بهترین کشور ها برای مهاجرت کاری (اخذ ویزای کاری) در سال 2023

بهترین کشور ها برای مهاجرت کاری (اخذ ویزای کاری) در سال 2023

از اصلی ‌ترین اهداف مهاجرت، کار کردن در خارج از کشور می باشد. روش ‌های مهاجرت کاری به خارج، قسمت زیادی از آمار مهاجرت ایرانی ها را هم تشکیل داده‌ اند. انتخاب برای مهاجرت کاری ایرانیان بهترین کشور سخت است؛ چون در این انتخاب فاکتور های مختلف و متعددی می‌ تواند تاثیرگذار باشد. در این مقاله از آویژه می خواهیم به بهترین کشور ها برای مهاجرت کاری در سال 2023 بپردازیم.

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری در سال 2023

کشورهایی وجود دارند که به نیروی کار احتیاج دارند و مهاجران را به آسانی می ‌پذیرند. نحوه مدرن پیشرفت تکنولوژی و زندگی به شما شانس انتخاب فرا تر از مرزها را می ‌دهد. کشور های توسعه یافته و در حال توسعه برای نیرو های کار متخصص آغوشی باز دارند.

مهاجرت شغلی انتخاب کوچک و راحتی نمی باشد. لازم است رزومه‌ ای دقیق و حرفه ‌ای از سوابق و مهارت‌ های خود تهیه نمایید. بعد از آن لازم است متناسب با مهارت‌ های خود، به دنبال برترین کشور بگردید. امنیت و درآمد شغلی در این انتخاب حرف اول را می ‌زند.

زمانی مهاجرت کاری رضایت ‌بخش می باشد که قادر باشید با مهارت‌ های خود شغل متناسب را در کشور مورد نظر پیدا کنید. منظور ما از بهترین کشور و شایسته ‌ترین شغل، یک انتخاب مطلوب برای شخص متقاضی می باشد. در نتیجه انتخاب کار لازم است مناسب با شغل و مهارت‌ ها مد نظر انجام گردد. با توجه به قوانین داخلی، هر کشور ویزای کاری را خود صادر می نماید.

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری در سال 2023

بهترین کشور ها برای مهاجرت کاری در سال 2023 به شرح زیر می باشد:

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

آلمان

در لیست بهترین کشورها برای مهاجرت کاری اولین کشور، آلمان می باشد. یکی از مهاجر پذیرترین کشور های جهان آلمان می باشد. پس از جنگ جهانی، کشور آلمان برای بازسازی خود به نیروی کار زیادی نیاز داشته و دارد. در بازسازی این کشور بعد از جنگ جهانی، بیشترین تأثیر را مهاجران ترک داشته ‌اند.

امروزه از سراسر دنیا مهاجران مختلف در آلمان مشغول به کار می باشند. به دلیل امکانات رفاهی مطلوب، این کشور مقصد مهاجرتی بسیاری از ایرانیان می باشد.

کانادا

در لیست بهترین کشورها برای مهاجرت کاری، کانادا دومین کشور می باشد. این کشور به دلیل حقوق شهروندی بالا و مهاجر پذیر بودن مقصد مهاجرتی خیلی از افراد می باشد. در این کشور مهاجرت کاری و سرمایه ‌گذاری دارای شرایط مطلوبی می باشد.

دارا بودن مدرک آیلتس با نمرۀ حداقل 6.5، برای اخذ ویزای کاری الزامی می باشد. می‌ توان مدرک زبان فرانسه با سطح B2 را به جای آیلتس نیز ارائه داد. در مقیاس جهانی کانادا رتبه‌ های قابل قبولی دارد.

انگلستان

مهاجرت کاری به این کشور کار چندان راحتی نیست. توصیه می شود جهت اخذ ویزای کاری انگلستان از موسسه های مهاجرتی کمک بگیرید. یکی از گران‌ ترین شهرهای دنیا لندن می باشد که در این کشور هزینه زندگی خیلی زیاد است. سالانه با این وجود به عنوان مقصد مهاجرتی، بسیاری از افراد این کشور را انتخاب می ‌کنند.

جهت مهاجرت کاری می‌ توان بوسیله پیشنهاد کاری نیز اقدام نمود. بدین صورت که اول از طرف کار فرما دعوت ‌نامه ‌ای دریافت می ‌کنید. بعد در مراحل استخدام لازم است شرکت نمایید. بعد از پذیرش در این مراحل توانایی این را دارید که برای مهاجرت اقدام نمایید.

لهستان

احتمالا جای سوال باشد که لهستان چرا در لیست بهترین کشورها برای مهاجرت کاری قرار گرفته است. لهستان دروازه ‌ای ورود به فرهنگ شرق محسوب می شود. لهستان به روی شما در‌ های فرهنگ و اقتصاد غربی را باز می ‌کند.

این کشور عضو اتحادیه اروپا می باشد. در بین کشورهای کمونیستی سابق، موفق ‌ترین اقتصاد متعلق به این سرزمین می باشد. از لحاظ تولید ناخالص داخلی، لهستان در اتحادیه اروپا رتبه ششم را دارد. علاوه بر این، از نظر برابری قدرت خرید، کشور لهستان پنجمین سرزمین قدرتمند حساب می ‌شود.

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری در سال 2023

استرالیا

کشور استرالیا، کشوری بسیار خوش آب و هوا می باشد. مناظر طبیعی زیبا و اقتصاد پویا موجب شده استرالیا از موقعیت‌ های کاری مطلوبی برخوردار باشد. در این کشور آگهی ‌های استخدام اول در سایت‌ ها و روزنامه‌ ها منتشر می ‌شوند. اگر شرکت نیروی کار مورد نیاز خود را نتواند پیدا کند، توانایی این را دارد که به جذب نیرو از کشورهای دیگر اقدام کند.

