آویژه دانش

دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای در دانشگاه علمی کاربردی

کاردانی حرفه ای علمی کاربردی

اگر قصد دارید در مقطع کاردانی در دانشگاه علمی کاربردی مشغول به تحصیل شوید٬ پیش از آن لازم است تفاوت دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای را در این دانشگاه بدانید! در ادامه بخوانید .

پرطرفدارترین رشته های دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی

اگر میخواهید در دانشگاه علمی کاربردی مشغول به تحصیل شوید ٬ در این مطلب می توانید پرطرفدارترین رشته های دانشگاه علمی کاربردی را بشناسید! اگر نیاز به مشاوره انتخاب رشته دارید با ما تماس بگیرید :

دانشگاه فنی حرفه ای و هر آنچه باید از آن بدانید

دانشگاه فنی حرفه ای

اگر قصد دارید در دانشگاه فنی حرفه ای مشغول به تحصیل شوید ، این مقاله برای شما نوشته شده است و در ادامه به رشته ها ، واحدهای دانشگاهی و نحوه پذیرش دانشجو در این دانشگاه اشاره خواهیم کرد . 

فراگیر پیام نور چیست؟ انواع پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور

با تبلیغات دانشجو بدون کنکور مواجه شده اید؟! میخواهید از فراگیر پیام نور بیشتر بدانید؟ در ادامه با انواع پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور بیشتر آشنا شوید .

دانشگاه غیرانتفاعی و هر آنچه باید از آن بدانید

دانشگاه غیرانتفاعی

یکی از پرمتقاضی ترین دانشگاه ها در بین داوطلبان کنکور سراسری، موسسات و دانشگاه غیرانتفاعی است. این دانشگاه به دلیل برگزاری منظم کلاس ها، کیفیت آموزشی مناسب و تعدد رشته ها همیشه در اولویت می باشد . 

دانشجویان ؛ آخر ترم دانشگاه و قوانینی که باید بدانند

آخر ترم دانشگاه

دانشجویان زمانی که به آخر ترم نزدیک می شوند ، ممکن است با توجه به شرایط نیاز به قوانینی نظیر حذف پزشکی ، حذف ترم ، حذف اضطراری و … داشته باشند ، در ادامه با این قوانین دانشگاهی بیشتر آشنا شوید.

نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه های خاص – دانشگاه فرهنگیان و شهید مطهری

نتایج تکمیل ظرفیت

اگر در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال 96 شرکت نموده اید و هدف شما پذیرش در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید مطهری بوده است ، نتایج تکمیل ظرفیت این دو دانشگاه خاص منتشر گردید . در ادامه بخوانید .

صفحه 1 از 2312345 1020...آخرین

خدمات مشاوره ای آویژه دانش

منوی سایت آویژه دانشتحصیل در خارج از کشورمشاوره دانشگاهیمشاوره کنکور و انتخاب رشتهمشاوره مقطع تحصیلیتحصیلی و آموزشیمشاوره آزمونهای تخصصیمشاوره تیزهوشان و المپیادمشاوره نظام مهندسیمشاوره نظام روانشناسی مشاوره حقوقیمشاوره آزمون زبانمشاوره آزمونهای استخدامیمشاوره نظام وظیفهمشاوره خرید سربازیکسری خدمتمعافیت سربازیامریه سربازیمشاوره خروج از کشور مشاوره روانشناسیImage Map

مشاوره تلفنی

مشاوران آویژه دانش

نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از زمینه های مشاوره ای زیر در سطح جامعه مخاطب بیشتری دارد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

خبرنامه

در خبرنامه آویژه دانش مشترک شوید تا اولین کسی باشید که از مطالب و رخدادهای سایت مطلع می شوید!