خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی تکمیل ظرفیت دکتری در دانشگاه آزاد و سراسری سال 96

تکمیل ظرفیت دکتری در دانشگاه آزاد و سراسری سال 96

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 7:10 ب.ظ
0
652
تکمیل ظرفیت دکتری
تکمیل ظرفیت دکتری در دانشگاه آزاد و سراسری سال 96
میانگین 5 رای از تعداد 1

تکمیل ظرفیت دکتری برای داوطلبان آزمون دکتری تخصصی بسیار مهم تلقی می شود ، داوطلبان این آزمون می توانند از تاریخ 3 مهرماه نسبت به ثبت نام و تکمیل ظرفیت آزمون دکتری اقدام نمایند . در ادامه جزییات بیشتر را دنبال کنید .

جزییات تکمیل ظرفیت دکتری در سال 96

تکمیل ظرفیت دکتری هم در مهرماه و هم بهمن ماه سال جاری خواهند بود و کلیه داوطلبان آزمون دکتری ، چه کسانی که پذیرفته نشده اند و چه کسانی که پذیرفته شده اما نسبت به ثبت نام اقدام ننموده اند می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت نمایند . در واقع تنها شرط شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری ؛ شرکت در آزمون دکتری می باشد! به این معنی که افرادی که در این آزمون شرکت ننموده اند ، امکان ثبت نام جهت تکمیل ظرفیت را نیز نخواهند داشت .

 

زمان تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه سراسری و آزاد 

زمان شروع تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی ، روز جمعه 3 مهر ماه  سال جاری در نظر گرفته شده است . همچنین یک تکمیل ظرفیت دیگر نیز طبق روال هرساله در بهمن ماه خواهیم داشت که در زمان لازم اطلاع رسانی در خصوص آن انجام خواهد شد . لازم به یادآوری است که نتایج تکمیل ظرفیت مهرماه ؛ معمولا در اواخر همان ماه منتشر خواهد شد که قطعا توسط سایت آویژه دانش اطلاع رسانی خواهد شد .

توجه داشته باشید به محض انتشار اطلاعات بیشتر و شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری ؛ این مطلب بروز رسانی شده و لینک های مربوطه در دسترس شما بازدیدکنندگان و مشترکان آویژه دانش قرار خواهد گرفت .

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص ظرفیت جدید برخی رشته ها :

پيرو اطلاعيه مورخ 96/06/04 اين سازمان درخصوص اعلام نتايج نهائي آزمون ورودي‌ دوره دکتری «Ph.D» نيمه‌متمركز سال 1396، به ‌اطلاع‌ داوطلبان‌ شرکت کننده درآزمون مذكور مي‌رساند، اطلاعيه اين سازمان درباره ظرفيتهاي جديد و همچنين تكميل ظرفيت برخي از كدرشته‌ محل‌هاي تحصيلي آزمون مذكور در دوره‌هاي مختلف كه تكميل نگرديده در تاريخ 96/07/12 در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان درج خواهد شد. لذا داوطلبان ، مي‌توانند براساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره 2) آزمون فوق و همچنين مندرجات اطلاعيه مذكور از تاريخ 96/07/16 لغايت 96/07/22 نسبت به انتخاب رشته اقدام نمايند.

داوطلبان گرامی می توانند جهت مشاهده نتایج آزمون دکتری و یا کارنامه آزمون دکتری کلیک نمایند .

همچنین شما داوطلبان گرامی می توانید در خصوص تکمیل ظرفیت دکتری ؛ انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ، کاهش ظرفیت دکتری در برخی دانشگاه ها و سایر سوالاتی همچون : مصاحبه دکتری ، شرایط رشته ها و دانشگاه ها و … از ساعت 8 صبح الی 12 شب بدون پیش شماره و از تلفن ثابت با شماره 9099072068 تماس حاصل نمایید . 

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…