خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد سال ۹۶

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد سال ۹۶

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 7:24 ب.ظ
0
نتایج کنکور ارشد
مشاوره تلفنی آویژه
اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد سال ۹۶

نتایج کنکور ارشد دانشگاه سراسری و آزاد امروز جمعه ۱۰ شهریور اعلام شد! جهت مشاهده نتایج و کارنامه کنکور ارشد در ادامه با ما همراه باشید .

حسین توکلی گفت : بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی روز جمعه ۱۰ شهریور بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی برای پذیرش دانشجو در ۱۳۲ کدرشته امتحانی در ۶ گروه آزمایشی در روزهای ۷ و ۸ اردیبهشت ماه ۹۶ در ۶۸ شهرستان و ۱۸۵ حوزه امتحانی و ۱۳۲ کدرشته امتحانی برگزار شد.

اعلام نتایج کنکور ارشد 96 آزاد

همچنین نتایج مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز در همان روز بر روی سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد قرار می‌گیرد. وی بیان کرد: برای اعلام همزمان نتایج کنکور کارشناسی ارشد با دانشگاه آزاد در حال مذاکره هستیم تا هماهنگی‌های لازم در این خصوص انجام شود. توکلی در پایان به اعلام زمان نتایج کنکور سراسری 96 اشاره کرد و گفت: نتایج کنکور کارشناسی سال 96 در نیمه دوم شهریور ماه اعلام می‌شود.


بروز رسانی : نتایج کنکور ارشد دانشگاه سراسری و آزاد اسلامی اعلام شد ، جهت مشاهده نتایج روی تصویر زیر کلیک نمایید :


نتایج کنکور ارشد

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی یا دانشگاهی و یا در صورت عدم امکان مشاهده کارنامه یا نتایج کنکور ارشد می توانید از 8 صبح الی 12 شب با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

نکات ضروری قبل از ثبت‌ نام در آزمون دکتری

نکات ضروری قبل از ثبت‌ نام در آزمون دکتری ثبت نام آزمون دکتری سال 97 ، از امروز اولین روز …