خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی سال 96 دانشگاه آزاد اعلام شد

زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی سال 96 دانشگاه آزاد اعلام شد

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 7:26 ب.ظ
0
387
کارنامه تکمیل ظرفیت آزمون دکتری

برای مشاوره در زمینه زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی سال 96 دانشگاه آزاد اعلام شد

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید :

9099072068

زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی سال 96 دانشگاه آزاد اعلام شد
میانگین 5 رای از تعداد 3

سازمان سنجش طی اطلاعیه ای زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد سال 96 را اعلام کرد ؛ جهت اطلاع از جزییات بیشتر در ادامه مطلب همراه باشید .

سازمان سنجش در اطلاعیه نتایج آزمون دکتری درباره زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری آورده است :

در صورت اعلام رشته محل هاي جديد از سوي موسسات آموزش عالي و تاييد آنها از سوي دفتر گسترش آموزش عالي وزارت علوم تحقيقات و فناوري و يا اعلام تكميل ظرفيت پذيرش دانشجو از سوي موسسات، موضوع طي اطلاعيه‌اي از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان در روز دوشنبه مورخ 96/7/3 اطلاع‌رساني خواهد شد.

نکات قابل توجه در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد اسلامی :

کلیه کسانی که در آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد ثبت نام و شرکت کرده اند ، چه کسانی که شهریور ماه در یکی از رشته محل های انتخابی شان قبول شده باشند و چه مردود ، می توانند در هر دو تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ( مهر ماه و بهمن ماه ) ثبت نام کنند.

نکته مهم در شرایط شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد این است که اگر شما شهریور ماه در یک رشته محل قبول شده اید ولی به آن علاقه ای ندارید اصراری نیست حتما در آن رشته محل ثبت نام کنید تا مجوز انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 را به شما بدهند. بنابراین یک بار دیگر تکرار می کنیم تنها شرط شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد این است که شما در کنکور دکتری آن سال شرکت کرده باشید و هیچ ارتباطی به قبول شدن یا مردود شدن شما در اعلام نتایج شهریور ماه ندارد. البته اینکه دعوت به مصاحبه شده باشید یا خیر هم اهمیت دارد که در ادامه توضیح می دهیم.

نکته مهمی که در تکمیل ظرفیت بهمن ماه به شرایط ثبت نام اضافه شده است جلوگیری از ثبت نام داوطلبانی است که بواسطه قبولی شهریور یا تکمیل ظرفیت مهر ، در یک دانشگاه ثبت نام کرده اند. دقت داشته باشید اینکه در شهریور یا مهر قبول شده باشید به خودی خود منعی برای ثبت نام ایجاد نمی کند بلکه فقط کسانی که در مقطع دکتری دانشگاه آزاد در یکی از دانشگاه ها ثبت نام کرده اند حق ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 را ندارند.

داوطلبان گرامی می توانند جهت مشاهده نتایج آزمون دکتری و یا کارنامه آزمون دکتری کلیک نمایند .

در خصوص بروز هرگونه سوال یا ابهام در خصوص کارنامه یا نتایج آزمون دکتری ؛ نحوه مصاحبه و تکمیل ظرفیت آزمون دکتری می توانید با مشاوران آویژه دانش از طریق تماس با شماره 9099072068 در ارتباط باشید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97به این مطلب امتیاز دهید ” علمی کار…