خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد – زمانبندی و ثبت نام آزمون EPT

نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد – زمانبندی و ثبت نام آزمون EPT

بروزرسانی شده آوریل 22, 2018 8:37 ب.ظ
1
155
نتایج آزمون ept
نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد – زمانبندی و ثبت نام آزمون EPT
میانگین 5 رای از تعداد 1

نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی ( دوره مهرماه ۹۶ ) اعلام شد ٬ جهت مشاهده نتایج و زمانبندی آزمون های بعدی در ادامه با آویژه دانش همراه باشید .

نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی – دوره مهرماه ۹۶

اگر در آزمون EPT دانشگاه آزاد دوره شهریورماه ثبت نام کرده باشید ٬ اکنون می توانید نتایج آزمون EPT را در سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی دنبال فرمایید . آزمون EPT بصورت ماهانه توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود٬ چنانچه در دوره مهرماه شرکت نکرده اید٬ نگران نباشید! با آویژه دانش تماس بگیرید و نسبت به ثبت نام در دوره مهر ماه اقدام فرمایید .

نتیجه بررسی وضعیت متقاضیان سهمیه رزمندگان و ایثارگران پس از وصول تائیدیه از سوی نهاد مربوطه متعاقبا به اطلاع واحدهای دانشگاهی محل تحصیل خواهد رسید. ضمنا جهت بازیابی شماره پرونده خود با تلفن گویا ۴۷۴۳-۰۲۱ تماس گرفته و از طریق شماره گیری کد ۳ و سپس کد ۴ نسبت به بازیابی شماره پرونده خود اقدام نمایند.  داوطلبان گرامی جهت شرکت در کلاسهای آمادگی آزمون EPT دوره مهرماه میتوانند به اطلاعیه مربوطه در ادامه مراجعه فرمایند .

کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون ‌EPT ٬ جهت مشاهده نتایج می توانند روی تصویر زیر کلیک فرمایند 

نتایج آزمون ept

 

 

زمانبندی برگزاری آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی 

اگر مایل اطلاع از زمانبندی برگزاری آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی در دوره های بعدی می باشد٬ می توانید از جدول زیر کمک بگیرید! جهت ثبت نام در دوره های بعدی می توانید با مشاوران آویژه دانش از طریق تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ در ارتباط باشید .

آپدیت ششم مهرماه : آغاز ثبت نام آزمون EPT مهر ماه دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد . این ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه 12 مهر ماه ادامه خواهد داشت .
آزمون EPT در روز جمعه 21 مهر ماه۹۶ به طور همزمان در شهرهای تهران ، شیراز ، تبریز ، مشهد ، اصفهان ، اهواز ، کرمان، ساری برگزار خواهد شد و زمان دريافت کارت ورود به جلسه از روز چهارشنبه 19 مهر ماه مي باشد . داوطلبان می توانند در صورت تمایل با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی ENGLISH.IAU.AC.IR نسبت به ثبت نام اقدام و همچنین از منابع و بودجه بندی سوالات این آزمون آگاهی یابند .

آپدیت هفدهم مهرماه : دریافت کارت آزمون EPT – برای برگزاری آزمون 96/07/21 

داوطلبان آزمون زبان انگلیسی مهرماه ۹۶ دانشگاه آزاد می‎توانند از روز چهارشنبه ۱۹ مهر نسبت به دریافت کارت شرکت در جلسه از طریق سامانه این آزمون اقدام نمایند.  این آزمون در روز جمعه ۹۶/۰۷/۲۱ به طور همزمان در شهرهای تهران، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان، اهواز، ساری و کرمان برگزار خواهد شد. برای همکاران و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه آزاد (حق التدریس و تمام وقت و پاره وقت) مطابق بخشنامه شماره ۳۴۴۶۷/آ مورخ ۹۳/۱۱/۵ انتخاب واحد دانشگاهی محل اشتغال به عنوان حوزه امتحانی ممنوع می باشد.ضمنا متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان لازم است کد رهگیری ۱۲ رقمی را به منظور استفاده از امتیاز این سهمیه در محل مربوطه درج نمایند.

 

در صورتی که نیاز به ثبت نام تلفنی در آزمون EPT دارید می توانید تا ۱۲ مهرماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب با مشاوران آویژه دانش از طریق تماس بدون کد از تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های تخصصی

بررسی کنید

انتخاب رشته پایه هفتم مدارس تیزهوشان

انتخاب رشته پایه هفتم مدارس تیزهوشانمیانگین 5 رای از تعداد 1 مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش…