سمینار کسب و کار
آویژه دانش

کنکور و انتخاب رشته

اعمال سهمیه ایثارگران در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری سال 97

اعمال سهمیه ایثارگران

نحوه اعمال سهمیه ایثارگران چگونه است؟ میزان تاثیر آن در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری چگونه است ؟ در ادامه با  جزییات سهمیه ایثارگران در کنکور آشنا شوید .

بهترین منابع و کتاب های کمک آموزشی داوطلبان کنکور تجربی سال 97

داوطلبان کنکور تجربی

اگر از داوطلبان کنکور تجربی سال 97 می باشید ، بهترین منابع و کتب کمک آموزشی دروس عمومی و دروس تخصصی تجربی را اینجا دنبال فرمایید . مشاوره کنکور و برنامه ریزی تماس با : 

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد پیام ‌نور – دوره فراگیر سال 96

نتایج کارشناسی ارشد پیام نور

اگر در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ثبت نام نموده اید ، برای اطلاع از زمان برگزاری آزمون و همچنین اعلام نتایج کارشناسی ارشد پیام نور در ادامه با آویژه دانش همراه باشید .

کارشناسی ارشد مهندسی برق : دروس امتحانی ٬ ضرایب و منابع

کارشناسی ارشد مهندسی برق

قصد داریم به بررسی کلی آزمون کارشناسی ارشد مهندسی برق پرداخته سپس ضمن معرفی گرایش ها و زیرگرایش های این مجموعه دروس امتحانی و هریک از گرایش ها مشخص نماییم و درنهایت نیز به معرفی منابع بپردازیم .

کارشناسی ارشد معماری  : دروس امتحانی ، ضرایب و منابع

کارشناسی ارشد معماری

در این مقاله سعی بر آنست که با ارائه توضیحاتی درخصوص کارشناسی ارشد معماری ، دروس امتحانی و منابع آزمون به بسیاری از سوالات در این خصوص پاسخ دهیم . 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97

کارت آزمون دکتری

در در کنکور دکتری ثبت نام نموده اید ، زمان اعلام کارت آزمون دکتری یا همان کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سال 97 از اول تا سوم اسفندماه خواهد بود ، جزییات خبر را در ادامه بخوانید .

کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت : دروس امتحانی، ضرایب ، منابع

کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت

در این مقاله سعی بر آنست که با ارائه توضیحاتی کلی درخصوص کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت که یکی از پرطرفدارترین گروه های امتحانی در آزمون کارشناسی ارشد می باشد و بررسی دروس امتحانی و منابع آزمون به بسیاری از سوالات در این خصوص پاسخ داده شود. 

صفحه 1 از 1212345 10...آخرین

خدمات مشاوره ای آویژه دانش

منوی سایت آویژه دانشتحصیل در خارج از کشورمشاوره دانشگاهیمشاوره کنکور و انتخاب رشتهمشاوره مقطع تحصیلیتحصیلی و آموزشیمشاوره آزمونهای تخصصیمشاوره تیزهوشان و المپیادمشاوره نظام مهندسیمشاوره نظام روانشناسی مشاوره حقوقیمشاوره آزمون زبانمشاوره آزمونهای استخدامیمشاوره نظام وظیفهمشاوره خرید سربازیکسری خدمتمعافیت سربازیامریه سربازیمشاوره خروج از کشور مشاوره روانشناسیImage Map

دانشگاه علمی کاربردی

رشته کاردانی کارشناسی علمی کاربردی

مشاوره تلفنی

مشاوران آویژه دانش

نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از زمینه های مشاوره ای زیر در سطح جامعه مخاطب بیشتری دارد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

خبرنامه

در خبرنامه آویژه دانش مشترک شوید تا اولین کسی باشید که از مطالب و رخدادهای سایت مطلع می شوید!