آویژه دانش

مقاطع تحصیلی

زمان آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی و استعدادهای درخشان سال ۹۷

تغییرات انتخاب رشته

آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی و استعدادهای درخشان، جمعه ۱۱ خرداد 97 برگزار می‌شود . جزییات برگزاری این آزمون را در آویژه دانش دنبال فرمایید .

ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد آغاز شد

مدارس شاهد

ثبت نام دانش آموزان مدارس شاهد در سال ۹۷ از اول خرداد ماه آغاز شد و تا ۱۵ خردادماه ادامه خواهد داشت . جزییات خبر و در صورت لزوم ثبت نام تلفنی مدارس شاهد را در ادامه مطالعه فرمایید .

ثبت نام آزمون اعزام به مدارس خارج از کشور – مشاوره تلفنی

مدارس خارج

چنانچه قصد ثبت نام در آزمون مدارس خارج از کشور را دارید ٬ می بایست درخواست خود را در سامانه ثبت نمایید . در این خصوص می توانید با مرکز مشاوره آویژه دانش و شماره زیر تماس حاصل فرمایید .

زمان آزمون پایه دهم مدارس نمونه دولتی و استعدادهای درخشان

پایه دهم مدارس نمونه دولتی

اگر از والدین دانش آموزان پایه دهم هستید و به دنبال زمان آزمون پایه دهم مدارس نمونه دولتی و استعدادهای درخشان می باشید ٬ این آزمون ۱۱ خرداد ماه ۹۷ برگزار خواهد شد ٬ جزییات آن را در ادامه دنبال فرمایید .

تاثیر سهمیه در آزمون مدارس نمونه دولتی – مشاوره قبولی

مدارس نمونه دولتی

اگر در خصوص آزمون مدارس نمونه دولتی سوالاتی دارید و یا در مورد نحوه قبولی در آزمون و تاثیر سهمیه در آزمون نمونه دولتی نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید ؛ در ادامه با آویژه دانش همراه باشید .

انتخاب رشته نهم به دهم دانش آموزان – معرفی رشته ها

انتخاب رشته

اگر از دانش آموزان پایه نهم می باشید و امسال قصد انتخاب رشته دارید ، در ادامه با شاخه نظری ، ریاضی ، تجربی ، انسانی ، کار و دانش و فنی حرفه ای بیشتر آشنا شوید و انتخاب رشته آگاهانه تری داشته باشید .

مدارس ابتدایی شاهد دخترانه و پسرانه استان تهران

مدارس ابتدایی شاهد

اگر قصد دارید فرزند خود را در مدارس ابتدایی شاهد در شهر تهران یا استان تهران ثبت نام کنید ٬ برای اطلاع از لیست مدارس ابتدایی شاهد در ادامه مطلب با آویژه دانش همراه باشید .

آزمون تیزهوشان – شرایط ثبت نام ؛ منابع و نمونه سوالات

ثبت نام آزمون تیزهوشان

اگر قصد دارید از آزمون تیزهوشان بیشتر بدانید ، با شرایط ثبت نام ، منابع امتحانی و نمونه سوالات آزمون تیزهوشان آشنا شوید و یا به دنبال مدارس تیزهوشان تهران می گردید ، در ادامه با آویژه باشید .  

رفع مشکل دانش آموزان در بخاطر سپردن مطالب

دانش آموزان

اگر از دانش آموزان دوره متوسطه می باشید و با بخاطر سپردن مطالب مشکل دارید و یا نیاز به مشاوره درسی یا برنامه ریزی درسی دارید ، در ادامه این مطلب همراه آویژه دانش باشید .

صفحه 1 از 41234

نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از زمینه های مشاوره ای زیر در سطح جامعه مخاطب بیشتری دارد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

خبرنامه

در خبرنامه آویژه دانش مشترک شوید تا اولین کسی باشید که از مطالب و رخدادهای سایت مطلع می شوید!