آویژه دانش

خرید خدمت سربازی

ثبت‌ نام طرح جریمه مشمولان غایب سال 97

طرح مشمولان غایب

“طرح مشمولان غایب“انتظارها به پایان رسید و ثبت‌ نام طرح جریمه مشمولان غایب در سال 97 آغاز شد! کلیه مشمولان سربازی که دارای ۸ سال تمام غیبت می باشند می توانند نسبت به خرید سربازی اقدام نمایند .

ثبت‌ نام طرح جریمه مشمولان غایب سال 97

شرایط معافیت تحصیلی

انتظارها به پایان رسید و ثبت‌ نام طرح جریمه مشمولان غایب در سال 97 آغاز شد! کلیه مشمولان سربازی که دارای ۸ سال تمام غیبت می باشند می توانند نسبت به خرید سربازی اقدام نمایند .

خرید سربازی هم گران می شود!

خرید سربازی

وقتی که خرید سربازی در سال 97 گران می شود! کلیه مشمولان دیپلم ، کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری که 8 سال یا بیشتر غیبت دارند و قصد خرید سربازی در سال آینده را دارند، هزینه بیشتری پرداخت خواهند کرد .

فروش سربازی و هزینه دریافت کارت معافیت سربازی در سال 97

فروش سربازی

اگر قصد خرید سربازی دارید ؛ هزینه فروش سربازی بنا بر مدرک تحصیلی شما در سال 97 متفاوت خواهد بود علاوه بر آن تعرفه ای برای صدور کارت معافیت سربازی نیز در نظر گرفته شده است که می توانید جزییات آن را در ادامه دنبال فرمایید .

آخرین مهلت خرید سربازی بصورت نقد و اقساط اعلام شد

خرید سربازی

خرید سربازی با پرداخت جریمه غیبت آن بصورت نقدی و بعضا اقساطی قانونی بود که بسیاری از مشمولانی که هشت سال غیبت داشتند توانستند با خرید خدمت سربازی از این مرحله عبور کنند٬ اما برای خرید سربازی تا کی مهلت داریم ؟! در ادامه بخوانید .

شرایط خرید دوره خدمت سربازی / حین خدمت و فراری ها

کسر خدمت ایثارگران

تصور می کردید که در حین انجام وظیفه و خدمت سربازی باشید و بتوانید برای خرید خدمت اقدام کنید؟ یا اینکه مدتی مشغول به خدمت بوده اید و بعد در حال حاضر سرباز فراری باشید و بتوانید از این بلاتکلیفی ها رها شوید و بالاخره با خرید خدمت سربازی آزاد شوید ؟ در ادامه همراه ما باشید . خرید خدمت …

نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از زمینه های مشاوره ای زیر در سطح جامعه مخاطب بیشتری دارد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

خبرنامه

در خبرنامه آویژه دانش مشترک شوید تا اولین کسی باشید که از مطالب و رخدادهای سایت مطلع می شوید!