انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی

انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی

انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی توانسته امری که تا چندی پیش غیر ممکن به نظر می رسید را عملی سازد . شاید برای بسیاری از افراد انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی باعث شده رویای ورود به دانشگاه آن هم بدون کنکور و کاملا آزادانه محقق شود . هرچند امروزه در دانشگاه های دیگری مانند دانشگاه آزاد هم امکان ورود بدون کنکور فراهم است ، اما برای مثال تفاوت هزینه های تحصیلی در این مراکز قابل چشم پوشی نیست . انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی در دو مقطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی نا پیوسته وجود دارد .

داوطلبان می توانند تنها با دارا بودن معدل کافی دیپلم در رشته های

 • علوم تجربی
 • ریاضی فیزیک
 • علوم انسانی
 • فنی و حرفه ای
 • کار و دانش

به راحتی در رشته ی مورد علاقه خود به ادامه تحصیل بپردازند . و دانشجویان کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی و یا فارق التحصیلان مقطع کاردانی دیگر دانشگاه ها نیز با توجه به معدل کاردانی خود می توانند به راحتی در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی اقدام به ادامه تحصیل کنند . انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی در دو مرحله مهر ماه و بهمن ماه برای هر دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی انجام می شود .

انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی

داوطلبانی که قصد تحصیل در دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی را دارند ، باید از زمان انتخاب رشته و همچنین مهلت انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی مطلع باشند ، زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی توسط سازمان سنجش اعلام‌ میشود ،  سپس داوطبان می توانند از طریق سایت سازمان سنجش دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را دانلود کنند . و از میان لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی ، رشته های متناسب با معدل ، علاقه ، و استعداد خود را انتخاب کنند . که جهت دست یابی به اطلاعات کافی در این زمینه مرکز مشاوره تلفنی انتخاب رشته علمی کاربردی برای همه متقاضیان در خدمت می باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی

مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی شاید در مرحله اول امری غیر ضروری به نظر بیاید . و یا بسیاری از افراد اطلاعات و مهارت خود را در انتخاب رشته کافی بدانند . مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی می تواند راهی مناسب برای افرادی باشد که شناخت کافی را در زمینه تحصیلی خود ندارند . و همچنین جهت دهی مناسب و دقیق تر برای داوطلبانی که خود تا حدودی آگاهی های لازم را دارند .

مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی می تواند همه متقاضیان را نه تنها در مرحله انتخاب رشته ، بلکه به طور جامع و در تمامی امور دانشگاهی راهنمایی کند . شاید افراد بسیاری از این مرکز مشاوره تحصیلی مطلع نباشد ‌ .همین امر باعث شود جهت مشاوره تحصیلی خود ، با مراجعه به مراکز مختلف مشاوره تحصیلی وقت و هزینه هایی را صرف کنند . این در حالی است که بسیاری دیگر تنها از طریق تماس تلفنی با مرکز مشاوره تلفنی آویژه ، بدون مراجعه حضوری و اتلاف وقت به اطلاعات کافی دست می یابند ‌ ‌ .

مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور

مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور راهی است که دانشگاه علمی کاربردی پیش روی دانشجویان خود قرار داده تا بتوانند . در مراحل مختلف تحصیل خود با اطلاعات کافی در همه زمینه ها مانند زمان و نحوه ثبت نام ، مهلت ثبت نام ، زمان و مهلت انتخاب رشته و . . آگاهی لازم را به دست بیاورند . مشاوره تلفنی انتخاب رشته باعث شده آن دسته از افرادی که به دلیل نداشتن وقت آزاد یا درگیری های شغلی و روز مرگی های زیاد نمی توانند به طور صحیح در مورد

 • رشته های کاردانی
 • رشته های کارشناسی
 • مراحل ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام علمی کاربردی
 • مهلت انتخاب رشته
 • مشاوره تحصیلی
 • لیست رشته های علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی بدون کنکور
 • مدارک مورد نیاز ثبت نام علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانشگاه های علمی کاربردی
 • سایت ثبت نام علمی کاربردی

و سایر موارد مربوط به دانشگاه علمی کاربردی اطلاع داشته باشند.

