خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی نتایج آزمون نظام روانشناسی سال 96 – دوره چهاردهم

نتایج آزمون نظام روانشناسی سال 96 – دوره چهاردهم

بروزرسانی شده اکتبر 24, 2017 12:57 ب.ظ
0
252
عضویت در سازمان نظام روانشناسی
نتایج آزمون نظام روانشناسی سال 96 – دوره چهاردهم

نتایج آزمون نظام روانشناسی دوره چهاردهم اواسط آبان ماه منتشر خواهد شد. شرایط دریافت پروانه اشتغال نظام روانشناسی و عضویت در این سازمان را در ادامه دنبال فرمایید .

آزمون نظام روانشناسی

چهاردهمین آزمون علمی حرفه‌ای نظام روانشناسی ویژه متقاضیان دریافت پروانه اشتغال با کارشناسی غیرمرتبط (غیر از روان‌ شناسی و مشاوره) به صورت سؤالات چند گزینه‌ای، شهریور ماه 96 برگزار شد.

تنها افرادی که دارای کارشناسی غیر مرتبط (غیر از روان شناسی و مشاوره) و دارای شماره عضویت سازمان می باشند می توانند در آزمون شرکت نمایند. لازم به توضیح است بنا به مصوبه شورای مرکزی ، ورودی های بهمن 93 و بعد از آن در مقطع کارشناسی ارشد روان شناسی و مشاوره که دارای لیسانس غیر مرتبط هستند اجازه شرکت در این آزمون را ندارند و جهت دریافت پروانه ملزم به داشتن دو مقطع متوالی و مرتبط با گرایش های روان شناسی و مشاوره  می باشند

 

شرایط عضویت در سازمان نظام روانشناسی

  • جهت عضویت در سازمان داشتن حداقل گواهی موقت دانشگاه الزامی می باشد
  • عضویت در سازمان با حداقل مدرک کارشناسی ارشد امکان پذیر است

 

نتایج آزمون نظام روانشناسی

اداره کل آموزش سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور اعلام کرد با توجه به برگزاری آزمون علمی – حرفه ای در تاریخ 96/6/24 مراحل استخراج نتایج تا اواسط آبان ماه به پایان می رسد و تا اواخر آبان ماه نتایج قطعی اعلام می شود. برای مشاهده نتایج آزمون نظام روانشناسی می توانید از ساعت 8 صبح الی 12 شب با بدون پیش شماره و از تلفن ثابت با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های تخصصی

بررسی کنید

برگزاری آزمون مترجمان رسمی در سال ۹۷

برگزاری آزمون مترجمان رسمی در سال ۹۷ به گفته احمد اسدیان ٬‌ آزمون مترجمان رسمی سال ۹۷ برگز…