خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی دوره کاردانی پیوسته منسوخ شد

دوره کاردانی پیوسته منسوخ شد

بروزرسانی شده دسامبر 5, 2017 4:25 ب.ظ
0
62
دوره کاردانی پیوسته
دوره کاردانی پیوسته منسوخ شد
میانگین 5 رای از تعداد 1

قانون جدیدی به دانشگاه ها ابلاغ شده مبنی به منسوخ شدن دوره کاردانی است ، در ادامه میتوانید جزییات این خبر را دنبال فرمایید .

دوره کاردانی پیوسته

این قانون جدید به تازگی به دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ابلاغ شده است و مراکز دانشگاهی ملزم به اجرای آن از سال ۹۷ هستند.

تمام دوره‌های کاردانی پیوسته توسط دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی منسوخ شده و قابل اجرا نخواهد بود. فقط برنامه‌های آموزشی دوره کاردانی ناپیوسته که در سامانه فعال هستند، برای دانشگاه‌ها و مؤسسات دارای مجوز قابل اجرا است.

دارندگان دیپلم هنرستان در صورت پذیرفته شدن در کاردانی ناپیوسته ملزم به گذراندن دروس جبرانی در نیم‌سال اول هستند.

برای مؤسسات آموزش عالی مجری کاردانی پیوسته، در صورت وجود رشته همنام در کاردانی ناپیوسته، پذیرش دانشجو در دوره ناپیوسته همان رشته بلامانع است و نیاز به اخذ مجوز جدید نیست.

لیکن، در صورتی که رشته‌ هم‌نام در دوره کاردانی ناپیوسته وجود نداشته باشد، مؤسسات پس از اخذ مجوز از شورای گسترش آموزش عالی، می‌توانند اقدام به اجرای دوره در مقطع کاردانی ناپیوسته کنند.

 

مشاوره دانشگاهی

اگر نیاز به مشاوره دانشگاهی در مقطع کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری دارید ، مشاوره در زمینه ثبت نام ، پذیرش بدون کنکور ورودی بهمن 96 و … همه روزه و از ساعت 8 صبح الی 12 شب میتوانید از تلفن ثابت و بدون کد و صفر با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…