آویژه دانش

کسری خدمت سربازی

نتایج طرح معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگر در سال ۹۷

فرزندان ایثارگر

اگر از فرزندان ایثارگر هستید و در طرح معافیت و کسری خدمت ثبت نام نموده اید ٬ جهت اطلاع از سهمیه ۲۰ هزارنفری سال ۹۷ در ادامه این مطلب با آویژه دانش همراه باشید .

آخرین جزییات اجرای طرح معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگر

کسری خدمت فرزندان ایثارگر

آخرین وضعیت کسری خدمت فرزندان ایثارگر چیست ؟ اسامی ۲۰ هزارنفری که بالاترین امتیاز را کسب کردند چه زمانی مشخص خواهد شد؟ آیا کسری خدمت ایثارگری شامل مشمولان غایب هم می شود؟ جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در ادامه پاسخ می دهد 

اعلام اسامی 20 هزار مشمول کسری خدمت جدید ایثارگری

مشمول کسری خدمت

استقبال از طرح مشمول کسری خدمت ایثارگری به دور از انتظار بود! 340 هزارنفر ثبت نامی برای پذیرش 20 هزار مشمول و بهره مندی از قانون 1 ماه کسری به ازای 1 ماه ایثارگری! در ادامه با جزییات این خبر با ما باشید .

آخرین فرصت ثبت نام ایثارگران برای بهره‌مندی از کسر خدمت سربازی

ثبت نام ایثارگران

آخرین فرصت ثبت نام ایثارگران اعلام شد! سردار کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت : ثبت نام و بهره مندی از کسر خدمت سربازی فقط تا 10 دی ماه میسر است . اگر نیاز به مشاوره سربازی دارید با شماره زیر تماس بگیرید :

بهمن ماه ۲۰ هزار نفر مشمول معافیت سربازی ایثارگری می شوند

معافیت سربازی ایثارگری

ثبت نام طرح کسری و معافیت سربازی ایثارگری چندی است که آغاز شده است ٬ سردار کمالی اعلام کرد: ۱۰ اسفند ماه ٬ اسامی ۲۰ هزار نفری که در اولویت باشند ٬ مشخص خواهد شد . جزییات خبر را دنبال کنید .

مهلت ثبت نام کسر خدمت ایثارگری تمدید نخواهد شد

مشمول کسری خدمت

اگر هنوز نسبت به ثبت نام کسر خدمت ایثارگری اقدام ننموده اید٬ بشتابید که به گفته سردار کمالی این مهلت تمدید نخواهد شد ٬ ایثارگران می توانند حتی نسبت به ثبت فرزند یک روزه خود اقدام نمایند!

استقبال از قانون جدید کسری خدمت ایثارگری

کسری خدمت ایثارگری

با توجه به شروع حدود 24 ساعت از ثبت نام کسری خدمت ایثارگری ؛ به گفته سردار کریمی بیش از 5 هزار و 500 نفر درخواست در سامانه ثبت گردیده است . جزییات این خبر را در ادامه بخوانید . 

شرایط کسری خدمت‌ قدیمی سربازی برای متولدین سال 72 و ماقبل

شرایط کسری خدمت‌

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح نحوه استفاده از شرایط کسری خدمت‌ قدیمی مربوط به رزمندگی، ایثارگری و آزادگی برای متولدین سال 72 و قبل از آن را تشریح نمود ، در ادامه بخوانید .

هزینه ثبت درخواست کسر خدمت ایثارگران و شرایط فرزندان کارمندان دولت

کسر خدمت

اگر در خصوص شرایط بهره مندی از معافیت‌ و کسر خدمت های مربوط به ایثارگران هنوز سوالات و ابهاماتی دارید و نیاز به مشاوره نظام وظیفه دارید ٬ در ادامه با آخرین اخبار وضعیت نظام وظیفه فرزند ایثارگران همراه آویژه باشید .

چگونگی دریافت کسر خدمت ایثارگران – اجرایی شد

کسر خدمت ایثارگران

قانون جدید کسر خدمت ایثارگران مدتی پیش توسط ستادکل نیروهای مسلح تصویب شد و اجرایی نمودن آن به ناجا واگذار شد، چگونگی دریافت کسری خدمت ایثارگران را در ادامه بخوانید .

صفحه 1 از 3123

نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از زمینه های مشاوره ای زیر در سطح جامعه مخاطب بیشتری دارد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

خبرنامه

در خبرنامه آویژه دانش مشترک شوید تا اولین کسی باشید که از مطالب و رخدادهای سایت مطلع می شوید!