شرایط و زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور سال ۹۷

ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور 97
به اشتراک بگذارید

ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور “شما می توانید جهت مشاهده لیست رشته های طرح فراگیر پیام نور کارشناسی ارشد، منابع مورد نیاز طرح فراگیر، شرایط پذیرش، اعتبار مدرک تحصیلی و اساتید دانشگاه پیام نور در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

شرایط پذیرش کارشناسی ارشد طرح فراگیر پیام نور

نحوه پذیرش و ورود دانشجویان به طرح فراگیر پیام نور بدون نیاز به شرکت در کنکور سراسری بوده و دانشجویان علاقه مند بدون در نظر گرفتن رتبه و تراز خود در آزمون کارشناسی ارشد می توانند صرفا با مطالعه منایع و پاس نمودن ۶ تا ۱۰ واحد درسی که اصطلاحا دوره دانش پذیری نام گزاری می شود، راه ورود خود به فراگیر پیام نور را هموار کنند.

داوطلبان می بایست جهت پذیرش در طرح فراگیر پیام نور، در طی سه الی چهار ماه منابعی که از طرف دانشگاه پیام نور اعلام می شود را مطالعه نمایند و پس از گذشت این زمان، در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور شرکت نمایند و با کسب حداقل نمره ۱۲ در این آزمون به قبولی خود امیدوار باشند.

Related image

علاقه مندان توجه داشته باشند که سطح این آزمون بالا نیست و صرفا برای ورود به طرح فراگیر پیام نور نیاز به مطالعه منابعی دارید که در دانشگاه پیام نور برای دانشجویان تدریس شده است و گاها دانشجویان دانشگاه های دیگر از آن بی اطلاع هستند.

همچنین شما می توانید در موضوع ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور با آگاهی از منایع آزمون و چگونگی نحوه طراحی سوالات و با یک برنامه ریزی مناسب تا حد بسیار زیادی به قبولی خود امیدوار باشید.

اعتبار مدرک تحصیلی فراگیر پیام نور

شاید دغدغه ی اصلی بسیاری از دانشجویان برای ورود به دانشگاه پیام نور و ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور، سطح اساتید و اعتبار مدرک این دانشگاه باشد که باید به این نکته اشاره کنیم که دانشگاه پیام نور یکی از برنرین دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و حتی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور نیز مدرک تحصیلی آن دارای اعتبار مناسبی است.

فراگیر پیام نور

دانشجویان دانشگاه پیام نور پس از فارغ التحصیلی از سطح توانایی و دانش بسیار بالایی برخوردار هستند زیرا دانشجویان تلاش زیادی برای یادگیری و افزایش اطلاعات کرده و دغدغه ای برای ورود به بازار کار نیز نخواهند داشت.

هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور

جهت ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور طرح فراگیر سال ۹۸ می بایست داوطلبان ابتدا در آزمون طرح فراگیر شرکت کنند.

همه ساله سازمان سنجش و آموزش کشور که متصدی برگزاری دوره های فراگیر پیام نور می باشد، مراحل ثبت نام داوطلبان در این آزمون را انجام می دهد و در همین راستا مرکز مشاوره آویژه دانش تحت نظر سازمان سنجش و سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور مراحل ثبت نام شما را انجام خواهند داد.

اما نکته قابل ذکر این است که ثبت نام تلفنی که از طریق مرکز مشاوره آویژه دانش انجام می پذیرد بصورت رایگان بوده و شما وجه نقدی دیگری غیر از کارت اعتباری و هزینه مشاوره کارشناسی ارشد پیام نور پرداخت نخواهید کرد.

چگونگی برگزاری دوره دانش پذیری فراگیر پیام نور

دوره دانش پذیری یا آمادگی برای آزمون کارشناسی ارشد طرح فراگیر پیام نور، اصطلاحا همان زمانی است که برای مطالعه منابع فرصت دارید و از زمان ثبت نام تا آزمون را دوره دانش پذیری می نامند.

گاها موسساتی در این زمان کلاس هایی را تحت عنوان کلاس های آمادگی نیز برگزار می کنند که در اصل برای موفقیت در آزمون نیازی به شرکت در این کلاس ها ندارید و صرفا می توانید با یاری مشاوران مرکز آویژه دانش اطلاعات جامعی در خصوص منابع و نحوه طراحی سوالات بدست آورید.

شما می توانید جهت آگاهی از منابع آزمون، شرایط دوره دانش پذیری، کلاس های آمادگی، دریافت نمونه سوالات، ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور و … از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور طرح فراگیر

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور طرح فراگیر سال ۹۸ ( نوبت نوزدهم ) از روز یکشنبه ۲۹ مهر ماه الی یکشنبه ۱۳ آبان ماه می باشد.

با توجه به اهمیت اولویت بندی و انتخاب رشته طرح فراگیر پیام نورسال ۹۸ به داوطلبان اکیدا توصیه می گردد که قبل از ثبت نام اینترنتی، حتما با مشاوران پیام نور مرکز ما در خصوص انتخاب رشته و واحد ها مشورت نمایید.

شما هم اکنون می توانید جهت مشاوره و ثبت نام تلفنی کارشناسی ارشد بدون کنکور طرح فراگیر پیام نور سال تحصیلی ۹۷-۹۸ از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب و حتی در ایام تعطیل تماس بگیرید تا مشاوران آویژه دانش اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار داده و مراحل ثبت نام شما را نهایی کنند.

مشاوره تلفنی طرح فراگیر پیام نور

مشاوران مرکز مشاوره آویژه دانش، کلیه ی اطلاعات مورد نیاز اعم از معرفی دانشگاه پیام نور، ثبت نام طرح فراگیر پیام نور، شهریه های این طرح، منابع آزمون، زمان برگزاری آزمون، تست های سال گذشته و هر آنچه که برای ورود بدون کنکور به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور را نیاز دارید در اختیار شما قرار دهند.

فراگیر پیام نور، ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور ، بدون کنکور پیام نور، کارشناسی ارشد پیام نور، ثبت نام پیام نور بدون کنکور، طرح فراگیر پیام نور، پیام نور بدون کنکور، کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، منابع فراگیر پیام نور، کارشناسی ارشد طرح فراگیر پیام نور

برای اطلاع بیشتر از شرایط، شهریه ها و لیست رشته ها و ثبت نام واحد های پیام نور سراسر کشور و هم چنین ثبت نام تلفنی طرح فراگیر پیام نور در کلیه ی ایام هفته و از سراسر ایران از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس بگیرید تا مشاوران مرکز مشاوره آویژه دانش آخرین اخبار و اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند.

https://www.anjammidam.com/uploads/order/delivery/file/3e2c2fcbc245d39fe834b29a362cc0fe.gif

برای مشاوره در زمینه ثبت نام فراگیر پیام نور مقطع کارشناسی ارشد

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید:

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


درباره کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بیشتر بخوانید : ( بر روی لینک ها کلیک نمایید )

شرایط و زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور سال ۹۷

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه شرایط و زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور سال ۹۷

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

9099072068 از سراسر ایران