آویژه دانش
خانه خدمات مشاوره ای مشاوره روانشناسی

مشاوره روانشناسی

کودک و نوجوان, زوج درمانی, روش های درمان, آزمون های روان سنجی, تست هوش

وام ازدواج ؛ شرایط دریافت و سوالات متداول آن

وام ازدواج

وام ازدواج یکی از تسهیلات پرطرفدار بانک هاست! اگر شما هم قصد دریافت وام ازدواج یا ثبت نام وام ازدواج دارید در ادامه شرایط و سوالات متداول آن را دنبال فرمایید . همچنین در خصوص مشاوره ازدواج یا ثبت نام وام ازدواج می توانید با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

مشکلات جنسی – آشنایی با انحرافات ، اختلالات و ناتوانی ها

مشکلات جنسی

مشکلات جنسی ، ناتوانی ها و انحرافات جنسی را بشناسید که بتوانید یک رابطه جنسی و یک زندگی زناشویی ایده آل داشته باشید ، در صورت نیاز به مشاوره جنسی به آیدی تلگرام آویژه پیام دهید . 

برای افزایش هوش کودک تا قبل از دو سالگی چکار کنیم ؟

افزایش هوش کودک

هوش کودک شما قطعا برای شما مهم است! در ادامه این مطلب خواهید خواند در مراحل بارداری ، شش ماه اول ، یک تا دو سالگی انجام چه اموری باعث افزایش هوش کودک و فرزند دلپذیر شما خواهد شد

ده نیاز عاطفی مردان و زنان که باعث عدم بی وفایی می شود!

نیاز عاطفی

با ده نیاز عاطفی شریک زندگی تان آشنا شوید! با رفع نیاز عاطفی او علاوه بر زندگی توام با آرامش و خوشبختی بیشتر ، مانع از هرگونه بی وفایی در آینده شوید! در ادامه با ما همراه باشید .

افزایش دقت و تمرکز دانش آموزان در کلاس درس یا منزل

تمرکز دانش آموزان

در سال های اخیر افزایش بیش فعالی و نیز کمبود توجه در کودکان مخصوصا دانش اموزان ابتدایی (پسر) دیده می شود پس ما بر آن شدیدم چندین راهکار مناسب ساده و عملی برای معلمان مدارس ابتدایی و اولیای دانش آموز در نظر بگیریم. که با فرا گیری این این راه کارها افزایش دقت و تمرکز دانش آموزان بالا رود . …

ازدواج موفق چیست و زوج های موفق تعارضات زندگی را چگونه کنترل می کنند

ازدواج موفق

رابطه یا ازدواج موفق چیست؟ دعوای کمتر یا شباهت بیشتر باعث ازدواج یا ارتباط موفق خواهد شد؟ تعارضات در زندگی مشترک را چگونه باید مدیریت کرد ، در ادامه همراه باشید .

در خصوص ازدواج ناخودآگاه و ازدواج هوشمندانه چه می دانید ؟

ازدواج هوشمندانه

در خصوص ازدواج ناخودآگاه و ازدواج هوشمندانه چه تصوری دارید؟ احساس عشق از کجا نشات می گیرد؟ هوش عاطفی چیست و چه تاثیری در ازدواج و زندگی دارد؟ در ادامه بیشتر بدانید . 

صفحه 1 از 41234

خدمات مشاوره ای آویژه دانش

منوی سایت آویژه دانشتحصیل در خارج از کشورمشاوره دانشگاهیمشاوره کنکور و انتخاب رشتهمشاوره مقطع تحصیلیتحصیلی و آموزشیمشاوره آزمونهای تخصصیمشاوره تیزهوشان و المپیادمشاوره نظام مهندسیمشاوره نظام روانشناسی مشاوره حقوقیمشاوره آزمون زبانمشاوره آزمونهای استخدامیمشاوره نظام وظیفهمشاوره خرید سربازیکسری خدمتمعافیت سربازیامریه سربازیمشاوره خروج از کشور مشاوره روانشناسیImage Map

مشاوره تلفنی

مشاوران آویژه دانش

نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از زمینه های مشاوره ای زیر در سطح جامعه مخاطب بیشتری دارد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

خبرنامه

در خبرنامه آویژه دانش مشترک شوید تا اولین کسی باشید که از مطالب و رخدادهای سایت مطلع می شوید!