اکنون بتوانند به صورت تماس با مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه علمی کاربردی به پاسخ جامع و درست تمام سوالات خود برسند . انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی همه ساله در مهر ماه و بهمن ماه می باشد . که همه متقاضیان میتوانند در مقطع کاردانی بدون کنکور و کاردانی به کارشناسی بدون کنکور ثبت نام کنند . داوطلبان در میان لیست رشته های بدون کنکور کاردانی مجاز به انتخاب ۳۰ کد رشته هستند . و در مقطع کارشناسی بدون کنکور در لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی می توانند ۲۰ کد رشته را انتخاب کنند . لیست رشته های علمی کاربردی طیف گسترده ای از تمامی رشته ها در زمینه های

 1. صنعت
 2. کشاورزی
 3. مدیریت و خدمات
 4. فرهنگ و هنر

و حتی رشته های پیرا پزشکی بدون کنکور را شامل می باشد . لیست رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی

 • تجهیزات پزشکی
 • تجهیزات اتاق عمل
 • فوریت پزشکی

و برخی رشته های دیگر را شامل می شود . از این رو این مرکز آموزشی توانسته عنوان رشته های جامع علمی کاربردی را به خود اختصاص دهد .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته علمی کاربردی بدون کنکور


مرکز مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی بهمن ماه

مرکز مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی بهمن ماه می تواند بهترین مشاوره تحصیلی برای افرادی باشد که ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی را در نیم سال اول یعنی مهر ماه از دست داده اند‌ . همانطور که قبلا گفته شد . دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی در دو مرحله مهر و بهمن اقدام به جذب دانشجو می کند . اما در مقطع کارشناسی ارشد چند سالی است که دانشجو نمی پذیرد .

مرکز مشاوره انتخاب رشته علمی کاربردی بهمن ماه آماده است که تمام داوطلبان را در زمینه ها و مراحل مختلف دانشگاهی راهنمایی کند . و علاوه بر اطلاع رسانی در مورد زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، دفترچه ثبت نام بهمن ماه ، مهلت ثبت نام و مهلت انتخاب رشته علمی کاربردی ، همه داوطلبان را در مورد انتخاب رشته درست و کار آمد در زمینه کاری شاغلین ، آینده شغلی و همه جوانب دیگر شفاف سازی و جهت دهی کند‌ . اگر تمایل به ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم را دارید بهتر است ، مرکز مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی بهمن ماه را نادیده نگیرید ، و پیش از اقدام به ثبت نام و یا انتخاب رشته ابتدا از طریق اطلاعات و آگاهی های مرکز مشاوره تلفنی علمی کاربردی شناخت کافی را کسب کنید .

انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی,مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی

مرکز مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی آویژه

مرکز مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی آویژه چه کمکی و در چه زمینه های می تواند به ما بکند ؟ شاید هر کدام از داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی این سوال را در مورد مرکز مشاوره تحصیلی آویژ داشته باشند . در اینجا می خواهیم به طور خلاصه بخشی از خدمات و مزایای این مرکز را معرفی کنیم ، مرکز مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی آویژه در جهت گسترش خدمات مشاوره تلفنی و امکان ایجاد دسترسی تمامی هم وطنان به مشاوره تحصیلی ارئه شده است .

از طرف دیگر سامانه هم آوا که سامانه آموزشی دانشگاه علمی کاربردی است . راه مستقیم ارتباط دانشجویان با دانشگاه علمی کاربردی است تا دانشجویان بتوانند تمامی کارهای دانشجویی خود را از طریق این سامانه انجام دهند ‌. مرکز مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی آویژه در کادر آموزشی خود افرادی را دارد که در همه زمینه ها و مقاطع مختلف تحصیلی شامل : رشته های کاردانی ، رشته های کاردانی به کارشناسی دارای اطلاعات کامل هستند ‌. به همین خاطر از لحاظ مشاوره تلفنی دارای کادری مجرب می باشند . پس تمامی داوطلبان در سراسر کشور می توانند با خیال آسوده و تنها با تماس تلفنی با مرکز مشاوره ، انتخابی درست برای آینده تحصیلی و بازار شغلی خود داشته باشند .

انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1400/1/26

جمعه

1400/1/27

شنبه

1400/1/28

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید