آویژه دانش

بهره مندی از تسهیلات سربازی شرکت های دانش بنیان

تسهیلات سربازی

اگر قصد دارید از تسهیلات سربازی یا تسهیلات نظام وظیفه شرکت های دانش بنیان بهره مند شوید و بجای خدمت سربازی به شیوه معمول ٬ مسئولیت یک پروژه تحقیقاتی را به عهده بگیرید ٬ با شرایط آن در ادامه آشنا شوید .

خبر ویژه سربازان : طرح طلایی سرباز تکنیسین

سرباز تکنیسین

طرح سرباز تکنیسین یا مهارت آموزی سربازان چیست؟ چه مشمولانی می توانند در این طرح شرکت نمایند؟ اگر از مشمولان نظام وظیفه و خدمت سربازی می باشید ، در ادامه و با آویژه دانش همراه باشید.

هيأت علمی طرح سربازی و پذیرش امریه در موسسات آموزش عالی [تمدید شد]

هيأت علمی طرح سربازی

هيأت علمی طرح سربازی ؛ در این طرح مشمولین نظام وظیفه و دوره خدمت سربازی حداکثر تا روز یکشنبه 9 مهر فرصت دارند جهت پذیرش امریه در موسسات آموزش عالی اقدام نمایند . جزییات بیشتر را در ادامه بخوانید .

زمان ثبت نام و شرایط جذب امریه پیام آوران بهداشت در سال ۹۶

امریه سربازی بهداشت

در صورتی که مایلید در خصوص خدمت سربازی خود ٬ امریه پیام آوران بهداشت را دریافت کنید در ادامه با ما همراه باشید تا علاوه بر توضیح امریه ٬ به شرایط جذب پیام آوران بهداشت نیز اشاره کنیم . قبل از هرچیز پیشنهاد می کنیم اگر با امریه سربازی آشنا ندارید ٬ مطلب مربوط به آن را دنبال کنید . …

استخدام و پذیرش در دانشگاه امام علی (ع) – دانشگاه افسری

نحوه دریافت کسری

ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل کادر افسری نیروهای زمینی، قرارگاه پدافند هوایی حضرت خاتم الانبیاء (ص) ، هوایی ، دریایی و      سازمان های تابعه خود از بین جوانان (پسر) مؤمن، متعهد و علاقمند به حرفه نظامی ، دانشجو می‌پذیرد. داوطلبان از بین داوطلبان در حال تحصیل و فارغ‌التحصیلان  رشته‌های ریاضی‌فیزیک، علوم تجربی ، علوم انسانی ومعارف اسلامی از طریق …

شرایط پذیرش امریه سازمان فنی و حرفه ای سال 96

کسر خدمت ایثارگران

امریه سربازی و پذیرش آن همیشه یکی از دغدغه های مشمولان نظام وظیفه بوده است و گاها افراد به دنبال لیست امریه سازمانی می باشند ، سازمان فنی و حرفه ای در سال 96 قصد دارد از شروع ثبت نام از تاریخ 96/09/20 و برگزاری آزمون نسبت به پذیرش امریه در رشته های مختلف اقدام نمایند .

شرایط جذب نیروی وظیفه و امریه سربازی در سازمان انرژی اتمی

امریه سربازی

از جمله وظایف و مسئولیت های گروه توسعه منابع انسانی سازمان انرژی اتمی ؛ برنامه ریزی و جذب نیروی امریه سربازی جهت تامین بخشی از نیروی انسانی متخصص مورد نیاز واحد های مختلف سازمان است که از بین دانش آموختگان دانشگاهی در رشته های مورد نظر صورت میگیرد.

صفحه 1 از 212

نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از زمینه های مشاوره ای زیر در سطح جامعه مخاطب بیشتری دارد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

خبرنامه

در خبرنامه آویژه دانش مشترک شوید تا اولین کسی باشید که از مطالب و رخدادهای سایت مطلع می شوید!