آویژه دانش

خرید خدمت سربازی

ثبت‌ نام طرح جریمه مشمولان غایب سال 97

مشمولان غایب

انتظارها به پایان رسید و ثبت‌ نام طرح جریمه مشمولان غایب در سال 97 آغاز شد! کلیه مشمولان سربازی که دارای ۸ سال تمام غیبت می باشند می توانند نسبت به خرید سربازی اقدام نمایند .

خرید سربازی هم گران می شود!

خرید سربازی

وقتی که خرید سربازی در سال 97 گران می شود! کلیه مشمولان دیپلم ، کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری که 8 سال یا بیشتر غیبت دارند و قصد خرید سربازی در سال آینده را دارند، هزینه بیشتری پرداخت خواهند کرد .

فروش سربازی و هزینه دریافت کارت معافیت سربازی در سال 97

فروش سربازی

اگر قصد خرید سربازی دارید ؛ هزینه فروش سربازی بنا بر مدرک تحصیلی شما در سال 97 متفاوت خواهد بود علاوه بر آن تعرفه ای برای صدور کارت معافیت سربازی نیز در نظر گرفته شده است که می توانید جزییات آن را در ادامه دنبال فرمایید .

شرایط معافیت سربازی مشمولان غایب در سال ۹۷

معافیت سربازی ایثارگری

اگر از سربازان و مشمولان غایب نظام وظیفه می باشید و قصد دارید در سال ۹۷ نسبت به خرید خدمت سربازی اقدام کنید ٬ جزییات و شرایط معافیت سربازی را در ادامه دنبال فرمایید .

آخرین مهلت خرید سربازی بصورت نقد و اقساط اعلام شد

خرید سربازی

خرید سربازی با پرداخت جریمه غیبت آن بصورت نقدی و بعضا اقساطی قانونی بود که بسیاری از مشمولانی که هشت سال غیبت داشتند توانستند با خرید خدمت سربازی از این مرحله عبور کنند٬ اما برای خرید سربازی تا کی مهلت داریم ؟! در ادامه بخوانید .

آخرین مهلت پرداخت جریمه ریالی و خرید خدمت سربازی اعلام شد

خرید خدمت سربازی

سردار ابراهیم کریمی جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از اتمام مرحله دوم ثبت‌نام جریمه ریالی و خرید خدمت سربازی سال 96 تا پایان شهریور ماه خبر داد .

شرایط خرید دوره خدمت سربازی / حین خدمت و فراری ها

کسر خدمت ایثارگران

تصور می کردید که در حین انجام وظیفه و خدمت سربازی باشید و بتوانید برای خرید خدمت اقدام کنید؟ یا اینکه مدتی مشغول به خدمت بوده اید و بعد در حال حاضر سرباز فراری باشید و بتوانید از این بلاتکلیفی ها رها شوید و بالاخره با خرید خدمت سربازی آزاد شوید ؟ در ادامه همراه ما باشید . خرید خدمت …

خدمات مشاوره ای آویژه دانش

منوی سایت آویژه دانشتحصیل در خارج از کشورمشاوره دانشگاهیمشاوره کنکور و انتخاب رشتهمشاوره مقطع تحصیلیتحصیلی و آموزشیمشاوره آزمونهای تخصصیمشاوره تیزهوشان و المپیادمشاوره نظام مهندسیمشاوره نظام روانشناسی مشاوره حقوقیمشاوره آزمون زبانمشاوره آزمونهای استخدامیمشاوره نظام وظیفهمشاوره خرید سربازیکسری خدمتمعافیت سربازیامریه سربازیمشاوره خروج از کشور مشاوره روانشناسیImage Map

آنلاک فکتوری آیفون آنلاکر

مشاوره تلفنی

مشاوران آویژه دانش

نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از زمینه های مشاوره ای زیر در سطح جامعه مخاطب بیشتری دارد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

خبرنامه

در خبرنامه آویژه دانش مشترک شوید تا اولین کسی باشید که از مطالب و رخدادهای سایت مطلع می شوید!