شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی,دفترچه انتخاب رشته علمی کاربردی
به اشتراک بگذارید
شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
میانگین ۵ رای از تعداد ۲

شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی به گونه ای است که تمامی افراد دارای مدرک دیپلم و معدل بالاتر از ده بتوانند به راحتی و بر طبق سوابق تحصیلی خود در رشته مورد علاقه ی خود به ادامه تحصیل بپردازند . متاسفانه وجود کنکور و سخت شدن هر ساله آن امکان ادامه تحصیل را برای برخی از افرادی که شرایط شرکت در کلاس های پر هزینه کنکوری و تهیه کتاب های مختلف را ندارند را سلب کرده است این در حالی است که ادامه تحصیل و ارتقای سطح علمی حق هر انسانی میباشد شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی باعث شده بسیاری از افرادی که تا چندی پیش به دلایل مختلف نتوانسته اند قول بزرگ کنکور را پشت سر بگذارند و وارد دانشگاه شوند اکنون به راحتی بتوانند رویای تحصیلات دانشگاهی خود را محقق سازند .

سهمیه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

از دیگر شرایط ثبت نام در دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی برای افراد شاغل و دیگر داوطلبان که بسیار حائز اهمیت است وجود دو سهمیه است . که این دو سهمیه شاغل و آزاد را شامل میشود . به این صورت که افراد شاغلی که امکان حضور در کلاس های خود را در طول هفته ندارند میتوانند واحد های خود را در روزهای پایانی هفته یعنی پنج شنبه و جمعه بردارند ، و سهمیه آزاد نیز به این صورت است که افراد میتوانند کلاس های خود را از ساعت سه بعد از ظهر تا هشت عصر سپری کنند که وجود این دو سهمیه بسیار با ارزش و مهم است و در کنار کار و دغدغه های مختلف روز مره به فرد امکان ادامه تحصیل را نیز میدهد و با درک شرایط موقعیت دانشجو انگیزه و انرژی او را برای کسب علم چندین برابر میکند .

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به گونه ای است که همه ساله طی دو مرحله مهر ماه و تکمیل ظرفیت بهمن ماه  متقاضیان ورود به این دانشگاه میتوانند با اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور و ورود به سایت سازمان سنجش و دریافت دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مرحله  اولیه ثبت نام خود را انجام بدهند  از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی برای افرادی که در مرحله ثبت نام خود دچار مشکل شده و یا امکان حضور شخصی و ثبت نام را ندارند وجود مرکز مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی است که این مرکز همه روزه آماده پاسخگویی و رسیدگی به امور متقاضیان دانشگاه می باشد .

شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی,دفترچه انتخاب رشته علمی کاربردی

اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی را میتوان از طریق تماس با شماره های مرکز مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از سراسر کشور پیگیری کرد . از این رو این مرکز مشاوره آماده است که همه روزه حامی و راهنمای متقاضیان در تمامی مسائل و در تمام مقاطع تحصیلی شامل کاردانی بدون کنکور ، کاردانی به کارشناسی به صورت ناپیوسته بدون کنکور و سایر مسائل مربوطه پاسخگو باشند . راه دیگری برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی سایت آویژه می باشد که با هدف کمک رسانی و راهنمایی هرچه بهتر داوطلبان دانشگاه جامع علمی کاربردی طراحی شده است. راه دیگر اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی کانال تلگرام بدون کنکور آویژه است که می توان از این طرق از آخرین اخبار دانشگاه علمی کاربردی مطلع شد .

همانطور که ملاحضه میکنید رسانه های اجتماعی قابل توجهی که پل های ارتباطی کافی را بین بدون کنکور علمی کاربردی و دواطلب برقرار کند وجود دارد ، که امکان دسترسی به اطلاعات کافی برای تمامی متقاضیان در هر شرایطی را می دهد .


بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


قوانین و شرایط ثبت نام بدون کنکور  علمی کاربردی

قوانین و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی نیز مانند هر مرکز آموزشی سلسله مراتب خاص خود را دارد . از این رو متقاضیان دانشگاه علمی کاربردی باید از  شرایط ثبت نام و دیگر اطلاعات لازم در خصوص تحصیل در این دانشگاه از قبیل

 • مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام
 • تاثیر معدل در ثبت نام
 • تعیین رشته دانشجویان
 • شهریه دانشگاه علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های کاردانی
 • رشته های پیراپزشکی بدون کنکور
 • لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی
 • نحوه دانلود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی ۹۸
 • مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۸

و دیگر شرایط این مرکز آموزشی مطلع باشند . از قوانین و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های کاردانی و یا کاردانی به کارشناسی را دارند میتوان به شرایط  عمومی و شرایط اختصاصی اشاره کرد که در ادامه به طور کلی به این دو مبحث خواهیم پرداخت . اما نکته ای که در اینجا باید مورد بررسی قرار بگیرد این است که باید بدانیم با توجه به اینکه ثبت نام اینترنتی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور قابل ویرایش نیست به همین خاطر در اینجا شرایط مهم هر مقطع تحصیلی را توضیح داده ایم تا امکان خطا به حداقل خود برسد . پیش از این گفته شد که  پذیرش دانشجویان در دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی بدون کنکور و تنها بر اساس سوابق تحصیلی و معدل مدرک دیپلم‌ می‌ باشد .

شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی,دفترچه انتخاب رشته علمی کاربردی,شرایط نظام وظیفه ثبت نام علمی کاربردی

شرایط نظام وظیفه و حضور در کلاس ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

همچنین‌ لازم به ذکر است که آقایان مشمولی‌ که قصد ادامه تحصیل در مقطع کاردانی دانشگاه بدون کنکور علمی‌ کاربردی را دارند باید بدانند که

 • مقطع کاردانی ایست خدمتی ندارد
 • حضور در کلاس های این دانشگاه برای دانشجویان الزامی است

و کارکنان و اساتید این مرکز آموزشی این امر را مورد نظر قرار می دهند. نکته دیگر توجه به مهلت ثبت نام دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی است ، باید دقت داشت که پیش از به پایان رسیدن زمان مقرر با ورود به سایت سازمان سنجش و دریافت دفترچه ثبت نام و تکمیل فرم ثبت نام فرصت را از دست ندهید .

در این زمینه میتوان برای انجام امور ثبت نام و یا پیگیری ثبت نام خود به مرکز مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی آویژه تماس گرفت تا در همه ی امور اداری و تحصیلی از پشتیبانی و راهنمایی های این مرکز برخوردار شد . این مشاورین حتی در امور تعیین رشته تحصیلی نیز داوطلبان خود را حمایت و راهنمایی کرده و راه را برای دانشجویان خود هموار می سازند .


بیشتر بخوانید: چگونه معافیت سربازی بگیریم


شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی شامل مواردی است که نام خواهیم برد

۱ _ اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران .

۲ _ نداشتن عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران .

۳ _ نداشتن فساد اخلاقی .

۴ _ داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته تحصیلی  مورد نظر .

۵_  رعایت مقررات دانشگاه علمی کاربردی .

۶ _  تبعیت دانشجو از قوانین جمهوری اسلامی ایران

۷ _ عدم تعهد تامین خوابگاه

با توجه به تعداد بالای داوطلبان جهت ادامه تحصیل در دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی این مرکز آموزشی نیز برای هردو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی نا پیوسته شرایط عمومی و خصوصی را اخذ نموده   است که در ادامه به شرایط اختصاصی نیز اشاره خواهیم کرد .  موارد نام برده از جمله شرایط عمومی ثبت نام  بدون کنکور علمی کاربردی است که برای تمامی افراد متقاضی یکسان میباشد .

شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی نیز مانند شرایط عمومی پذیرش در این دانشگاه شامل موارد خاص خود است که در ادامه اشاره خواهیم کرد.

 • اخذ مدرک چهار ساله دیپلم نظام قدیم و یا سه ساله نظام جدیدتوسط داوطلبان.
 • داشتن وضعیت جسمانی متناسب با رشته تحصیلی مورد نظر.

طلاب و فضلای حوزه علمیه که بر اساس مدرک صادر شده  مدیریت حوزه علمیه ، دوره سطح یک و دو را گذرانده اند ، به ترتیب از کلیه مزایای علمی دانش آموختگان دوره کاردانی و کارشناسی دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی برخوردارند . دانشجویان مقطع کاردانی باید در صورت پذیرفته شدن در زمان ثبت نام ، دانش آموخته شده باشند و مدارک دانش آموختگی خود را به مرکز آموزش مربوطه ارائه نمایند.

داشتن کارت پایان خدمتو یا معافیت دائمی برای داوطبان آقا الزامی است .

 

برای مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068