نتایج آزمون نظام روانشناسی سال 98 – دوره چهاردهم

عضویت در سازمان نظام روانشناسی

نتایج آزمون نظام روانشناسی دوره چهاردهم اواسط آبان ماه منتشر خواهد شد. شرایط دریافت پروانه اشتغال نظام روانشناسی و عضویت در این سازمان را در ادامه دنبال فرمایید .

آزمون نظام روانشناسی

چهاردهمین آزمون علمی حرفه‌ای نظام روانشناسی ویژه متقاضیان دریافت پروانه اشتغال با کارشناسی غیرمرتبط (غیر از روان‌ شناسی و مشاوره) به صورت سؤالات چند گزینه‌ای، شهریور ماه 96 برگزار شد.

تنها افرادی که دارای کارشناسی غیر مرتبط (غیر از روان شناسی و مشاوره) و دارای شماره عضویت سازمان می باشند می توانند در آزمون شرکت نمایند. لازم به توضیح است بنا به مصوبه شورای مرکزی ، ورودی های بهمن 93 و بعد از آن در مقطع کارشناسی ارشد روان شناسی و مشاوره که دارای لیسانس غیر مرتبط هستند اجازه شرکت در این آزمون را ندارند و جهت دریافت پروانه ملزم به داشتن دو مقطع متوالی و مرتبط با گرایش های روان شناسی و مشاوره می باشند

 

شرایط عضویت در سازمان نظام روانشناسی

 • جهت عضویت در سازمان داشتن حداقل گواهی موقت دانشگاه الزامی می باشد
 • عضویت در سازمان با حداقل مدرک کارشناسی ارشد امکان پذیر است

 

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

نتایج آزمون نظام روانشناسی

اداره کل آموزش سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور اعلام کرد با توجه به برگزاری آزمون علمی – حرفه ای در تاریخ 96/6/24 مراحل استخراج نتایج تا اواسط آبان ماه به پایان می رسد و تا اواخر آبان ماه نتایج قطعی اعلام می شود.

 
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

نتایج آزمون نظام روانشناسی سال 98 – دوره چهاردهم

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 13 نظر:
 1. باسمه تعالی< باعرض سلام و تشکر ویژه به جهت صرف وقت وپاسخ های عالی تان . خواهشمنداست تکلیف این خیل عظیم منتظر به دریافت پروانه نظام روانشناسی و مشاوره وگرفتن شماره نظام روانشناسی، و نهایتا تاسیس مطب و فعالیت در این زمینه را مشخص و معین فرمایید.کارشناسان و مشاوران محترم و مطلع سایت آویژه تناقض های بسیار آشکاری در ارایه طریق و راهنمایی ها لازم عرض فرمودند که واقعا مشخص نمی شود کدام راه و پاسخ درست و کدام آدرس اشتباهی دادن است؟ در پاسخی به عزیزی فرمودید: بامدرک کارشناسی کامپیوتر و ارشد روانشناسی پیام نور اجازه فعالیت به مشاوره و ایجاد مطب خواهد داشت ؟؟!!! ودر پاسخ به پرسشی در جایی دیگر مرقوم نموده اند حتما بایستی دو مدرک پشت سرهم مرتبط با روانشناسی باشد؟!! یا جایی فرموده اید با کارشناسی روانشناسی و ارشد مجازی مرتبط (چون مجازی و الکترونیکی است)و ارشد حضوری غیر پژوهشی محور (آموزش محور) و در پاسخی حتی بامدرک کارشناسی علوم تربیتی و ارشد علوم تربیتی گرایش مشاور خانواده را هم در این پاسخ رد نمودید!! مشخصا و مصداقا آلان با کارشناسی و ارشد مدیریت و در حال اخذ ارشد روانشناسی عمومی یا بالینی و یا احتمالا قبولی دکتری روانشناسی بحول قوه الهی و کبرسنی (بالا رفتن سن تا 50) اجازه تاسیس مطب یا فعالیت مشاوره ای وجود و محقق می گردد یاخیر؟؟!!! و در جایی و در پاسخی ضد و نقض فرموده بودید طبق جواب مسؤول سازمان روانشناسی با داشتن ارشد روانشناسی و لیسانس غیر مرتبط اجازه تاسیس مطب و فعالیت روانشناسی دارند بشرط گذراندن دوره ها و کاورزی مورد لزوم !؟ شما بزرگواری فرمایید نظر دقیق و واقعی مطلع و کارشناسی شده به سوالات مطرح شده دهید زیرا بعد از چهارسال(اخذ مدرک کارشناسی مرتبط)یا شش سال (دوسال ارشد مرتبط و چهار سال دکتری مرتبط "روانشناسی و یا مشاوره" )و صرف عمر ووقت و هزینه گزاف در مورد گرفتن مدرک وبالنتیجه اخذپروانه تاسیس مطب ،موفق خواهد شد یا خیر؟؟درضمن اخذ مدارک ودوره های الکترونیکی ارشد از دانشگاه های تهران و معتبرایران دارای اعتبار برای ادامه تحصیل مقطع بالاتر درایران و خارج کشور رانیز داردوبا شرط داشتن شیوه پژوهش- محور.
  خواهشمنداست تسریع در پاسخ موجب امتنان و سپاس فراوان می باشد. ومن ا.. التوفیق
  با احترام جوادآزاد

  1. باسمه تعالی< باعرض سلام و تشکر ویژه به جهت صرف وقت وپاسخ های عالی تان . خواهشمنداست تکلیف این خیل عظیم منتظر به دریافت پروانه نظام روانشناسی و مشاوره وگرفتن شماره نظام روانشناسی، و نهایتا تاسیس مطب و فعالیت در این زمینه را مشخص و معین فرمایید.کارشناسان و مشاوران محترم و مطلع سایت آویژه تناقض های بسیار آشکاری در ارایه طریق و راهنمایی ها لازم عرض فرمودند که واقعا مشخص نمی شود کدام راه و پاسخ درست و کدام آدرس اشتباهی دادن است؟ در پاسخی به عزیزی فرمودید: بامدرک کارشناسی کامپیوتر و ارشد روانشناسی پیام نور اجازه فعالیت به مشاوره و ایجاد مطب خواهد داشت ؟؟!!! ودر پاسخ به پرسشی در جایی دیگر مرقوم نموده اند حتما بایستی دو مدرک پشت سرهم مرتبط با روانشناسی باشد؟!! یا جایی فرموده اید با کارشناسی روانشناسی و ارشد مجازی مرتبط (چون مجازی و الکترونیکی است)و ارشد حضوری غیر پژوهشی محور (آموزش محور) و در پاسخی حتی بامدرک کارشناسی علوم تربیتی و ارشد علوم تربیتی گرایش مشاور خانواده را هم در این پاسخ رد نمودید!! مشخصا و مصداقا آلان با کارشناسی و ارشد مدیریت و در حال اخذ ارشد روانشناسی عمومی یا بالینی و یا احتمالا قبولی دکتری روانشناسی بحول قوه الهی و کبرسنی (بالا رفتن سن تا ۵۰) اجازه تاسیس مطب یا فعالیت مشاوره ای وجود و محقق می گردد یاخیر؟؟!!! و در جایی و در پاسخی ضد و نقض فرموده بودید طبق جواب مسؤول سازمان روانشناسی با داشتن ارشد روانشناسی و لیسانس غیر مرتبط اجازه تاسیس مطب و فعالیت روانشناسی دارند بشرط گذراندن دوره ها و کاورزی مورد لزوم !؟ شما بزرگواری فرمایید نظر دقیق و واقعی مطلع و کارشناسی شده به سوالات مطرح شده دهید زیرا بعد از چهارسال(اخذ مدرک کارشناسی مرتبط)یا شش سال (دوسال ارشد مرتبط و چهار سال دکتری مرتبط "روانشناسی و یا مشاوره" )و صرف عمر ووقت و هزینه گزاف در مورد گرفتن مدرک وبالنتیجه اخذپروانه تاسیس مطب ،موفق خواهد شد یا خیر؟؟درضمن اخذ مدارک ودوره های الکترونیکی ارشد از دانشگاه های تهران و معتبرایران دارای اعتبار برای ادامه تحصیل مقطع بالاتر درایران و خارج کشور رانیز داردوبا شرط داشتن شیوه پژوهش- محور.
   خواهشمنداست تسریع در پاسخ موجب امتنان و سپاس فراوان می باشد. ومن ا.. التوفیق

   1. باسلام داشتن دو مدرک متوالی در زمینه روانشناسی برای گرفتن مجوز مطب الزامی می باشد. مدارک مجازی مورد قبول نیستند

 2. سلام وقتتون به خیر
  آزمون جامع برای کسانی که دو مقطع متوالی روانشناسی و مشاوره نیست برگزار میشه؟!

  1. سلام اگر تاریخ پایان تحصیل شما قبل از سال ۹۳ باشد بله

 3. سلام وقتتون به خیر وخدا قوت
  ایکاش تاریخ آزمونهای هرسال با پیامک به اطلاع اعضا می‌رسید چون با مشغله های کاری اکثرا از امتحانات جا می‌مونند ممنون میشم اگه تاریخ ثبت نام وآزمون سال 99 رو بفرمایید متشکرم

  1. سلام وقت بخیر
   به دلیل شرایط کرونا تاریخ دقیق آزمون ها مشخص نمی باشد.

  1. سلام
   فعلا به دلیل شرایط جامعه نمی توان زمان قطعی اعلام کرد.

   1. باسلام بنده دانشجوی ارشد روانشناسی می باشم ودرحال حاضر درمرحله تنظیم پایان نامه هستم میتوانم درسازمان عضو شوم یا اینکه حتما باید فارغ التحصیل شوم

 4. سلام وقت بخیر
  در صورت امکان اطلاعات مربوط به تاریخ آزمون امسال سازمان نظام روانشناسی و مشاوره رو تو سایت قرار بدید
  با تشکر بهمنی

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1402/12/3

جمعه

1402/12/4

شنبه

1402/12/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید