دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کنکور سراسری سال ۱۴۰۰

کارت ورود به جلسه کنکور 96

کارت ورود به جلسه برای متقاضایان از اهمیت بالایی برخوردار است، زیر را با وجود کارت ورود به جلسه در آزمون کنکور، شما اجازه ورود به جلسه و شرکت در آزمون را خواهید داشت.

در کارت ورود به جلسه از طلاعاتی مانند: اطلاعات شخصی افراد، شماره داوطلبی، سهمیه هایی که دارا هستند، زمان و مکان برگزاری آزمون کنکور، دین، ملیت، زبان خارجی و نوع معلولیت (در صورت وجود) درج می شود.

در ادامه در مورد نحوه دربافت کارت ورود به جلسه و زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کنکور سراسری ۱۴۰۰ تمام توضیحات مورد نیاز را داده ایم.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کنکور سراسری ۱۴۰۰

تمامی افرادی که در کنکور سراسری ثبت نام کرده اند، برای بودن در جلسه کنکور ملزم به دریافت کارت ورود به جلسه هستند.

کارت ورود به جلسه برای آزمون کنکور سراسری در دفترچه انتخاب رشته ها مشخص می شود، می توانید پس از انتشار دفترچه ها، از زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه مطلع شوید.

برای دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری می توانید پس از اعلام انتشار دفترچه ثبت نام کنکور، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org مراجعه کرده و اقدام به دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کنید.

کارت کنکور سراسری 96


بروز رسانی جدید: کلیه داوطلبان گرامی می توانند نسبت به مشاهده نتایج اولیه کنکور و انتخاب رشته اقدام کنند.


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کنکور سراسری سال ۱۴۰۰ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

اطلاعات مورد نیاز جهت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

لازم به دکر است شما با وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (۱۲ رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کد پیگیری ثبت‌ نام (۱۶ رقمی) و نام و نام­ خانوادگی، کد ملی و سریال شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از برگ راهنما، می توانید کارت شرکت در جلسه کنکور خود را تهیه کنند.

بدیهی است داوطلبانی که در ۲ یا ۳ گروه آزمایشی متقاضی شده‌ اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برحسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروه های آزمایشی دوم و سوم (گروه­ های آزمایشی هنر و زبان های خارجی) خود اقدام کنند.

۳ الی ۵ روز قبل از کنکور سراسری، می توانید از طریق سایت سنجش آموزش کشور اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کنید؛ در صورت وجود مشکل به طوری که نتوانید کارت خود را دربافت کنید که به احتمال بسیار زیاد مشکل از اطلاعات وارد شده شما است، می توانید اطلاعات خود را در صورت ناقص بودن کامل کرده و یا اطلاعات وارد شده اشتباه را ویرایش کنید و سپس دوباره اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کنید.

در صورتی که دسترسی به اطلاعات جهت دریافت کارت ندارید

چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی شود، لازم است با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، و یا کد پیگیری ثبت ­نام اقدام کنند و به هیچ وجه به باجه رفع نقص مراجعه نکنند. لازم به ذکر است این امکان برای داوطلبانی فراهم است که در سیستم پاسخگویی دارای عضویت باشند. لذا ضرورت دارد داوطلبانی که اطلاعات فوق را مفقود نموده اند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام کنند.

محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون کنکور:

 محل رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون کلیه داوطلبان گروه­ های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، علوم‌ تجربی، هنر و زبان های ‌خارجی بر مبنای‌ شهرستان‌ محل‌ اقامت فعلی آن ها که‌ در بند ۴۴ تقاضانامه‌ ثبت‌ نام‌، مشخص‌کرده‌ اند به‌ شرح‌ جدول شماره‌ ۱ و آدرس محل رفع نقص به شرح جدول شماره ۲ این اطلاعیه است.

زمان برگزاری آزمون کنکور سراسری ۱۴۰۰

همچنین به دلیل اعلام نشدن زمان کنکور سراسری سال ۱۴۰۰ تا کنون، با نگاهی به تاریخ سال های گذشته می توان به اطلاع متقاضیان رساند، آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه ­های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی ممکن در اواسط تیر ماه در صبح پنج شنبه برگزار خواهد شد، در بعد از ظهر همان روز کنکور سراسری داوطلبان گروه آزمایشی هنر خواهند بود و در صبح روز جمعه یعنی فردای روزی که داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی، علوم انسانی و هنر در کنکور شرکت خواهند کرد، متقاضیان رشته های آزمایشی علوم تجربی و در بعد از ظهر همان روز داوطلبان گروه آزمایشی زبان های خارجی در آزمون کنکور سراسری شرکت خواهند کرد.

تاریخ، زمان و تمامی مندرجات در ذفترچه ثبت نام قید خواهد شد.

به یاد داشته باشید داوطلبان باید در زمان کنکور، کارت ملی، شناسنامه و کارت ورود به جلسه را همراه خود داشته باشند، در غیر این صورت اجازه ورود به جلسه کنکور را نخواهند داشت.

در سال قبل یعنی سال ۱۳۹۹ به دلیل شیوع کرونا کنکور سراسری با کلی تاخیر در شهریور ماه برگزار شد؛ امید می رود در سال جاری با رعایت هموطنان عزیزمان و پروتکل های بهداشتی در جلسات کنکور، تاریخ این آزمون به تعویق نیوفتد.

توجه فرمایید داوطلبان‌ ثبت‌ نام‌ کننده در آزمون‌ سراسری سال ۱۴۰۰: با توجه به عدم ارسال سوابق تحصیلی دوره پیش دانشگاهی داوطلبان فارغ التحصیل سال جاری (۱۳۹۹ – ۱۴۰۰) از سوی وزارت آموزش و پرورش تا این تاریخ، داوطلبان ضرورت دارد در خصوص مشاهده سوابق مذکور به اطلاعیه‌ ای که در سایت این سازمان درج خواهد شد، مراجعه کنید.

داوطلبان گرامی می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل و اختلال در دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری کنکور سال ۱۴۰۰، با مشاوران مرکز مشاوره آویژه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایر استان ها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس حاصل فرمایند.

سوالات متداول

علالمت-سوالزمان دقیق کنکور سراسری سال ۱۴۰۰ چه زمانی است؟

با توجه به گفته های بالا تا کنون زمان کنکور سال ۱۴۰۰ اعلام نشده است اما می توان حدس زد در آزمون کنکور سراسری در تیر ماه برگزار خواهد شد. در مقاله بالا در این مورد توضیحات کاملی داده شده است که می توانید مطالعه کنید.

علالمت-سوالچه زمانی می توان کارت ورود به جلسه کنکور را دریافت کرد؟

کارت ورود به جلسه کنکور را چند روز (۳ الی ۵ روز) قبل از آزمون می توانید از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت کنید.

علالمت-سوالبرای دریافت کارت ورود به جلسه به چه اطلاعات یا مواردی نیاز است؟

اطلاعات مورد نیاز برای دریافت کارت ورود به جلسه شامل: شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (۱۲ رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کد پیگیری ثبت‌ نام (۱۶ رقمی) و نام و نام­ خانوادگی، کد ملی و سریال شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از برگ راهنما، هستند.

برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید مقاله بالا را مطالعه کنید یا با مشاوران مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کنکور سراسری سال ۱۴۰۰

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کنکور سراسری سال ۱۴۰۰

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 2 نظر:
    1. اینجا کلیک بفرمایید وارد سایت سنجش خواهید شد و در ادامه میتونید با وارد کردن اطلاعات خود کارت خود را مشاهده و پرینت بگیرید. اگر در روند این کار مشکلی داشتید میتونید تا ۱۲ شب با مشاوران ما از طریق شماره ۰۹۳۷۶۰۶۴۹۶۲ تماس حاصل فرمایید ٬ تا کارت شما را دانلود و پس از تبدیل به PDF از طریق تلگرام یا ایمیل برای شما ارسال کنند .

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

چهارشنبه

1401/5/26

پنجشنبه

1401/5/27

جمعه

1401/5/28

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید