خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی زمان برگزاری و دریافت کارت آزمون مشاوران حقوقی در استان کرمانشاه

زمان برگزاری و دریافت کارت آزمون مشاوران حقوقی در استان کرمانشاه

بروزرسانی شده فوریه 25, 2018 11:49 ق.ظ
1
2,394
مشاوران حقوقی
زمان برگزاری و دریافت کارت آزمون مشاوران حقوقی در استان کرمانشاه
میانگین 4.3 رای از تعداد 4

اگر در آزمون مشاوران حقوقی ثبت نام نموده اید اما ساکن استان کرمانشاه می باشید ، آزمون شما 10 اسفند ماه سال 96 برگزار خواهد شد . جزییات این خبر را در ادامه بخوانید .

آزمون مشاوران حقوقی در استان کرمانشاه

رئیس مرکز امور وکلا و کارشناسان قوه قضاییه در نشست خبری خود گفت : آزمون وکالت مرکز امور مشاوران حقوقی وکلا و کارشناسان قوه قضاییه برگزار شد که حدود ۸۴ هزار و ۵۰۰ نفر در این آزمون شرکت کرد‌ه‌اند. سطح آزمون‌های مرکز مشاوران از ۸۹ به بعد، «بسیار بالا» بوده و اینگونه نیست که وکلای ما از نظر علمی ضعیف باشند. چنانکه ضعفی از نظر سواد در کشور وجود داشته باشد مربوط به دانشگاه‌های ما است.

 


برای اطلاع از نتایج آزمون مشاوران حقوقی سایر استان ها کلیک کنید


انشاءالله تا دو ماه دیگر آزمون وکالت مرکز امور مشاوران برای داوطلبان کرمانشاهی برگزار خواهد شد که زمان آن شاید اواخر بهمن یا اوایل اسفند ماه باشد. علت برگزار نشدن این آزمون از سال ۱۳۹۲ تا امسال، «مسائل اداری» بوده است و سعی داریم این آزمون را هر سال برگزار کنیم. در حال حاضر بیش از ۲۰هزارو کیل و ۱۲ هزار کارشناس رسمی مرکز امور وکلا و کارشناسان قوه قضاییه دراقصی نقاط کشور مشغول فعالیت هستند.

کانون‌های وکلا اعتراض داشتند که مرکز امورمشاوران حقوقی وکلا و کارشناسان قوه قضاییه مطابق ماده ۱۸۷ برنامه سوم توسعه تشکیل شده است و از آنجایی که زمان برنامه سوم توسعه سپری شده است اعتقاد آنها این بود که با گذشت برنامه سوم توسعه موجودیت مرکز در معرض تردید است در حالی بسیاری از مراکز بر اساس برنامه‌های توسعه ایجاد شده‌اند. برای پذیرش کارآموز وکالت باید به پرونده‌های جریانی مراجع قضایی توجه کنیم از طرفی ما نمی‌توانیم بگوییم چون تعداد زیادی وکیل داریم نیازی به پذیرش کارآموز وکالت نداریم چراکه بعضی از این افراد تمایلی به وکالت ندارند از طرفی ما باید فرهنگ وکالت را در جامعه نهادینه کنیم.

 

 

آزمون مشاوران حقوقی استان کرمانشاه  10 اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد . کلیه داوطلبان گرامی میتوانند جهت دریافت کارت آزمون مشاوران حقوقی همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره  9099072068 تماس حاصل فرمایید .

مشاوره تلفنی آزمون مشاوران حقوقی

در صورت نیاز به مشاوره در خصوص آزمون وکالت ، آزمون استخدامی ، آزمون مشاوران حقوقی و شرایط و محل برگزاری آن و … هم اکنون می توانید با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های تخصصی

بررسی کنید

زمان برگزاری آزمون قضاوت ۹۷ مشخص شد

زمان برگزاری آزمون قضاوت ۹۷ مشخص شدمیانگین 5 رای از تعداد 1 معاونت منابع انسانی قوه قضاییه…