مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی در زمینه ها و مقاطع مختلف بسیار مفید است. خیلی وقت ها برای ما شرایط در زمان های مختلف به گونه ای پیش می رود که در سیستم آموزشی خود دچار تردید و گمان می شویم. این اتفاق از همان دوران دبستان بروز می دهد. مشاوره تحصیلی در اکثر مواقع کمک کننده ظاهر شده است.

در واقع با یک مشاوره تحصیلی مناسب می توان کمک کرد که شخص راهکار هایی جدید بیاموزد، به مطالعاتش چهار چوب و نظم ببخشد و آن ها را هدفمند سازد، با کسب شناخت بیشتر در زمان تصمیم گیری دچار تردید نشود و … انتخاب رشته یکی از سردرگمی های تحصیلی است که بدون شک با آن مواجه می شویم.

فراموش نکنید یک مشاوره تحصیلی خوب می تواند بزرگترین ابهامات شما را، مخصوصا در زمینه انتخاب رشته دبیرستان و کنکور برطرف کند.

چه زمان هایی به مشاوره تحصیلی نیاز داریم؟

خب همانطور که از ظاهر عبارت مشاوره تحصیلی بر می آید، این مدل مشاوره در زمینه تحصیلات کمک کننده است.

کدام مدرسه؟

کدام رشته دبیرستانی؟

چگونه درس بخوانم برای امتحان؟

چگونه درس بخوانم برای کنکور؟

رتبه ام چند می شود؟

کدام رشته های دانشگاهی را انتخاب کنم؟

کدام دانشگاه ها؟

کدام شهر ها؟

چه واحد هایی را باید بگذرانم؟

چگونه برای آزمون کارشناسی ارشد آماده شوم؟

در کدام گرایش می توانم موفق شوم؟

کدام رشته یا گرایش آینده کار بهتری دارد؟

مصاحبه آزمون دکتری چگونه است؟

و …

این سوالات از همان دبستان برای ما شروع می شوند و به ترتیب در دبیرستان، آزمون کنکور کارشناسی و سپس دوره کارشناسی ارشد و در نهایت در دوره دکتری آن ها را جلوی راه خود می بینیم.

چه زمان هایی به مشاوره تحصیلی نیاز داریم؟

مشاوره تحصیلی رایگان

همه ما می دانیم که هزینه مشاوره تحصیلی چقدر سنگین است و شاید خیلی از افراد امکان پرداخت این مبلغ را نداشته باشند. همیشه برای مشاوره نیاز به پرداخت پول نیست. با مطالعه کامل مطالبی که سایت مشاورین آویژه برای شما آماده کرده اند، قادر خواهید بود که برای خودتان به خوبی برنامه ریزی تحصیلی انجام دهید.

مطالبی که توسط مشاورین آویژه در سایت قرار گرفته است می تواند برای مشاوره تحصیلی رایگان راهگشای شما باشد.

مشاوره تحصیلی دبیرستان

در ۱۲سال تجصیلی، هیچ دوره ای به اندازه دبیرستان اهمیت ندارد. در ۸سال اول مدرسه مقدمات تدریس می شود و دوره دبیرستان شروع مطالعه دروس تخصصی است. به غیر از آن با پایان دوره دبیرستان، فرد باید کنکور دهد و وارد دانشگاه شود.

بنابراین بسیار مهم است که با برنامه ریزی درس بخوانید و پایه تحصیلی خود را برای کنکور و دانشگاه آماده کنید. بسیاری از افراد که در کنکور رتبه خوبی آورده اند، از سال اول متوسطه دروس خود را طبق برنامه ریزی منسجم مطالعه کرده اند.

مشاوره تحصیلی کنکور

شاید مهم ترین مشاوره در طول زندگی بعد از انتخاب رشته تحصیلی در دبیرستان، مشاوره تحصیلی کنکور باشد. کنکور مسیر زندگی افراد را مشخص می کند. با کنکور مشخص می شود که شما قرار است چه شغلی داشته باشید و در چه جایگاهی قرار بگیرید.

مشاوره تحصیلی کنکور به دلیل حساسیت هایی که دارد باید توسط یک تیم مجرب و حرفه ای انجام شود. برنامه ریزی کنکور برای هر شخص بسته به ویژگی ها و توانایی هایش متفاوت است و نمی توان یک برنامه واحد را برای همه نوشت و منتظر اثربخشی اش بود.

تیم مشاورین آویژه در این مسیر پر پیچ و خم در کنار شما خواهد بود.


بیشتر بخوانید: تغییرات منابع کنکور


مشاوره تحصیلی دانشگاهی

مشاوره تحصیلی دانشگاهی جز آن دسته از مشاوره تحصیلی ها است که بسیار مورد نیاز و حساس است. اولین قسمت از مشاوره تحصیلی دانشگاهی با آزمون سراسری شروع می شود. اینکه من چگونه درس بخوانم تا در زمان موجود بتوانم تمام درس ها و کتاب ها را به موقع تمام کنم و به اندازه کافی آن ها را دوره کنم، سوال بسیاری از پشت کنکوری ها است.

مشاوره تحصیلی دانشگاهی با عوامل موثر در روز آزمون نیز سروکار دارد، این یک واقعیت است که نحوه آزمون دادن در آن روز خاص نیمه تکمیل کننده تلاش های قبلی است. بعد از آزمون مسئله های قبلی به کنار می روند و در این نقطه وظیفه یک مشاوره تحصیلی موفق این است که با توجه به رتبه فرد بهترین انتخاب را بتواند برای شخص رقم بزند.

مشاوره تحصیلی دانشگاهی بعد از ورود به دانشگاه

سایر موارد مربوط به مشاوره تلفنی:

 • مشاوره تحصیلی کنکور
 • مشاوره درسی
 • مشاوره اپلای
 • شماره مشاوره تحصیلی
 • مشاوره مهاجرت تحصیلی
 • مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل
 • مشاور درسی آنلاین
 • مشاوره رایگان تحصیلی
 • مشاوره تلفنی کنکور
 • مشاوره تحصیلی ارشد
 • شماره مشاوره تحصیلی با موبایل
 • هزینه مشاوره تحصیلی تلفنی
مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مشاوره تحصیلی دانشگاهی بعد از ورود به دانشگاه

بعد از قبولی و سپس ثبت نام در دانشگاه دانشجویان می توانند از طریق مشاوره تحصیلی با سیستم های دانشگاهی آشنا شوند. به عنوان مثال نحوه انتخاب رشته در دانشگاه های مختلف، و یا اینکه چه واحد هایی را در ابتدای تحصیل و کدام ها را در ادامه بهتر است گذراند. چگونه در طول یک ترم درس بخوانید که در انتهای ترم در مواجهه با امتحانات با مشکلی روبرو نشویم.

و سپس در انتهای دوره کارشناسی بحث آزمون کارشناسی ارشد و باز مشاوره تحصیلی کنکور مطرح می شود و سپس انتخاب دانشگاه و گرایش به میان می آید و در ادامه این مسیر برای آزمون دکتری هم همین روال دنبال می شود. در این میان یک مشاوره خوب با در نظر گرفتن خیلی از پارامتر ها مانند آینده شغلی و ظرفیت آن رشته و … می تواند کمک به سزایی به شخص بکند.

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی یکی از انواع مشاوره است که می توان در اختیار متقاضی قرار داد. در واقع برای کسانی که امکان مراجعه حضوری به مشاور را ندارند مشاوره تحصیلی تلفنی گزینه مناسبی است. حتی اگر تعداد جلسات مشاوره هم زیاد شود مشکلی پیش نخواهد آمد و هر جلسه می تواند ادامه مطالب جلسه قبل باشد و در نهایت به یک نتیجه مهم برسد.

مشاوره تحصیلی تلفنی از یک نظر دیگر دارای امتیاز مثبت است و آن هم زمان مشاوره می باشد. شما در اول صبح تا آخر شب هر زمانی که مناسب بدانید می توانید از شخص مشاوره بگیرید و یا جلسات قبلی را ادامه دهید.

نوع دیگر مشاوره مشاوره تحصیلی آنلاین است که با وارد کردن مشخصات و نتایج آزمون می توان رتبه را تخمین زد و یا با توجه به رتبه دانشگاه هایی با امکان قبولی را شناخت.

انواع مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی دارای انواع گوناگونی است که هر کدام به صورتی متفاوت می تواند به متقاضی کمک کند و گاهی هر کدام با هدفی مشخص و متفاوت ارائه می گردد. به عنوان مثال مشاوره تحصیلی آنلاین برای تخمین رتبه و یا تخمین دانشگاه هایی با احتمال قبولی مناسب است.

مشاوره تحصیلی که تلفنی باشد می تواند در مورد مسائلی همچون دانشگاه های مناسب و ممکن، شرایط هر کدام از دانشگاه ها، تعریف رشته های مختلف و آینده هر کدام، انتخاب رشته و ترتیب بندی اولویت ها و … باشد.

مشاوره تحصیلی حضوری هم مانند تلفنی می توانند در موارد ذکر شده کمک کند اما مزیت مشاوره تلفنی این است که نیاز نیست که در مکانی خاص حضور پیدا کرد و از هر نقطه و هر شهر می توان آن را انجام داد.

مشاوره تحصیلی تلفنی

مهاجرت تحصیلیسایر موارد مربوط به مشاوره:

 • هزینه مشاوره تحصیلی
 • مشاوره انتخاب رشته تلفنی
 • شماره تماس مشاوره تحصیلی
 • مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی
 • مشاوره بورسیه تحصیلی
 • شماره مشاوره تحصیلی تلفنی
 • شماره تلفن مشاور تحصیلی کنکور
 • مشاور تحصیلی خوب
 • قیمت مشاوره تحصیلی
 • مشاوره درسی تلفنی
 • مشاوره تلفنی کنکور هنر
 • تلفن مشاوره تحصیلی
 • مشاوره تحصیلی با تلفن همراه
 • مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی
 • موسسه مشاوره بورس تحصیلی

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته را همگی به خوبی می شناسیم. مشاوره تحصیلی انتخاب رشته برای تمام آزمون هایی که برای ورود به دانشگاه های سراسری برگزار می شود کاربردی است.

زیرا در این آزمون ها در ابتدا رتبه متقاضی مشخص می شود و سپس با توجه به رتبه ای که شخص در آزمون کسب کرده باید بتوان گزینه های مناسب را در بین رشته ها و دانشگاه ها شناسایی کرد و به متقاضی معرفی کرد.

مرکز مشاوره آویژه در این زمینه نشان داده که موفق بوده و تجربه زیادی دارد. از این رو می توانید از کمک های مشاوران مرکز مشاوره آویژه نهایت استفاده را ببرید.

مشاوره تحصیلی دانشگاهی بعد از ورود به دانشگاه

انتخاب رشته کنکور سراسری

مهاجرت تحصیلیبرای انتخاب رشته کنکور سراسری باید به ترتیب موارد زیر را مورد توجه قرار داد:

 • به دست آوردن شناخت از رشته های مختلف و آینده شغلی آن ها (از طریق مشاور و اینترنت)
 • شرکت در انتخاب رشته آنلاین (تخمینی)
 • تعیین اولویت ها (دانشگاه ؟ رشته ؟ شهر ؟)
 • چیدمان گزینه ها بر اساس اولویت های فرد، از کم احتمال ترین گزینه ها به محتمل ترین آن ها

اگر موارد بالا را با دقت انجام دهید متناسب با رتبه ای که کسب کرده اید مطمئنا بهترین گزینه ممکن را قبول خواهید شد، بدون از دست دادن هیچ شانسی. گزینه آخر در موارد بالا بسیار اهمیت دارد، در انجام آن سعی کنید نهایت هوش و ذکاوت را به خرج دهید.

مشاوره تحصیلی آویژه

مشاوره تحصیلی آویژه سالیان زیادی است که با مشاوره های تخصصی که ارائه می دهد افراد زیادی را به هدفشان نزدیک تر کرده است. مرکز مشاوره آویژه از کسانی که سابقه کسب رتبه های عالی داشته اند و در دانشگاه های معتبر کشور تحصیل کرده اند کمک گرفته تا بتواند به متقاضیان خدمات مشاوره ای مفیدی ارائه دهد.

این مرکز مشاوره می تواند برنامه ریزی های تحصیلی شما را از ابتدا تا انتها (مطالعه برای کنکور و تمام عوامل موثر در آن، روز آزمون و نحوه عملکرد مناسب در جلسه و در نهایت انتخاب رشته با قائده و هوشمندانه) برنامه ریزی کند و شما را در تمام مراحل این مسیر یاری کند. مرکز مشاوره آویژه انواع روش های مختلف مشاوره تحصیلی را ارائه می دهد.

روش های مشاوره تحصیلی آویژه

مرکز مشاوره آویژه در همه سیستم های مشاوره ای به متقاضیان خدمت رسانی می کند. یکی از روش های مشاوره که مرکز مشاوره آویژه در آن تجربه درخشان بالایی دارد (با توجه به آمار کسانی که مشاوره دریافت کرده اند) مشاوره تلفنی است.

تنها کافیست شماره های مرکز مشاوره آویژه را شماره گیری کنید و سپس به مشاوران ما متصل شوید. سپس می توانید با استفاده از مشاوره تحصیلی آویژه متوجه بسیاری از مسائل شوید که یا شما را به هدفتان (رشته و دانشگاه مورد نظرتان) نزدیک می کند یا برای آن مسیری پیش رویتان می گذارد.

مشاوره تحصیلی خارج از کشور

مشاوره تحصیلی کنکور وزارت بهداشت

یکی از موضوعات بسیار مهم کنکور وزارت بهداشت، تطابق رشته کارشناسی و رشته انتخابی می باشد.

مهاجرت تحصیلینکات زیر در نظر داشته باشید:

 • رشته های مجاز برای رشته کارشناسی شما را بررسی کنید
 • برای هر درس، یک منبع مناسب فراهم کنید
 • زمانی موجود را مدیریت کنید (برنامه ریزی)
 • یادداشت برداری، دوره، و آزمون های آزمایشی فراموش نشود
 • به خود استراحت دهید، افراط در مطالعه شما را خسته می کند
 • در روز آزمون خود را هوشمندانه کنترل کنید (استرس ، اضطراب و …)
 • برای مشاوره تحصیلی انتخاب رشته شخصی با تجربه و کارآزموده را انتخاب کنید

* برای مدیریت زمان لازم است که، با توجه به ارزش هر درس و حجم مطالب آن زمان خاصی را به آن اختصاص داد. در عین حال باید توجه کنید که تمام دروس در موازات یکدیگر باید پیش بروند.

مشاوره تحصیلی خارج از کشور

این مدل مشاوره را می توان جزء مشاوره تحصیلی دانشگاهی در نظر گرفت. چند مدل خاص را مد نظر می گیریم و برای هر کدام توضیحاتی ارائه می دهیم. رشته پزشکی در خارج از کشور علاقه مندانی که به دلایلی نخواسته یا موفق نشده اند در ایران رشته پزشکی را بخوانند، توجه داشته باشند که می توانند بصورت رایگان در یکی از کشور های آلمان، روسیه و مجارستان دوره پزشکی را بگذرانند.

ابتدا شخص باید زبان آن کشور را یاد بگیرد و در این راستا مدرک مربوطه را بگیرد. معمولا اکثر این دانشگاه ها یک سال اول را اختصاص می دهند به آموزش زبان و بعد از اخذ مدرک، شخص وارد دوره تحصیلی اصلی می شود.

کشور های ذکر شده مورد تایید وزارت علوم هستند و شخص می تواند بعد از اتمام دوره، تحصیلات خود را در ایران ادامه دهد.

مشاوره تحصیلی خارج از کشور

تحصیل در رشته های غیر پزشکی خارج از کشور

در این مورد با توجه به فاکتور هایی مانند کشور مورد نظر، رشته مورد نظر و مقطع مورد نظر شرایط متفاوت است. در اینجا ما شخصی را در نظر می گیریم که دوره ارشد را در ایران گذرانده و برای مقطع دکترا قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور دارد.

دانشگاه های آمریکا، کانادا و استرالیا از طریق هیئت تحصیلات تکمیلی (دانشکده رشته مورد نظر) برای پذیرش شخص تصمیم گیری می کنند. در اکثر کشور های اروپایی شخص استاد در پذیرش دانشجو تصمیم گیری می کند و پارامتر های پذیرش دانشجویان را هر استاد با دیدگاه خود می سنجد.

اما بطور کلی شما هرچه در رزومه ایی که ارائه می دهید گزینه های زیر را در بهترین حالت داشته باشید شانس بیشتری دارید:

 • معدل بالا
 • سابقه کار پژوهشی
 • مقالات ISI
 • نمره زبان بالا (آیلتس یا تافل)

مشاوره تحصیلی کاردانی به کارشناسی

یکی مدل از مشاوره تحصیلی دانشگاهی، مربوط به مسائل کاردانی به کارشناسی می شود. از آنجایی که در گذشته مقطع کاردانی به کارشناسی همه دانشگاه ها کنکور داشت، لذا مشاوره تحصیلی دانشگاهی بیشتر روی قسمت کنکوری این مقطع تمرکز داشت.

اما امروز بجز دانشگاه های فنی و حرفه ای که آزمون دارند، هیچ کدام از دیگر دانشگاه ها برای مقطع کاردانی به کارشناسی آزمونی برگزار نمی کنند. از این رو برای این مقطع بیشتر به مشاوره تحصیلی انتخاب رشته و توضیحات در مورد شرایط و رشته های هر دانشگاه از طریق مشاوره های مختلف از جمله مشاوره تحصیلی تلفنی پرداخته می شود.

در همین راستا مشاوره تحصیلی آویژه راهکار هایی ارائه می دهد. می دانید بدون هیچ مشکلی می توانید تغییر رشته دهید؟ حتی بدون توجه به معدل و حتی رشته تحصیلی مقطع کاردانی خود!

مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز آویژه در انتخاب دانشگاه شما را یاری می کند همانطور که گفتیم امروزه مهمترین قسمت مشاوره تحصیلی دانشگاهی برای کاردانی به کارشناسی مشاوره تحصیلی انتخاب رشته است.

در خصوص اعتبار دانشگاه ها، نحوه پذیرش کردن هر کدام، رشته هایی که هر دانشگاه ارائه می دهد، آینده شغلی هر رشته، واحد های هر رشته، شهریه دانشگاه های مختلف در مقطع کارشناسی نا پیوسته، نحوه درخواست میهمان شدن و یا انتقالی گرفتن و مسائل دیگر ، می توانید از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی اطلاعات مفیدی را کسب کنید.

حتی می توانید شرایط خود را برای مشاوران ما شرح دهید و با در نظر گرفتن شرایط شما، مشاوره تحصیلی آویژه بهترین راه ممکن را پیش روی شما قرار می دهد.


بیشتر بخوانید: شرایط کارشناسی ارشد بدون کنکور


مشاوره تحصیل در رشته های غیر پزشکی خارج از کشور

مشاوره تحصیلی دانشگاه های بدون کنکور

در این قسمت شرایط و مقاطع دانشگاه هایی که بدون کنکور پذیرش می کنند را به ترتیب شرح خواهیم داد. دانشگاه های روزانه و شبانه تنها مقطع بدون کنکور دوره کارشناسی است که از طریق سوابق تحصیلی ارزیابی انجام می شود (معدل امتحانات نهایی: معدل کتبی) و تنها در بعضی از رشته ها این امکان فراهم گردیده است.

در خصوص آشنایی با این رشته ها می توانید از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی که مرکز مشاوره آویژه ارائه می دهد مطلع شوید. دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد نیز تنها در مقطع کارشناسی بدون کنکور دانشجو می پذیرد اما شرایطی که دارد نسبت به دانشگاه های روزانه و شبانه ساده تر است، زیرا شرط معدل مطرح نیست.

دانشگاه علمی کاربردی: در ابتدا برای رشته های هنرستانی مطرح شد و فقط کاردانی و کارشناسی دارد که هر دو بدون کنکور و شرط معدل هستند.

دیگر دانشگاه های بدون کنکور

دانشگاه پیام نور: این دانشگاه تمام مقاطع را بجز مقطع دکتری بدون آزمون برگزار می کند. برای پذیرش معدل معیار نیست و حتی اجازه تغییر رشته بین مقاطع را به راحتی به متقاضی می دهد.

برای بررسی شرایط خود نسبت به دانشگاه پیام نور و بررسی رشته های این دانشگاه می توانید از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی مخصوص مرکز مشاوره آویژه، یا به عبارت دیگر مشاوره تحصیلی آویژه با کارشناسان متخصص ارتباط برقرار کنید و جزئیات کاملی را دریافت کنید.

دیگر مزیت مقاطع مختلف دانشگاه پیام نور قابلیت تغییر رشته می باشد. شما بدون توجه به رشته مقطع قبلی و معدل آن، می توانید در رشته ای دیگر ثبت نام را انجام دهید و این امکان برای هر سه مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد مهیا است.

مشاوره تحصیل در دانشگاه های بدون کنکور

پردیس های خود گردان

پردیس های خود گردان نیز جز دانشگاهای بدون کنکور است. رشته های متنوعی برای گروه علوم ریاضی، علوم انسانی و علوم تجربی ارائه می کنند. ملاک پذیرش دانشجو در پردیس های خود گردان سوابق تحصیلی است.

منظور از سوابق تحصیلی همانطور که پیش تر گفتیم معدل کتبی (امتحانات نهایی) است. مدرک پردیس های خود گردان دانشگاه ها بسیار معتبر و کاملا هم ارزش با مدرک دانشگاه اصلی است.

تنها نکته قابل تامل در رابطه با شرایط پردیس های خود گردان شهریه ای ترم های مقاطع مختلف است که نسبت به دیگر دانشگاه های کشور بالاتر است. یک مشاوره تحصیلی می تواند به شما کمک کند از دیگر ضوابط و شرایط پردیس های خود گردان مطلع شوید.

کلیات یک مشاوره تحصیلی

مهاجرت تحصیلییک مشاوره تحصیلی مفید باید در مرحله اول شما را برای آزمون هدف آماده کند. برای این کار بهتر است:

 • منابعی مناسب فراهم کنید (با توجه به تجارب کسانی که در این راه موفق بوده اند)
 • مهلتی که دارید را به خوبی مدیریت کنید تا به هر درس به اندازه ضریب و اعتبارش وقت اختصاص یابد
 • برای هر درس با توجه به ماهیت و محتوایش روش مطالعه اختصاصی داشته باشید
 • زمان روز را متناسب با محتوای درس ها تقسیم بندی کنید
 • یادداشت برداری و خلاصه نویسی دوره کردن را راحت تر می کند
 • تست بزنید و خود را بیازمایید تا نقاط ضعف و قوت مطالعات خود را بفهمید
 • تغذیه مناسب و استراحت کافی شما را از خستگی ذهنی دور می کند
 • خود را در شرایط روز آزمون قرار دهید تا استرس روز آزمون کاسته شود
 • صبح ها زود بیدار شوید تا روز آزمون کسل و خواب آلود نباشید.

نکات بعد از آزمون

نکات بعد از آزمون

به بار نشستن تلاش هایتان بعداز آزمون تنها با انتخاب رشته هوشمندانه میسر می شود.

مهاجرت تحصیلییک مشاوره تحصیلی انتخاب رشته به خوبی نکات زیر را به شما آموزش می دهد:

 • در مورد ماهیت رشته ها و آینده شغلی و تحصیلی آن ها به اندازه کافی مطالعه کنید.
 • سعی کنید در انتخاب هایتان، علاقه و آینده شغلی رشته ها را با هم در نظر بگیرید.
 • رشته های منتخب خود را بر اساس اعتبار دانشگاه ها بچینید، اینطور چیدمان شما از شانس کمتر به سمت شانس بیشتر خواهد بود.
 • تمام گزینه های موجود را با رشته ها و دانشگاه های مختلف پر کنید، گزینه های خالی شانس شما را کم می کند.

مشاوره تحصیلی چیست؟ مشاوره تحصیلی یک آموزش است. مشاور با در نظر گرفتن وضعیت و همچنین علاقه شخص، تلاش می کند با تکیه بر تجارب و مهارتهایش راهکار هایی به شخص بیاموزد تا مسیر رسیدن او به اهداف تحصیلی اش هموار تر شود.

سوالات متداول

مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی چیست؟

تمام وقت بودن، خارج از مسافت جغرافیایی، امکان مشاوره های طولانی و چند مرحله ای و امکان ارتباط با مراکز معتبر و غیر قابل دسترس می تواند تعدادی از مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی باشد.

راهکار های مشاوره تحصیلی کنکور چیست؟

بطور کلی راهکار هایی که در یک مشاوره تحصیلی کنکور آموزش داده می شود به سه مورد مهم کمک می کند مدیریت خود، مدیریت محتوای درسی و مدیریت زمان. این سه همراه هم باعث موفقیت در کنکور می شوند.

ضرورت مشاوره تحصیلی مدرسه برای دانش آموزان چیست؟

مشاوره تحصیلی مناسب می تواند به دانش آموز کمک کند که استعداد ها و توانمندی های خود را بشناسد. همچنین با نقاط ضعف خود آشنا شود و راهکار هایی برای برطرف کردن آن ها بیاموزد.

اهمیت مشاوره تحصیلی انتخاب رشته چیست؟

یک انتخاب اشتباه نه تنها زحمات متقاضی را از بین می برد بلکه آینده شخص را هم تحت تاثیر قرار می دهد. از این رو مشاوره تحصیلی انتخاب رشته، کمک می کند به یک انتخاب اصولی و و صحیح که آینده شخص را تضمین می کند.

مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 4 نظر:
 1. سلام ، وقت بخیر
  من دانشجو ی ترم ۲مهندسی معماری دانشگاه ازاد قم با سوابق هستم
  می خواستم دانشگاه روزانه قم برم ، اما شرایط کنکور ریاضی رو ندارم ، می خواستم بدونم راهی هست به غیر از کنکور ریاضی که بتونم ادامه درسم رو در این دانشگاه بخونم ؟

 2. سلام و عرض خصته نباشید خدمت شما من سال ۹۳ دیپلم رشته فنی تاسیسات گرفتم الان میخواهم کنکور کاردانی بدهم آیا میتوانم شرکت کنم ؟ و برای تطبیق با دیپلم نظام جدید نیاز هست که دوباره بخونم ؟

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

چهارشنبه

1400/2/22

پنجشنبه

1400/2/23

جمعه

1400/2/24

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید