خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی ثبت درخواست مهمانی و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت درخواست مهمانی و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

بروزرسانی شده آوریل 21, 2018 8:41 ب.ظ
0
273
انتقال دانشجو دانشگاه ازاد
ثبت درخواست مهمانی و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی
میانگین 5 رای از تعداد 3

دانشجویان دانشگاه ازاد اسلامی که متقاضی انتقال یا مهمانی می باشند از فردا مورخ 96/04/20 به مدت یک ماه فرصت دارند نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه منادا اقدام فرمایند.

دکتر علیرضا صامت مدیرکل خدمات دانشجویی در گفت وگو با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: دانشجویان متقاضی انتقال دائم یا مهمانی می‌توانند از فردا سه‌شنبه 20 تیر تا 20 مرداد به سامانه منادا مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند. همچنین دانشجویان گرامی می توانند در صورت بروز مشکل با مشاوران آویژه دانش از طریق شماره 9099072068 تماس حاصل نموده تا مشاوران ما نسبت به ثبت درخواست شان اقدام لازم معمول فرمایند .

بروز رسانی : امکان مهمانی و نقل و انتقال دانشجویان از 96/06/25 دوباره آغاز شد

وی افزود: متقاضیان نقل و انتقال دانشجویی، پس از ثبت درخواست‌هایشان در سامانه منادا می‌توانند از طریق همین سایت پیگیر درخواست خود شوند و از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی خودداری کنند چون تنها به درخواست‌هایی که در این سامانه ثبت شده باشد پاسخ داده می‌شود.

دکتر صامت خاطر نشان کرد: نتایج درخواست‌های نقل و انتقال پیش از شروع ثبت‌نام نیمسال اول 97-96 به اطلاع دانشجویان خواهد رسید و نقل و انتقال‌های دانشجویی مطابق با آیین‌نامه قبلی انجام می‌شود و دانشجویان در سامانه منادا می‌توانند از جزییات این آیین‌نامه مطلع شوند.

مدیر کل خدمات دانشجویی همچنین از ایجاد تسهیلاتی برای خانواده شهدا، رزمندگان و ایثارگران خبر داد و گفت: طبق بند 2 آیین نامه نقل و انتقالات، جانبازان بالای 5 درصد (به همراه فرزندان و همسرشان)، رزمندگانی که بیش از 6 ماه در جبهه حضور داشتتند( به همراه فرزندان و همسرشان) و خواهر و برادر شهید می توانند از امتیاز مهمانی استفاده کنند.

بروز رسانی 27 مهرماه :

دانشگاه آزاد با درخواست دانشجویان دختر برای انتقال به شهر خود موافقت می‌کند ، فرهاد رهبر ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله‌العظمی نوری همدانی گفت: یکی از سیاست‌هایی که دانشگاه در نظر گرفته، بومی‌گزینی است و هر دانشجوی دختری درخواست بازگشت به شهر خود را داشته باشد، با آن موافقت می‌شود.

این طرح در حال حاضر فقط برای دانشجویان مقطع کارشناسی است و تدبیری اتخاذ می‌کنیم تا در دوره کارشناسی‌ارشد هم این امکان فراهم شود اما چون مقطع کارشناسی ارشد محدودیت‌های دیگری هم دارد، نیاز به برنامه‌ریزی دارد؛ در نوبتی بعد اگر امکان‌پذیر بود حتماً این اتفاق می‌افتد.

باید هم ترازی در رشته رعایت شود و جابجایی از رشته‌ای به رشته دیگر امکان‌پذیر نیست. در رشته خودشان و در واحد همتراز می‌توانند منتقل شوند؛ در جاهایی هم که حتی کمی تراز متفاوت است مساعدت برای انتقال انجام می‌شود که مشکلی به‌وجود نیاید.

 

در این خصوص پیشنهاد می کنیم از نقل و انتقال دانشگاه آزاد اسلامی بیشتر بدانید .

منبع خبر : واحد خبر دانشگاه آزاد اسلامی

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…