آویژه دانش

کسری خدمت سربازی

اعلام اسامی 20 هزار مشمول کسری خدمت جدید ایثارگری

مشمول کسری خدمت

استقبال از طرح مشمول کسری خدمت ایثارگری به دور از انتظار بود! 340 هزارنفر ثبت نامی برای پذیرش 20 هزار مشمول و بهره مندی از قانون 1 ماه کسری به ازای 1 ماه ایثارگری! در ادامه با جزییات این خبر با ما باشید .

آخرین فرصت ثبت نام ایثارگران برای بهره‌مندی از کسر خدمت سربازی

ثبت نام ایثارگران

آخرین فرصت ثبت نام ایثارگران اعلام شد! سردار کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت : ثبت نام و بهره مندی از کسر خدمت سربازی فقط تا 10 دی ماه میسر است . اگر نیاز به مشاوره سربازی دارید با شماره زیر تماس بگیرید :

بهمن ماه ۲۰ هزار نفر مشمول معافیت سربازی ایثارگری می شوند

معافیت سربازی ایثارگری

ثبت نام طرح کسری و معافیت سربازی ایثارگری چندی است که آغاز شده است ٬ سردار کمالی اعلام کرد: ۱۰ اسفند ماه ٬ اسامی ۲۰ هزار نفری که در اولویت باشند ٬ مشخص خواهد شد . جزییات خبر را دنبال کنید .

مهلت ثبت نام کسر خدمت ایثارگری تمدید نخواهد شد

مشمول کسری خدمت

اگر هنوز نسبت به ثبت نام کسر خدمت ایثارگری اقدام ننموده اید٬ بشتابید که به گفته سردار کمالی این مهلت تمدید نخواهد شد ٬ ایثارگران می توانند حتی نسبت به ثبت فرزند یک روزه خود اقدام نمایند!

استقبال از قانون جدید کسری خدمت ایثارگری

کسری خدمت ایثارگری

با توجه به شروع حدود 24 ساعت از ثبت نام کسری خدمت ایثارگری ؛ به گفته سردار کریمی بیش از 5 هزار و 500 نفر درخواست در سامانه ثبت گردیده است . جزییات این خبر را در ادامه بخوانید . 

شرایط کسری خدمت‌ قدیمی سربازی برای متولدین سال 72 و ماقبل

شرایط کسری خدمت‌

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح نحوه استفاده از شرایط کسری خدمت‌ قدیمی مربوط به رزمندگی، ایثارگری و آزادگی برای متولدین سال 72 و قبل از آن را تشریح نمود ، در ادامه بخوانید .

هزینه ثبت درخواست کسر خدمت ایثارگران و شرایط فرزندان کارمندان دولت

کسر خدمت

اگر در خصوص شرایط بهره مندی از معافیت‌ و کسر خدمت های مربوط به ایثارگران هنوز سوالات و ابهاماتی دارید و نیاز به مشاوره نظام وظیفه دارید ٬ در ادامه با آخرین اخبار وضعیت نظام وظیفه فرزند ایثارگران همراه آویژه باشید .

چگونگی دریافت کسر خدمت ایثارگران – اجرایی شد

کسر خدمت ایثارگران

قانون جدید کسر خدمت ایثارگران مدتی پیش توسط ستادکل نیروهای مسلح تصویب شد و اجرایی نمودن آن به ناجا واگذار شد، چگونگی دریافت کسری خدمت ایثارگران را در ادامه بخوانید .

کسری خدمت فرزندان ایثارگر و قوانین جدید آن ابلاغ شد

کسری خدمت فرزندان ایثارگر

ستادکل نیروهای مسلح در اطلاعیه ای، امروز مقررات اجرایی قانون جدید کسری خدمت فرزندان ایثارگران را ابلاغ کرد! برای اطلاع از جزییات قوانین کسری خدمت فرزندان ایثارگر در ادامه با آویژه دانش همراه باشید .

صفحه 1 از 212

خدمات مشاوره ای آویژه دانش

منوی سایت آویژه دانشتحصیل در خارج از کشورمشاوره دانشگاهیمشاوره کنکور و انتخاب رشتهمشاوره مقطع تحصیلیتحصیلی و آموزشیمشاوره آزمونهای تخصصیمشاوره تیزهوشان و المپیادمشاوره نظام مهندسیمشاوره نظام روانشناسی مشاوره حقوقیمشاوره آزمون زبانمشاوره آزمونهای استخدامیمشاوره نظام وظیفهمشاوره خرید سربازیکسری خدمتمعافیت سربازیامریه سربازیمشاوره خروج از کشور مشاوره روانشناسیImage Map

مشاوره تلفنی

مشاوران آویژه دانش

نظرسنجی

به نظر شما کدامیک از زمینه های مشاوره ای زیر در سطح جامعه مخاطب بیشتری دارد؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

خبرنامه

در خبرنامه آویژه دانش مشترک شوید تا اولین کسی باشید که از مطالب و رخدادهای سایت مطلع می شوید!