ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران

دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران با هدف تربیت  دانشجویان کار آزموده برای بهبود مهارتهای اجرایی در بخش راه سازی و ساخت مترو صورت گرفته . دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران هر ساله در دو مهلت و در دو مقطع جذب دانشجو میکند . ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران با ارائه سوابق تحصیلی در زمان مقرر شده از سوی دانشگاه امکان پذیر است و ثبت نام بدون کنکور دارد  . در دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران دانشجویان این امکان را دارند که در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به ادامه تحصیل بپردازند البته همانگونه که در قبل به آن اشاره کردیم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای کاردانی نیازمند مدرک دیپلم سه ساله نظام جدید یا چهار ساله نظام قدیم است و برای مقطع کارشناسی نیازمند مدرک کاردانی مرتبط با زمینه انتخابی در مقطع کارشناسی مورد نظر است .


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

جزئیات ثبت نام رشته مترو دانشگاه علمی کاربردی تهران

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران متقاضیان ثبت نام فقط در دو نوبت در مرداد تا شهریور ماه برای نیم ترم مهر و از آذر تا دی ماه برای نیم ترم بهمن امکان ثبت نام دارند . ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران بدون هیچگونه آزمون یا مصاحبه ای است اما پرداخت هزینه شهریه را دارد . شهریه رشته های قابل تحصیل دانشگاه  مترو تهران نیز مانند دیگر رشته ها و دانشگاه های علمی کاربردی بسته به تعداد واحد های برداشته شده توسط دانشجو است اما مهم است بدانید که شهریه ثابت برای یک ورودی خاص مثلا ورودی ۹۸ تا پایان تحصیلات این ورودی ثابت است اما هر ساله ۱۰ الی ۱۵ درصد بیشتر میشود که با توجه به نیاز به زیرساخت های علمی و همچنین تغییرات تورم در کشور امری عادی است .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران با توجه به اینکه این دانشگاه هر ساله در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه امکان جذب دانشجو دارد ، در دفترچه این دانشگاه آمده است . زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران در سایت سازمان سنجش هر سال و در هر دو نوبت درج میشود البته برای اطلاع دقیق از مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی میتوانید با نزدیکترین واحد دانشگاه مد نظر خود به محل زندگی تان نیز در ارتباط باشید و یا به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی مراجعه کنید .

ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه مترو تهران نیز در دو نوبت گفته شده در بالا یعنی مرداد تا شهریور و همچنین آذر تا دی ماه است . کاردانی به کارشناسی بدون کنکور میباشد و تنها نیازمند ارائه مدرک کاردانی در مهلت ثبت نام است . ارشد بدون کنکور علمی کاربردی متاسفانه از سال ۹۲ تا کنون ثبت نام نداشته است .


بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران  تنها دارا بودن مدرک دیپلم با شرایط گفته شده و همچنین پرداخت به موقع شهریه در مهلت خواسته شده است ، البته از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران  در مقطع کارشناسی ناپیوسته هم میتوان به داشتن مدرک کاردانی مرتبط با رشته اشاره کرد . از مهمترین شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران همانطور که گفته شد پرداخت به موقع شهریه در مدت زمان گفته شده است که همان از شروع ترم و انتخاب واحد تا پایان امتحانات هر ترم است . مبلغ شهریه دانشگاه علمی کاربردی نسبت به دانشگاه ها ی غیر دولتی دیگر بسیار کمتر میباشد . برای اطلاع کامل از سایر جزئیات شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران میتوانید دفترچه دانشگاه را تهیه کنید و البته مشاورین ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه بصورت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان هستند .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران با آویژه تماس بگیرید

 • آزمون سنجش
 • نتایج کنکور سراسری
 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران 
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • آدرس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • ثبت نام علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • ثبت نام دانشگاه پیام نور

بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸


نکات حائز اهمیتی که متقاضیان دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران باید بدانند

همانطور که در مباحث گفته شده در متون بالا خواندید شما متقاضیان عزیز از این امکان برخوردار هستید که برای اطلاع از ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی و جزئیات مربوط به آن و یا ثبت نام بدون کنکور در سایر دانشگاه های ایران و همینطور برای هرگونه مشاوره تحصیلی مورد نظرتان با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بگیرید . سعی ما در این مرکز این است که بتوانیم با گرد هم آوردن مشاورین کار آزموده و تحصیل کرده پاسخی برای سوالات شما باشیم . از آنجا که افراد بسیاری هستند که نمیدانند پروسه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را از کجا شروع کنند و یا شرایط ثبت نام این دانشگاه ها را نمیدانند ، ما در این مرکز با هدف آگاهی بخشیدن بیشتر به شما و بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات میباشیم .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران


مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران

مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران  تنها در دو نوبت و ترم مهرماه و بهمن ماه امکان پذیر میباشد . قطعا الویت ثبت نام این دانشگاه با کسانی است که زودتر ثبت نام میکنند و مدرک مرتبط با رشته انتخابی خود در مقاطع بالاتر دارند . همانطور که میدانید هر دانشگاه برای ثبت نام متقاضیان خود مدت محدودی دارد حتی اگر دانشگاه بدون کنکور و یا آزمون خاصی باشد . مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران نیز زمان مختص به خود دارد و خارج از این زمان و مهلت امکان ثبت نام نیست . مهلت دقیق ثبت نام این دانشگاه در سامانه آموزش علمی کاربردی آورده شده است . البته مهم است بدانید که اگر میخواهید در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنید حتما قبل از آن باید اقدام به تهیه دفترچه ثبت نام علمی کاربردی کنید . در این دفترچه لیست رشته های علمی کاربردی نیز آورده شده است .


بیشتر بخوانید:  مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


زمان ثبت نام علمی کاربردی

زمان ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی از پرسش های پر تکرار متقاضیان این دانشگاه است که در این مبحث به توضیح مختصری از آن میپردازیم . به زمان دقیق ثبت نام این دانشگاه که همانطور که میدانید بدون کنکور و آزمون است در دفترچه علمی کاربردی اشاره شده است . همانطور که در قبل گفتیم زمان ثبت نام این دانشگاه در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در هر دو نیم ترم مهر ماه و بهمن ماه یعنی دو نوبت در سال است . نکته حائز اهمیت این است که درزمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ارائه مدارک شناسایی و سوابق تحصیلی و مدارک مورد نیاز دانشگاه توسط خود دانشجو الزامی میباشد . حضور دانشجو در روز ثبت نام یک قانون و الزامی است و عدم حضور وی عدم ثبت نام و همچنین انجام نگرفتن پروسه ثبت نام است .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


پذیرش و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران

پذیرش و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران زمانی امکان پذیر است که دانشجو تمام موارد گفته شده در دفترچه و قوانین مربوط به ثبت نام را رعایت کرده باشد . در زمان  پذیرش و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران همانطور که در قبل گفتیم حضور دانشجو نکته ای الزامی است . بطور کل پذیرش علمی کاربردی دارای دو شرایط عمومی و اختصاصی است ، همانطور که میدانید شرایط عمومی این دانشگاه مثل هر دانشگاهی شامل دارا بودن تابعیت ایرانی و یا مواردی چون نداشتن سو سابقه سیاسی و … است . از شرایط اختصاصی این دانشگاه همانطور که خواندید به پرداخت مبلغ شهریه در طول مدت مقرر اشاره کردیم ، یکی دیگر از شرایط ثبت نام کردن در این دانشگاه داشتن حداقل مدرک دیپلم و همچنین حضور در کلاسها و کم بودن مجموع غیبت ها و حضور بر سر جلسه امتحانات است .


بیشتر بخوانید:  ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


سایر مسایل مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران

 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • لیست رشته های علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • سازمان سنجش سراسری
 • ثبت نام آزمون سراسری سال
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • ثبت نام کنکور
 • خرید سریال ثبت نام کنکور

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز


ارشد بدون کنکور علمی کاربردی

در متون بالا به این نکته که دانشگاه علمی کاربردی تنها در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو ثبت نام میکند اشاره کردیم . همانطور که گفته شد در سال ۹۲ و با دستور رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه برای متقاضیان قابل انجام شد اما این دانشگاه برای ثبت نام در این مقطع شرایط و قوانینی سخت وضع کرد همچون داشتن سه تا پنج سال سابقه کاری و یا شاغل بودن ، از این رو تعداد کمی از دانشجویان شانس ثبت نام در این مقطع را داشتند و فقط برای افرادی قابل انجام بود که میخواستند از نظر شغلی در حرفه خود پیشرفت کنند . در سالهای بعدی و تا کنون دیگر هرگز ثبت نام ارشد این دانشگاه انجام نشد و دلایل آن نامعلوم بوده است .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1400/1/28

یکشنبه

1400/1/29

دوشنبه

1400/1/30

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید