شرایط صدور فوری گذرنامه در مراکز پلیس +10

شرایط صدور فوری گذرنامه در مراکز پلیس +10

طبق اعلام سازمان نظام وظیفه، تمامی مشمولان بالای 18 سال در صورت برخورداری از معافیت موقت و یا کارت پایان خدمت، می توانند نسبت به دریافت گذرنامه برای خود اقدام کنند.

این افراد باید با در دست داشتن برگه معافیت موقت خود، به یکی از شعبات پلیس+10 در سراسر کشور مراجعه کرده و مراحل لازم برای ارائه درخواست خروج از کشور را طی کنند.

در حالت عادی روند صدور گذرنامه چیزی در حدود یک الی دو هفته به طول می انجامد، که البته در برخی موارد این دوره زمانی می تواند کوتاه تر باشد.

از شما دعوت می کنیم در ادامه مطلب با مرکز مشاوره آویژه همراه باشید تا به بررسی شرایط صدور فوری گذرنامه در مراکز پلیس +10 بپردازیم.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مدت زمان لازم برای دریافت گذرنامه

در حالت عادی می توان گفت پروسه صدور گذرنامه برای افراد یکسان بوده و شما بعد از ارائه مدارکی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد، ظرف مدت حدودا یک هفته می توانید مدارک خود را به صورت پستی دریافت نمایید.

این مدت زمان بعد از تکمیل نهایی درخواست مشمولان آغاز محاسبه شده و در بعضی موارد ممکن است کم یا زیادتر شود.

طبق تجربه می توان گفت، اگر تأخیری در این زمان بوجود آید، مربوط به نواقص موجود در اطلاعات و مدارک ارائه شده از سوی متقاضی است که فرد باید شخصاً پیگیری کند.

مراحل صدور گذرنامه برای مشمولان

پونزشرایط اخذ گذرنامه برای فارغ التحصیلان مشمول دارای چند مرحله می‌ باشد که عبارتند از:

تسویه بدهی های قبلی توسط دانشجویان و دریافت برگه اشتغال به تحصیل و معرفی نامه نظام وظیفه

مراجعه به یکی از دفاتر پلیس +10 با در دست داشتن مدارکی همچون شناسنامه، کارت ملی، عکس و …

ارائه درخواست خروج از کشور که شامل موارد نوع سفر، مدت زمان سفر، کشور مقصد و … می شود.

در این مرحله تاییدیه تحصیلی شما جهت خروج از کشور به صورت الکترونیکی به پلیس +10 ارسال شده است.

پرداخت وثیقه جهت خروج از کشور و دریافت رسید واریز و شماره پیگیری

دریافت پیامکی مبنی بر تایید و یا رد درخواست مجوز خروج از کشور مشمول

عدد با در دست داشتن شناسنامه، کارت ملی، دو قطعه عکس رنگی و همچنین کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی به صورت پشت و رو؛ به پلیس +10 مراجعه کنید.

مراحل صدور گذرنامه برای مشمولان

صدور گذرنامه فوری

دریافت فوری گذرنامه به جز موارد پزشکی، شامل تغییرات خاصی نشده و شما صرفا می توانید با انجام پیگیری به صورت حضوری نسبت به تسریع در روند صدور گذرنامه خود اطمینان حاصل کنید.

شما در صورت پرداخت به موقع هزینه لازم برای صدور پاسپورت، نگرانی از بابت ثبت نهایی درخواست خود نخواهید داشت و در این صورت ظرف مدت حدود سه الی هفت روز کاری، گذرنامه شما صادر خواهد شد.

پونزشما با پیوست مدارک زیر به فرم درخواست گذرنامه، می توانید نسبت به ثبت نهایی درخواست خود در سامانه اداره گذرنامه اطمینان حاصل کنید:

اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی و یا تأییدیه ثبت احوال
یک قطعه عکس ۴×۶ جدید و رنگی با زمینه سفید و تمام رخ
اصل آخرین گذرنامه

صدور گذرنامه یک روزه

همانطور که اشاره کردیم، روند صدور گذرنامه برای افرادی که هیچگونه محدودیتی مبنی بر خروج از کشور برای آنها ذکر نشده است، چیزی در حدود هفت روز کاری زمان می‌برد و این زمان ممکن است کمتر نیز باشد.

اما شاید بپرسید منظور از گذرنامه یک روزه چیست؟ گذرنامه یک روزه در واقع همان صدور گذرنامه فوری است.

صدور گذرنامه یک روزه برای اشخاصی است که بنا به دلایلی نظیر شرایط وخیم پزشکی و یا فوت نزدیکان و… نیاز به خروج از کشور بصورت فوری را داشته باشند؛ این افراد در این صورت می توانند با مراجعه به اداره گذرنامه محل سکونت خود، خواستار تسریع در روند صدور گذرنامه خود شوند.

لازم است اشاره کنیم دریافت یک روزه گذرنامه فرآیندی تعریف شده نیست و در نهایت به پیگیری و شانس شما بستگی خواهد داشت.

صدور گذرنامه یک روزه

نحوه پیگیری وضعیت صدور گذرنامه

پیگیری صدور گذرنامه از روش های مختلفی انجام می گیرد که در این قسمت قصد داریم شما را با روش های غیرحضوری آن بیشتر آشنا کنیم.

تا چند وقت پیش پیگیری اینترنتی گذرنامه با مراجعه به سایت tiznet.ir و وارد کردن کد ملی و شماره تماس افراد انجام می گرفت که متاسفانه این سامانه هم اکنون از دسترس خارج شده و هنوز سایت جایگزینی برای آن معرفی نشده است.

شما در حال حاضر می توانید از روش های استعلام پیامکی برای اطلاع از وضعیت صدور گذرنامه خود استفاده کنید.

در گام اول شما با ارسال عدد یک به سرویس پیامکی ۱۱۰۰ می توانید از اطلاعات مربوط به فرآیند صدور گذرنامه مطلع شده و در جریان مراحل انجام شده قرار بگیرید؛ همچنین متقاضیان با شماره گیری کد دستوری *۱۱۰# نیز این امکان را خواهند داشت تا از شرایط صدور مدارک خود اطلاع حاصل کنند.

هزینه صدور گذرنامه فوری

هنگام ورود به یک کشور دیگر، درخواست گذرنامه توسط ماموران مربوطه یک درخواست کاملا قانونی می‌ باشد.

اگر تاریخ پاسپورت شما منقضی شده است؛ باید برای تمدید آن اقدام کنید. طبق آخرین اخبار هزینه صدور گذرنامه 125 هزار تومان و هزینه خدمات گذرنامه حدود 7 هزار تومان اعلام شده و این میزان ممکن است به میزان اندکی دستخوش تغییر شود.

هزینه احراز هویت و عکس جهت گذرنامه که در دفاتر گرفته می‌ شود به صورت جداگانه حساب شده و این مرحله نیز چیزی نزدیک به 43 هزار تومان برای شما هزینه خواهد داشت.

توصیه می شود اگر جهت صدور و تمدید گذرنامه اقدام کردید، هرگز هزینه آن را طریق عابر بانک، فیش واریزی بانک و یا از طریق اینترنت پرداخت نکنید.

هزینه صدور گذرنامه فوری

سخن آخر

گذرنامه یکی از مدارک شناسایی لازم برای خروج از کشور مشمولان است که تحت شرایط خاصی توسط اداره گذرنامه صادر می شود. شما با در اختیار داشتن این مدرک به نوعی اجازه سفر از کشور و ورود به خاک سایر کشورها را خواهید داشت.

در حال حاضر روند صدور گذرنامه چیزی در حدود یک هفته زمان می برد که این مدت زمان در ایام غیرتعطیل می تواند سریعتر نیز انجام گیرد.

در این مقاله تلاش کردیم تا اطلاعاتی را در خصوص شرایط صدور فوری گذرنامه در مراکز پلیس +10 به آگاهی شما برسانیم؛ چنانچه سوال یا ابهامی در روند این پروسه داشتید، با مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید. کارشناسان این مجموعه آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستند.

سوالات متداول

سوال علامتمدت زمان صدور گذرنامه در سال 1402 به چه صوری خواهد بود؟

سه الی ده روز کاری.

سوال علامتهزینه صدور گذرنامه فوری در سال 1402 چه میزان می باشد؟

صد و بیست و پنج هزار تومان.

سوال علامتصدور یک روزه گذرنامه شامل چه افرادی می شود؟

گذرنامه یک روزه برای اشخاصی است که بنا به دلایلی نظیر شرایط وخیم پزشکی و یا فوت نزدیکان خود قصد خروج فوری از کشور را داشته باشد.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

شرایط صدور فوری گذرنامه در مراکز پلیس +10

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 64 نظر:
 1. سلام من بلیط خریدم اما دیدم پاسپورتم تایم نداره الان بخان تمدید کنم شماره پاسپورت توی بلیط با شماره پاسپورت جدید فرق خواهد کرد مسکلی پیش نمیاد برام؟

  1. سلام بله شماره پاسپورت جدید صادر میشود و در صورتی که کمتر از 6 ماه از تاریخ انقضا پاسپورت باقی مانده باشد به مشکل بر میخورید.

 2. سلام راهی هست که زودتر گذرنامه رو بگیرم ؟
  چون اگه تو حالت عادی برسه به دستم تا اون موقع بازه زمانی خروج از کشورم تموم میشه
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 3. سلام من اتباع هستم عکس پاسپورت من برای من نیست ولی مشخصات من است راهنمایی کنید باید چه کار کونم

 4. من از ۲۲مردادماه‌درخواست‌گذرنام‌ دادم برای اربعین گفتن پنچ روز نهایتن یک‌‌ هفته آماده میشه الان چهار شهریور هست هنوز نیومده پنجم باید برم کربلاچکارکنم‌‌ همه رفتن من چکار کنم جواب بدین توروخدا

  1. سلام.شما میتوانید از اپلیکیشن پلیس من گذرنامه خود را پیگیری کنید.

 5. سلام دیروزبرای تسریع درصدورگذرنامه برای اربعین حضوراًدراداره آمدم وچون صف طولانی بودیکی ازعزیزان امورگذرنامه برگه های اصلی که چاپ عکس داشت گرفتندوگفتن بریدوفردا۸صبح با۱۹۳تماس بگیرید ازصبح هرچه تلاش میکنم قسمت ۲گذرنامه پیام صوتی میگه هیچ چیزثبت نشده خواستم بگم فرداصبح دوباره صبح حضورابیام خواهشازودترانجام بشه ممنون میشم

 6. سلام ،پارسال تو اداره گذرنامه که خیابان مطهری بود به صورت حضوری گذرنامه موقت چاپ میکردن میدادن)برای پیاده روی اربعین)کسی اطلاع داره امسال هم اینکارو میکنن یا نه

 7. من میخوام بعده دو ماه برم ترکیه پاس ندارم کل هزینش چقدر میشه ؟؟

 8. سلام‌ لطفاجواب بدین من 19/۵گذرنامه چون انقضا۱۴۰۰/۹/۸بودبه پلیس+۱۰رفتم وتمام عملیات باهزینه۴۷۰تومان انجام شد،،سوالم دلواپسم بموقع برای اربعین بدستم نرسه همسفرهام هفته اینده عازم هستندومن تنهامیمانم این گذرنامه کی بدستم میرسه

  1. سلام از طریق اپلیکیشن پلیس من برای پیگیری گذرنامه اقدام کنید. با پرداخت هزینه از طریق اداره گذرنامه میتوانید درخواست تسریع در صدور گذرنامه بزنید.

 9. سلام،14روز هست که تقاضای گذرنامه زیارتی کرده و هنوز به دستم نرسیده،لطفاراهنمایی بفرمایید

  1. سلام.از طریق اپلیکیشن پلیس من پیگیری بفرمایید.اگر تحویل پست داده شده باشد از طریق کد پیگیری پستی سایت trackingpost پیگیری انجام دهید.

 10. سلام من ۳۷سال هست سربازی نکرده میخواهم پاسپورت بگیرد برام چطور می‌توانید کمک ام کنید

  1. سلام.اگر غیبت خورده باشید باید از طریق معافیت های پزشکی یا معافیت 2 فرزندی اقدام کنید

 11. با سلام من گذرنامه ام وقتش تموم شده پدر ومادرم در کربلا هستن حالشون خوب نیست مریض شدن با من هر چه زود تر برم پیشون چطور میتونم زودتر گذر نامم رو تمدید کنم چه خودم رو زود تر پیشه اونا برسونم ممنون راهنمایم کنید خیلی متشکر

  1. سلام وقتتون بخیر با توجه که جنسیت خودتون رو داخل سوالتون نگفتید باید خدمتتون عارض شوم که اگر نشکل نظام وظیفه ای برایتان وجود نداشته باشد میتوانید برای دریافت گذرنامه خود و همچین تمدید گذرنامه با به دست داشتن مدارک کافی و همچنین با توجه به ایام محرم از بازه زمانی سه تا هفت روز کاری گذرنامه خود را تمدید و دریافت نماید همچین میتوانید با تاکید فوریت و عجله خود و پرداخت هزینه ای روند دریافت گذرنامه خود را سرعت ببخشید

 12. سلام مه یک سال بیشتر گزشته از ثبت نام پاسپورت مه تا حالا تاریخ نخورده مه خیلی آجیل پاسپورت کار دارم

 13. سلام خسته نباشید من رفتم داخل برنامه پلیس من استعلام گذرنامه زدم و استعلام گرفتم گفت تا یک سال دیگر یعنی ۱۴۰۳ فعال هست کسی که سرباز باشد یا فراری باشد میتواند عازم کربلا شوم؟؟ ِاستعلام که گرفتم گفته تا ۱۴۰۳ گذرنامه ات فعال هست راهنمایی کنید آیا میشه رفت یانه ؟؟؟؟

  1. امکان مهاجرت با وجود غیبت و همچنین درصورت سرباز فراری بودن امکان مهاجرت وجود ندارد

 14. باسلام کسی که سرباز باشد یا سرباز فرار باشد ولی گذرنامه تا ۱۴۰۳فعال باشد از مرز رد میشه راهنمایی کنید؟؟

  1. درصورتی که سرباز فراری باشید یا غیبت داشته باشید اجازه ی خروج از کشور برای شما وجود ندارد

 15. سلام خسته نباشید من گذرنامه یک سال فعال دارم میخواهم برم اربعین سرباز فراری هستم و گذرنامه یک سال فعال دارم میتوانم برم اربعین؟؟؟

 16. سلام من ۱۹سالمه میخوام برای ۸روز به کربلا سفر کنم
  من دانشجو ترم ۱هستم ایا نیاز است از دانشگاه معرفی نامه یا چیز دیگه ای بگیرم یا خیر؟

  1. سلام درخواست خروج از کشور میدهید و با پرداخت وثیقه میتوانید از کشور خارج شوید.

 17. میگند کاغذ چاپ گذرنامه نداریم، یک هفته و ده روز مربوط به سالهای قبله، با دولت فعلی هر روز یک داستان جدید داریم

 18. سلام من ۱۰ روزه برایه گذر نامم اقدام کردم ب دستم نرسیده هنوز پیامکشم نیومده مال بقیه خانوادم رسیده و میخان برن دبی خیلی عجله داریم و منتظر منم گفتن تا ی هفته صبر میکنیم گذر نامت بیاد اگ نیاد ما میریم دیگ تو نیا چیکار کنم زوتر صادر بشه

 19. با سلام من تقریبا چهل روز پیش ثبت نام برای گذر نامه مراجعه کردم بدون هیچ مشکلی ولی هنوزم پاسپورت صدور نشده و به دستم نرسیده مشکل از کجاس ؟

 20. سلام ۳/۶/۱۴۰۱تمدیدگذرنامه خودوهمسرم را کامل و تحویل پلیس+۱۰داده بیش ازدوماه است که هنوز بدستمان نرسیده خواهشناراه نمای فرمایدباتشکر

  1. میگند کاغذ چاپ گذرنامه نداریم، یک هفته و ده روز مربوط به سالهای قبله، با دولت فعلی هر روز یک داستان جدید داریم

 21. سلام.وقت بخیر.
  با توجه به شرایط کنونی گذرنامه صادر میشه؟منظورم گذرنامه برای سفر به ترکیه هستش؟

  1. سلام وقتتون بخیر سوال خودتون رو به صورت دقیق تر بپرسید

    1. سلام و ارادت بله ، صدور گذرنامه به صورت زیارتی و عادی در ماه محرم صورت می گیرد ، اما صدور گذرنامه های زیارتی مخصوص کربلا بسیار سریع تر انجام می شود

 22. با سلام من برای اربعین گذرنامه موقت برای دخترام درست کردیم که نتونستیم بریم بعد گذرنامه ۵ ساله درخواست دادیم الان بعداز دوسه هفته به ما گفتن باید اون گذرنامه های موقت را باطل میکردیم تا دائمی بیاد الان این کار را کردیم چند روزه گذرتامه ی دائم به دست ما میرسه چیکار کنیم دو سه روزه به دستمون برسه

 23. سلام من 20 روزه درخواست گذرنامه دادم هنوز خبری نیست فقط کاغذ اربعین فرستادن که بدردم نمیخوره برای سفر به ترکیه میخواستم چیکار کنم؟

 24. سلام الان ده روز اقدام کردم که گذرنامه ام بگیرم اما هنوز صادر هم نشده وخیلی عجله دارم چطوری پیگیری کنم میتونم زودتر بگیریم؟
  لطفا راهنمایی ام کنید

  1. سلام من ۱۱مهر کارای گذرنامم‌توی پلیس+۱۰تموم‌شد امروز ۲۱ مهر چرا هنوز گذرنامم نیومده؟

   1. سلام وقت بخیر
    بازه ی زمانی تحویل گذرنامه به مدت ۲ هفته الی ۱ ماه می باشد ، از طریق اداره پست پیگیری بفرمایید‌.

  2. سلام من ۱۴ رو درخواست دادم هنوزگذرنامه من صادر نشده بی زحمت درخواست پیگیری فوری دارم کجابرم پیگیری کنم

   1. سلام از طریق اپلیکیشن پلیس من گذرنامه خود را پیگیری کنید.

 25. سلام .ببخشید من امروز بخاطر اینکه چشمم ضعیف بوده و نمره دو چشمم شش و نیم بود درخواست معافیت دایم پزشکی کردم . اولا در کمیسیون با این شرایط معافیتم تایید میشود؟ و تا قبل از تایید معافیت میتوانم پاسبورت بگیرم و برای تحصیل از کشور خارج شوم ؟ شرایطش چشیست؟ ممنون

  1. با سلام امکان معافیت دارید و اجازه خروج از کشور دسته نظام وظیفه است

 26. سلام من تاریخ ۶شهریور برای تمدید گذرنامه اقدام کردم و هنوز به دستم نرسیده الان ۱۰ روزه و ۲۴شهریور بلیط دارم باید چیکار کنم زودتر به دستم برسه؟؟؟

  1. باید برید اداره گذرنامه ما رفتیم کاراشو انجام دادن البته که هنوز نفرستادن

 27. سلام من ۲۰ روزه پسرم گذر نامه نگرفته الان برگه از پلیس +۱۰گرفتم کجا برم زود بگیرمش چون هفته دیگه باید بره کربلا

 28. سلام کسی که کارت پایان خدمتشو گم‌کرده و نمیتونه صبر کنه تا کارت جدید واسش صادر بشه چه جور میتونه پاسپورت بگیره؟؟؟

 29. باسلام یازده روزه که پاس خودمو تمدید کردم هنوز نرسیدش به دستم دوروزه دیگه کاروانمون حرکت داره منم گرفتارشدم چیکاربایدبکنم

 30. سلام
  من هیچ دلیلی برای گرفتن پاسپورت فوری ندارم
  نه بیماری دارم و نه فردی فوت کرده
  برای اربعین میخوام پاسپورت بگیرم ، بقیه خانواده د خواست دادن و الان ۱۰ روز هست که پاسپورتاشون نیومده و برای من هم صددرصد دیر میاد
  من اگه برم اداره گذرنامه ، فوری بهم پاسپورت میدن؟؟

 31. سلام روز بخیر میخواستم ببینم برای پاسپورت توی این یکی دوهفته بهم میدن برای خروج از کشور یانه؟تو محل رفتیم گفتن تابعداز اربعین پاسپورت نمیدن

 32. سلام هزینه صدور گذرنامه کلا چقدر پلیس+۱۰محل ما قم ۴۰۰۰۰۰ تومان میگیرند

 33. سلام خوب هستید من شناسنامه ام رو دادم عکس دار کنن ولی امروز کلن کارای پاسپورت کردم ولی آخرش گفتن باید شناسنامه ات عکسدار باشع من بردم دادم عکس دار بشه ۱ ماه طول میکشه میشه برم بدونه شناسنامه آم گذرنامه موقت بگیرم

  1. سلام وقت بخیر شناسنامه جز مدارک اصلی برای اخذ گذرنامه می باشد

 34. دروغ نگید هزینه تعویض پاسپورت 390هزار تومان هست و هزینه تعویض با صدور جدید گذرنامه فرق نداره
  تو این شرایط خاص اربعین هدف جیب ملت خالی کردن هست

 35. سلام من دانشجو هستم و میخام برای کار چند ماه برم عراق رفتم پلیس +۱۰ گفتن باید تو سایت سخا درخواست بدی اما تو سایت گزینه ای برای کار وجود نداره و نوشته فقط ۳۰ روزمیتونم خارج بمونم و تو سایت زمان ورود خروج داره اما من معلوم نیست چه روزی دقیق میرم ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید

  1. 30روزه صادر میشود پس اتمام کار در کشور عراق به سفارت ایران مراجعه میکنید برا شما مقداره صادر می گردد بعد از آن یک هفته وقت دارید از مرز خارج شوید

   1. سلام من فوتی دارم در بصره هیچ مدرکی ندارم فقط شناسنامه کارت ملی .وقت ندارم برم پلیس +۱۰دلم میخواد بترکه چکار کنم

    1. سلام وقت بخیر دوست گرامی شما باید یا به صورت حضوری به پلیس +10 یا اداره ثبت احوال مراجعه فرمایید.

  2. باید بری تهران برات ویزای ۶ماه یا سه ماه برات بزنن فقد در تهران می تونی ویزای چنده ماه درخواست کنی

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/4/29

شنبه

1403/4/30

یکشنبه

1403/4/31

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید