خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی ثبت نام آزمون آیلتس و EPT دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد [تمدید شد]

ثبت نام آزمون آیلتس و EPT دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد [تمدید شد]

بروزرسانی شده دسامبر 25, 2017 12:49 ب.ظ
0
74
ثبت نام آزمون آیلتس
ثبت نام آزمون آیلتس و EPT دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد [تمدید شد]
میانگین 5 رای از تعداد 3

ثبت نام آزمون آیلتس و ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد و تا 5دی ماه ادامه دارد٬ کلیه داوطلبان می توانند هم اکنون نسبت به ثبت نام یا مشاوره‌ آزمون اقدام نمایند . در ادامه مطلب آویژه دانش بخوانید . 

ثبت نام آزمون آیلتس

ثبت نام آزمونهای سال 2018 آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی در دو ماژول آکادمیک و جنرال آغاز شد.

مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: داوطلبان می توانند پس از ثبت نام از امتیاز ویژه شرکت در دوره‌های آموزشی رایگان مهارتهای آزمون آیلتس بهرمند شوند. همچنین داوطلبان می ­توانند با مراجعه به سامانه این آزمون و یا تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و اطلاع از تاریخ ثبت نام آزمون ، در صورت تمایل نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

 

ثبت نام آزمون EPT

ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شده و آخرین مهلت ثبت نام آن 5 دی ماه خواهد بود .
مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: آزمون EPT به طور همزمان در شهرهای تهران ، شیراز ، تبریز ، مشهد ، اصفهان و اهواز برگزار خواهد شد. داوطلبان می توانند در صورت تمایل با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش و یا تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ ٬ نسبت به ثبت نام اقدام و همچنین از منابع و بودجه بندی سئوالات این آزمون آگاهی یابند . شایان ذکر است پس از برگزاری آزمون، کلید و سئوالات از طریق سامانه یاد شده در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت .

 

مشاوره آزمون زبان انگلیسی

در صورتی که نیاز به مشاوره تحصیلی در خصوص آزمون های زبان دارید و میخواهید بدانید کدام آزمون زبان برای شما مناسب تر است و شرایط ثبت نام و برگزاری هر آزمون چگونه است ، همه روزه و از ساعت 8 صبح الی 12 شب میتوانید از تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های تخصصی

بررسی کنید

انتخاب رشته پایه هفتم مدارس تیزهوشان

انتخاب رشته پایه هفتم مدارس تیزهوشانمیانگین 5 رای از تعداد 1 مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش…