اعلام خرابی شماره تماس

چرا خرابی شماره تماس

چنانچه شما وارد این بخش شده اید به این معنی است که به وسیله تلفن ثابت و بدون پیش شماره نتوانسته اید شماره 9099072068 را شماره گیری نمایید. خرابی شماره تماس می تواند علل مختلفی داشته باشد. یکی از ویژگی های خطوط هوشمند امکان برقراری تماس به صورت گسترده می باشد. متاسفانه برخی مواقع به دلیل مشغول بودن تمامی خطوط مخاطبین عزیز با صدای بوق اشغال مواجه میشوند. همچنین علت این بوق اشغال ممکن است به خاطر عدم ارائه این خدمات از طرف مخابرات بر روی خط تلفن ثابت شما باشد.

لطفا جهت اعلام خرابی تماس و یا تماس از طریق تلفن همراه با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

021-28421315

به هنگام خرابی شماره تماس چه باید کرد ؟

در زمان شنیده صدای بوق اشغال شما در گام اول بهتر است چند بار دیگر هم برای شماره گیری تلاش کنند. در صورتی که علی رغم شماره گیری مداوم نتواستید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی آویژه ارتباط برقرار کنید. با شماره 02128421315 از شهرستان و تلفن همراه و شماره 28421315 از تهران تماس بگیرید به ما اطلاع دهید تا در اولین فرصت امکان دریافت خدمات مشاوره تلفنی را برای شما فراهم کنیم

چرا مرکز مشاوره تلفنی آویژه ؟

مرکز مشاوره آویژه دانش برترین و تحصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی بوده و استفاده از خدمات مشاوره تخصصی تحصیلی مرکز از طریق تماس تلفنی از ساعت هشت صبح الی دوازده شب حتی ایام تعطیل میسر می باشد.

سلام و وقت بخیر، توجه داشته باشید جهت استفاده از خدمات مشاوره مرکز آویژه دانش می بایست از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا پیش شماره با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید.

لطفا در صورت عدم برقراری تماس و یا شنیدن صدای بوق مجددا تلاش کنید.

اگر به تلفن ثابت دسترسی ندارید و یا شماره های 909 در شهر شما مسدود شده است، با روابط عمومی مرکز آویژه دانش تماس بگیرید تا شما را به یکی از کارشناسان وصل کنند.

خرابی شماره تماس

لطفا جهت اعلام خرابی تماس و یا تماس از طریق تلفن همراه با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

021-28421315

علت های اصلی خرابی شماره تماس

به صورت کلی علل عمده خرابی شماره تماس موارد زیر را شامل می شود:

  • مشغول بودن تمامی خطوط
  • عدم پشتیبانی برخی از خطوط تلفن ثابت از اتصال به خطوط هوشمند

 

لطفا جهت اعلام خرابی تماس و یا تماس از طریق تلفن همراه با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

021-28421315

خدمات اصلی مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش