خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی دانشگاه علمی کاربردی دانشجوی کارشناسی ارشد می پذیرد

دانشگاه علمی کاربردی دانشجوی کارشناسی ارشد می پذیرد

بروزرسانی شده ژانویه 6, 2018 5:04 ب.ظ
0
111
دانشجوی کارشناسی ارشد

برای مشاوره در زمینه دانشگاه علمی کاربردی دانشجوی کارشناسی ارشد می پذیرد

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید :

9099072068

دانشگاه علمی کاربردی دانشجوی کارشناسی ارشد می پذیرد
میانگین 5 رای از تعداد 1

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد تخصصی و پروژه‌محور از سال 98 و همچنین ارائه تسهیلات به دانشجویانی که اقدام به تاسیس شرکت های دانش بنیان نموده اند ٬ خبر داد‌ .

دانشگاه علمی کاربردی  

روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمد‌حسین امید در نشست با روسای مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج بیان کرد: هدف این دانشگاه پرورش و تربیت نیروی انسانی ماهر است. بنابراین دانشجو باید در محیط کار حضور یابد و همه تلاش‌ها در راستای حضور دانشجویان در محیط کار و کسب مهارت‌های شغلی جهت ایجاد کسب و کار مناسب است.

امید خاطر نشان کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی می‌تواند به دولت و نظام کمک کند تا بخشی از مشکلات بیکاری و مهارتی کشور حل شود، در صورتی که بجای تاکید بر مدرک تاکید بر کیفیت و حضور در محیط کار مد‌نظر باشد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: این دانشگاه متولی آموزش‌های مهارتی در کشور است و این مهم یک فرصت است که با توجه به وجود داشتن حدود ۸۰۰ رشته در کشور که بخش‌های مهارتی نبوده و اجرا نشده‌اند، مهارتی‌بودن، انعطاف‌پذیری و گستردگی سه فرصت دانشگاه جامع علمی کاربردی به شمار می‌رود.

وی افزود: طی دوسال اخیر سایر دانشگاه‌های کشور با کاهش دانشجو مواجه بودند اما دانشگاه جامع علمی کاربردی نه تنها با کاهش جذب دانشجو روبه‌رو نشده بلکه افزایش پذیرش نیز داشته است.

امید درباره صدور دانشنامه‌های دانشجویان فارغ‌التحصیل این دانشگاه تصریح کرد: با تلاش‌های انجام شده دانشنامه فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در آینده نزدیک نیز به روز صادر می‌شود.

 

پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد

محمدحسین امید از پذیرش دانشجو به صورت محدود، تخصصی و پروژه‌ محور در مقطع کارشناسی‌ ارشد از سال ۹۸ به بعد خبر داد. رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در پایان بر توجه به امور فرهنگی به عنوان یکی از شاخص‌های ارزیابی، حمایت و کمک به مراکز آموزش عالی علمی کاربردی تاکید کرد.

 

مشاوره تلفنی دانشگاه علمی کاربردی

در صورتی که مایل به پذیرش بدون کنکور در واحد 23 دانشگاه علمی کاربردی می باشید ؛ یا قصد دارید در رشته خاصی در این دانشگاه ( تهران یا شهرستان ) ثبت نام کنید همه روزه و از ساعت 8 صبح الی 12 می توانید از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید

منبع خبر : ana
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97به این مطلب امتیاز دهید ” علمی کار…