مشاوره ثبت نام بدون کنکور ارشد

مشاوره برای بدون کنکور ارشد

مشاوره برای بدون کنکور ارشد یکی از مهم ترین مسائلی است که امروزه در زمینه ی رشته های بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد صورت می گیرد . امروزه با افزایش علاقمندی به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا همان فوق لیسانس دانشگاه ها و مراکز آموزشی دانشجو بدون کنکور نیز پذیرش می کنند . در واقع داوطلبان بدون شرکت در کنکور ارشد می توانند رشته ی دلخواه خود را انتخاب کرده و وارد دانشگاه شوند . پذیرش متقاضیان بدون کنکور کارشناسی ارشد در دانشگاه های مختلف صورت می گیرد . در ادامه این دانشگاه ها را معرفی خواهیم کرد . در سال های اخیر ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور ارشد تنها برای داوطلبان ممتاز با معدل الف دانشگاه نیست . امروزه با گسترش دانشگاه ها در سراسر کشور و نیز افزایش رشته ها، رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد در دانشگاه های مختلف پذیرای داوطلبان عزیز خواهد بود .

مشاوره بدون کنکور ارشد یک مشاوره تحصیلی است که به داوطلبان این امکان را خواهد داد تا بهترین دانشگاه و رشته را برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد داشته باشند .


بیشتر بخوانید: شرایط و ضوابط رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد


مشاوره برای بدون کنکور ارشد برای داوطلبانی که وقت درس خواندن برای کنکور را ندارند بسیار ضروری است . در واقع رشته های ایجاد شده بدون کنکور مقطع کارشناسی ارشد به داوطلبانی که شاغل هستند یا مشغله ی آن ها زیاد است بسیار کمک خواهد کرد تا بتوانند به آسانی و بدون شرکت در کنکور و بدون استرس وارد دانشگاه شوند و رشته ی مورد علاقه ی خود را ادامه دهند .

بدون کنکور ارشد

مرکز مشاوره برای بدون کنکور ارشد

مرکز مشاوره بدون کنکور ارشد متقاصیان شرکت در دانشگاه های سراسری و آزاد در مقطع کارشناسی ارشد را راهنمایی خواهد کرد تا بتوانند به آسانی و بدون کنکور وارد مقطع کارشناسی ارشد یا همان فوق لیسانس شوند . در واقع هر ساله دانشگاه های اشاره شده در بالا از طریق آیین نامه ای مشخص  پذیرش دانشجو بدون آزمون کارشناسی ارشد را انجام می دهند . این آیین نامه از میان دانشجویان برتر و ممتاز و همچنین استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی دانشجو می پذیرد . مرکز مشاوره بدون کنکور ارشد این آیین نامه را در اختیار داوطلبان قرار خواهد داد تا بتوانند با دقت و آگاهی کامل ثبت نام خود را انجام دهند . هرساله این آیین نامه با تغییراتی همراه است .

در واقع داوطلیان باید هرساله با اطلاع کامل از آیین نامه جدید تصمیم گیری کرده و برای بدون کنکور ارشد اقدام کنند . مرکز مشاوره بدون کنکور ارشد اطلاعات لازم را در ارتباط با این آیین نامه ها در اختیار متقاضیان قرار دپخواهد داد . در ادامه به برخی از شرایط و ضوابط مندرج در این آیین نامه خواهیم پرداخت .

چنانچه سوالی در خصوص موارد زیر دارید میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید

 • کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران     
 • ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی
 • پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد ۹۷-۹۸ دانشگاه آزاد   
 • کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد
 • کارشناسی ارشد بدون کنکور علمی کاربردی     
 • کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸  
 • کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور ۹۸       
 • زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ۹۷-۹۸
 • رشته های ارشد فراگیر پیام نور
 • فراگیر ارشد پیام نور
 • دکتری دانشگاه تهران  
 • دانشگاه های غیرانتفاعی تهران بدون کنکور
مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه مشاوره ثبت نام بدون کنکور ارشد با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد ۹۷-۹۸

پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد برای دانشجویان ممتاز و استعدادهای درخشان یک بار امکان پذبر می باشد . همچنین تصمیم گیری برای پذیرش این دانشحویان به عهده ی گروه آموزشی و تاییدیه شورای آموزشی دانشگاه مورد نظر خواهد بود . یکی دیگر از این شرایط ممتاز بودن دانشجویان در میان سایر دانشجویان هم ورودی و هم رشته خود براساس سه چهارم واحدهای گذرانده ی خود می باشد . این دانشجویان هم چنین باید در ۸ نیمسال مقطع کارشناسی را تمام کرده و سریعا برای پذیرش بدون کنکور ارشد اقدام کنند . لازم به ذکر است این آیین نامه فقط برای دانشگاه های روزانه و غیرانتفاعی می باشد . متقاضیان استعداد درخشان یا دانشجویان ممتاز دانشگاه ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل نمایند .


بیشتر بخوانید: کارشناسی ارشد بدون کنکور و تفاوت آزمون پیام نور با دانشگاه آزاد و سراسری


مشاوره برای

کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور

مشاوره تلفنی بدون کنکور ارشد  در اینجا به همراهان عزیز اطلاعات کامل و دقیقی در زمینه راه های ورود به مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های پیام نور را خواهد داد .  برای ورود به این دانشگاه ها اولین قدم داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی پیوسته یا کارشناسی ناپیوسته مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات می باشد و هم چنین  نیاز به قبولی در کنکور نیست . پذیرش در این دانشگاه ها به این صورت است که متقاضیان اول باید دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد را مطالعه کنند . بعد از ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد پیام نور  باید دروس ترم اول رشته ی مورد نظر را مطالعه کرده و  در آخر ترم در یک آزمون تستی از همان دروس انتخاب شده توسط دانشگاه پیام نور شرکت کنند .

کسب حداقل نمره ۱۲ در هر درس الزامی است . این نکته نیز حایز اهمیت خواهد بود که معدل داوطلبان باید حداقل ۱۴ باشد . در واقع نمره ی پایین تر از این حد نصاب امکان تحصیل در رشته مورد نظر را غیر ممکن می سازد . مرکز مشاوره بدون کنکور ارشد داوطلبان را همراهی خواهد کرد تمام مراحل پیش ثبت نام و مراحل ثبت نام را به خوبی پشت سر گذاشته و به نتیجه مطلوب برسند .


بیشتر بخوانید: منابع جدید طرح فراگیر پیام نور سال ۹۷ در کد رشته های گروه علوم پایه، کشاورزی و هنر


کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی و سراسری

مشاوره بدون کنکور ارشد آویژه  معتبرترین مرکز مشاوره در سطح کشور در زمینه بدون کنکور ارشد می باشد . این مرکز با مشاوره تحصیلی دقیق در تمامی مقاطع به داوطلیان کمک خواهد کرد تا بتوانند بهترین انتخاب خود را در زمینه تحصیلی و رشته و دانشگاه مورد علاقه خود داشته باشند . همانطور که در بالا اشاره کردیم تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرند . اما این نکته را نیز باید در نظر گرفت که شرایط دانشگاه ها برای پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد متفاوت خواهد بود . در بالا در مورد دانشگاه های مختلف به طور مختصری صحبت کردیم . در ادامه به بررسی شرایط دیگر دانشگاه ها برای پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد خواهیم پرداخت .

دانشگاه سراسری : همانطور که در بالا گفته شد بر اساس آیین نامه اجرایی از سوی سازمان سنجش و وزارت علوم پذیرش دانشجویان در این دانشگاه از میان دانشجویان ممتاز و استعدادهای درخشان می باشد .

دانشگاه غیرانتفاعی : این دانشگاه ها و موسسات نیز مانند دانشگاه های سراسری پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد را از میان استعدادهای درخشان و دانشجویان ممتاز انجام می دهد .

دانشگاه پردیس خودگردان : این دانشگاه ها نیز هرساله شرایط خاصی را برای پذیرش دانشجو در مقطع فوق لیسانس بدون آزمون ارائه می دهد . پذیرفته شدگان در این دانشگاه ها باید شهریه پرداخت کنند .


بیشتر بخوانید: منابع جدید فراگیر پیام نور در کدرشته های امتحانی علوم انسانی ( بخش اول )


شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز مانند دانشگاه سراسری پذیرش دانشجویان از میان استعداد های درخشان و دانشجویان ممتاز می باشد . اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز از طریق سایت این دانشگاه اعلام می گردد .

دانشگاه های پیام نور : همانطور که در بالا اشاره کردیم این دانشگاه ها دروس ترم اول هررشته را به متقاضیان اعلام کرده و آخر ترم یک آزمون تستی برگزار کرده و داوطلبانی که نمره آنها به حد نصاب رسیده باشند در این دانشگاه ها  پذیرش می شوند .

مشاوره-تحصیلی-نظام وظیفه-آویژه-دانش,مشاوره بدون کنکور ارشد

سوالات خود را در مورد مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه با ما در میان بگذارید

 • ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد
 • مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد
 • رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد
 • کارشناسی ارشد بدون کنکور
 • مشاوره ثبت نام دانشگاه
 • رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور
 • آزمون ارشد دانشگاه آزاد
 • دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 • زمان ثبت نام ارشد علمی کاربردی ۹۸
 • لیست رشته های کارشناسی ارشد علمی کاربردی
 • دفترچه کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی
 • دانشگاه های علمی کاربردی تهران
 • سایت ثبت نام علمی کاربردی
 • سامانه ثبت نام کارشناسی ارشد

مرکز مشاوره بدون کنکور ارشد آویژه

مرکز مشاوره بدون کنکور ارشد آویژه در نظر دارد بهترین مشاوره در زمینه ی تحصیلی به ویژه در مقطع کارشناسی ارشد را به داوطلبان این مقطع ارائه دهد . عزیزان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه های تحصیلی به ویژه مشاوره تلفنی بدون کنکور ارشد با کارشناسان ما در مرکز مشاوره بدون کنکور ارشد آویژه تماس حاصل نمایند .


بیشتر بخوانید: تغییرات طرح فراگیر پیام نور در کد رشته های امتحانی فنی و مهندسی


 

مشاوره ثبت نام بدون کنکور ارشد

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره ثبت نام بدون کنکور ارشد

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1400/1/22

دوشنبه

1400/1/23

سه شنبه

1400/1/24

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید