خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی دانلود دفترچه انتخاب رشته با آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی 96

دانلود دفترچه انتخاب رشته با آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی 96

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 7:42 ب.ظ
2
5,423
دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد
دانلود دفترچه انتخاب رشته با آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی 96
میانگین 4.3 رای از تعداد 19

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد به همراه لینک دانلود مستقیم در این صفحه قرار داده شد و انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری همزمان از تاریخ 19 مرداد ماه آغاز می گردد ، پایان مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی روز 26 مرداد در نظر گرفته شده است .

امسال اولین سالی است که کنکور دانشگاه آزاد و سراسری بصورت یکپارچه برگزار شد ؛ و طبق اخبار اعلام شده تاریخ شروع انتخاب رشته هر دو از پنج شنبه 19 مرداد ماه خواهد بود اما مهلت انتخاب رشته در دانشگاه ازاد اسلامی مدتی بیشتر است و تا 26 مرداد ماه ادامه خواهد داشت .


 آویژه دانش برگزار می کند : انتخاب رشته حضوری توسط اساتید مجرب


در صورت تمایل می توانید نسبت به دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری و یا مشاهده نتایج کنکور سراسری 96 اقدام فرمایید ، برای دانلود دفترچه انتخاب رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی روی لینک زیر کلیک فرمایید :

دفترچه دانشگاه ازاد

همچنین دقت داشته باشید که بسیاری از رشته ها در دانشگاه آزاد اسلامی نیاز به کنکور ندارد و شما میتوانید با ثبت نام به موقع و تماس با مشاوران تحصیلی آویژه دانش بدون کنکور در دانشگاه آزاد پذیرش شوید ؛ اخبار منتشر شده در خصوص ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد اسلامی به شرح زیر می باشد .


اگر قصد دارید بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد شوید ؛ روی مقطع مورد نظر خود کلیک کنید :

  1. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد – کاردانی ناپیوسته
  2. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد – کاردانی پیوسته
  3. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد – کارشناسی ناپیوسته
  4. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد – کارشناسی پیوسته

  • چرا باید مشاور انتخاب رشته داشته باشیم ؟‌ 

بعد از چند ماه مطالعه در کنکور شرکت نموده و رتبه ای کسب نمودید! هر رتبه ای . شما قطعا می توانید جهت انتخاب رشته اقدام کنید! انجام دادن انتخاب رشته بصورت اینترنتی کار سختی نیست اما انتخاب رشته توسط “یک مشاور تحصیلی مجرب” که تجربه بیش از ده هزار انتخاب رشته موفق در کارنامه خود دارد و به شما تضمین قبولی می دهد، با انتخاب رشته شما یکسان است؟ اگر کمی فکر کنیم با این کار یک سال زمان می خرید و یا در یک دانشگاه و رشته برتر و در نهایت آینده شغلی بهتری برای خود خواهید ساخت . منظور ما از مشاوره این است ؛ یعنی استفاده از تجربیات یا دانش دیگران در کمترین زمان!

داوطلبانی که در خصوص انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 96  نیاز به مشاوره و راهنمایی دارند هم اکنون میتوانند 9099072068 تماس حاصل فرمایند . با مشاوران ما یک لیست حرفه ای و شانس قبولی ۱۰۰٪ تنظیم کنید . 

داوطلبان گرامی توجه فرمایید : با توجه به شروع فرآیند انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی و اشغال خطوط یا مشاوران تحصیلی در برخی مواقع ، در صورت عدم برقراری ارتباط به آیدی تلگرام AvijeDanesh  پیام دهید تا به محض آزاد شدن خطوط به نوبت به شما اطلاع رسانی شود ، همچنین جهت رزرو جلسات انتخاب رشته حضوری می توانید در تلگرام به شماره همراه 9099072068 پیام دهید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

نشانی سایت، تلفن و آدرس دانشگاه های سراسری و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

نشانی سایت، تلفن و آدرس دانشگاه های سراسری و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامیبه این مطلب امتیاز…