دانشگاه علمی کاربردی دانشجوی کارشناسی ارشد می پذیرد

دانشجوی کارشناسی ارشد
به اشتراک بگذارید

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد تخصصی و پروژه‌محور از سال ۹۸ و همچنین ارائه تسهیلات به دانشجویانی که اقدام به تاسیس شرکت های دانش بنیان نموده اند ٬ خبر داد‌ .

دانشگاه علمی کاربردی  

روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمد‌حسین امید در نشست با روسای مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج بیان کرد: هدف این دانشگاه پرورش و تربیت نیروی انسانی ماهر است. بنابراین دانشجو باید در محیط کار حضور یابد و همه تلاش‌ها در راستای حضور دانشجویان در محیط کار و کسب مهارت‌های شغلی جهت ایجاد کسب و کار مناسب است.

امید خاطر نشان کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی می‌تواند به دولت و نظام کمک کند تا بخشی از مشکلات بیکاری و مهارتی کشور حل شود، در صورتی که بجای تاکید بر مدرک تاکید بر کیفیت و حضور در محیط کار مد‌نظر باشد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: این دانشگاه متولی آموزش‌های مهارتی در کشور است و این مهم یک فرصت است که با توجه به وجود داشتن حدود ۸۰۰ رشته در کشور که بخش‌های مهارتی نبوده و اجرا نشده‌اند، مهارتی‌بودن، انعطاف‌پذیری و گستردگی سه فرصت دانشگاه جامع علمی کاربردی به شمار می‌رود.

وی افزود: طی دوسال اخیر سایر دانشگاه‌های کشور با کاهش دانشجو مواجه بودند اما دانشگاه جامع علمی کاربردی نه تنها با کاهش جذب دانشجو روبه‌رو نشده بلکه افزایش پذیرش نیز داشته است.

امید درباره صدور دانشنامه‌های دانشجویان فارغ‌التحصیل این دانشگاه تصریح کرد: با تلاش‌های انجام شده دانشنامه فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در آینده نزدیک نیز به روز صادر می‌شود.

 

پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد

محمدحسین امید از پذیرش دانشجو به صورت محدود، تخصصی و پروژه‌ محور در مقطع کارشناسی‌ ارشد از سال ۹۸ به بعد خبر داد. رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در پایان بر توجه به امور فرهنگی به عنوان یکی از شاخص‌های ارزیابی، حمایت و کمک به مراکز آموزش عالی علمی کاربردی تاکید کرد.

 

مشاوره تلفنی دانشگاه علمی کاربردی

در صورتی که مایل به پذیرش بدون کنکور در واحد ۲۳ دانشگاه علمی کاربردی می باشید ؛ یا قصد دارید در رشته خاصی در این دانشگاه ( تهران یا شهرستان ) ثبت نام کنید همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ می توانید از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید

منبع خبر : ana

دانشگاه علمی کاربردی دانشجوی کارشناسی ارشد می پذیرد

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه دانشگاه علمی کاربردی دانشجوی کارشناسی ارشد می پذیرد

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068