هلند

یکی از مهاجر پذیرترین کشورها، هلند می باشد. کشور هلند همیشه به دنبال نیروهای کار بلد و ماهر می باشد. در سال‌ های نخست، میزان سود مالیاتی برای مهاجران با تخفیف همراه می باشد. علاوه بر این امکان اخذ سریع اقامت هلند وجود دارد.

در هلند با 5 سال کار و پرداخت منظم مالیات توانایی این را دارید که اقامت دائم این کشور را اخذ نمایید. به علت دارا بودن همین مزایا، هر سال به هلند افراد زیادی مهاجرت می ‌کنند.

بحرین

بحرین آب و هوای بسیار گرمی دارد. بالا بودن درآمد سالانه، یکی از مهم‌ ترین دلایل مهاجرت کاری به این کشور می باشد. علاوه بر این به ایران نزدیک بودن بحرین، برای مهاجران ایرانی یکی از مزیت های این کشور به شمار می‌ رود.

اگر بحرین مقصد مهاجرت کاری شما می باشد، لازم است برای گرمای شدید آن خود را آماده کنید. در حقیقت یکی از بزرگ‌ ترین موانع مهاجرت، شرایط آب و هوایی این کشور به شمار می ‌رود.

آمریکا

برای ایرانیان مهاجرت کاری به آمریکا کار چندان آسان و ساده ‌ای نیست. در این کشور پیشرفته هزینه‌ های زندگی بسیار بالا می باشد. این کشور برای تمامی مهاجران سراسر دنیا، اولین انتخاب است.

از سراسر دنیا با مهارت و توانمندی ‌های مختلف، هزاران افراد متقاضی سرسخت رقیب شما هستند. اگر تصمیم مهاجرت کاری به این کشور را دارید، می بایست به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشید. دارا بودن مهارت و تخصص در شغل انتخابی نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری در سال 2023

ترکیه

برای ایرانیان یکی از خوب ‌ترین مقاصد مهاجرتی، ترکیه به شمار می آید. نسبت به سایر مقاصد مهاجرتی، نزدیک بودن ترکیه به ایران مهم ‌ترین مزایای آن می باشد. در ترکیه بیشتر شرکت ‌های بزرگ اروپایی نمایندگی دارند. به دلیل در حال توسعه بودن، ترکیه به دنبال جذب نیروی ماهر خارجی می باشد.

مهاجرت کاری به این کشور شرایط دشواری ندارد. کافی است در کار خود ماهر بوده و به زبان ترکی مسلط باشید. اگر مهارت داشته باشید به آسانی توانایی این را دارید که شغل مورد نظر خود را پیدا کنید.

فرانسه

فرانسه کشور ادبیات و هنر است. کشور فرانسه برای ویزای کاری، در لیست بهترین کشورهای اروپایی قرار دارد. فرانسه جزو پرچم ‌داران علم، هنر و سیاست در جهان می باشد. سالانه در این کشور، میانگین درآمد خیلی بالاتر از سایر کشورهای پیشرفته می باشد.

در نرخ رشد بخش ‌های خدماتی و صنعتی، اقتصاد فرانسه یکی از بزرگ ‌ترین‌ و پایدار ترین ها می باشد. اگر به زبان فرانسوی تسلط داشته باشید، برای شما برترین انتخاب فرانسه خواهد بود. برای مهاجرت کاری، فرانسه سرزمینی رویایی حساب می ‌شود.

چین

برای مهاجرت کاری در لیست بهترین کشورها آخرین کشور، چین می باشد. در تمامی حوزه‌ های اقتصادی و تجاری، چین ابر قدرت به شمار می ‌رود. این کشور به علت فعال بودن در همه حوزه‌ ها، نیاز به نیروی کاری افزایش یافته است.

این کشور اکنون در زمینۀ هوش مصنوعی و فناوری اطلاعات، به دنبال نیروی کار ماهر می باشد. در سال های اخیر برای جذب نیروی کار خارجی، دولت این کشور تسهیلاتی را در نظر گرفته است. خبر خوب این که برای ایرانیان صدور ویزای کاری این کشور شرایط متعادل و آسانی دارد.

نتیجه گیری

در حال حاضر مهاجرت به کاری خیلی طولانی و پیچیده تبدیل شده است. بنابراین در قدم نخست توصیه می شود کشور هایی که شرایط مهاجرت راحت تر و بهتری دارند را بشناسید و بررسی کنید.

در این مقاله از آویژه سعی کردیم بهترین کشور ها برای مهاجرت کاری در سال 2023 را برای شما ارائه دهیم. با شماره گیری 09099071985 با مرکز مشاوره آویژه در ارتباط باشید تا مشاوره لازم در این خصوص را برای شما ارائه دهند.

سوالات متداول

سوال علامتکدام کشور رتبه اول در لیست بهترین کشور ها در مهاجرت کاری را دارند؟

در لیست بهترین کشورها برای مهاجرت کاری اولین کشور، آلمان می باشد.

سوال علامتچرا کانادا انتخاب بسیاری از افراد برای مهاجرت کاری می باشد؟

این کشور به دلیل حقوق شهروندی بالا و مهاجر پذیر بودن مقصد مهاجرت کاری خیلی از افراد می باشد.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

بهترین کشور ها برای مهاجرت کاری (اخذ ویزای کاری) در سال 2023

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
دسته بندی:
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1403/3/27

دوشنبه

1403/3/28

سه شنبه

1403/3/29

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید