خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی – 5 سال اخیر همراه با کلید

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی – 5 سال اخیر همراه با کلید

بروزرسانی شده اکتبر 10, 2017 2:27 ب.ظ
0
1,798
نتایج آزمون نظام مهندسی

برای مشاوره در زمینه نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی – 5 سال اخیر همراه با کلید

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید :

9099072068

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی – 5 سال اخیر همراه با کلید
میانگین 5 رای از تعداد 5

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی بهمراه پاسخنامه. پروانه نظام مهندسی ، مجوزی است که فارغ التحصیلان را بعد از 3 سال به سوی آزمون نظام مهندسی سوق می دهد ، در ادامه نمونه سوالات سال 91 تا 95 این آزمون را همراه به کلید برای دانلود شما فراهم نموده ایم ، ضمنا در صورت نیاز به مشاوره نظام مهندسی می توانید از تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید . 

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی

سازمان نظام مهندسی یک سازمان غیرانتفاعی است که بر کیفیت ساخت و ساز هر استان نظارت میکند تا براساس مقررات ملی ساختمان طراحی و اجرا شود . آزمون نظام مهندسی ، آزمونی است که توسط این سازمان برگزار شده و جهت انتخاب کارشناسان سازمان نظام مهندسی با اعطای پروانه ی اشتغال به کار مهندسان پس از قبولی در این آزمون میباشد که هر ساله یک الی دو بار برای رشته های مهندسی اعم از : عمران (آزمون نظارت ، اجرا و محاسبات) معماری (نظارت ، اجرا ، محاسبات) تاسیسات برقی ( نظارت ، طراحی ) تاسیسات مکانیکی (نظارت ، طراحی ) ، نقشه برداری ، شهرسازی و ترافیک برگزار میگردد.

اولین مرحله برای شرکت در آزمون نظام مهندسی و دریافت پروانه اینست که افراد به سازمان نظام مهندسی استان محل زندگی مراجعه کرده و پس از طی مراحل لازم عضو این سازمان گردند و اولین مرحله برای شرکت در آزمون مراجعه به سایت سازمان مقررات ملی ساختمان و در موعد مقرر و انجام ثبت نام میباشد .

آزمون نظام مهندسی قوانینی دارد از جمله اینکه پس از قبولی در آزمون و در زمان اقدام برای اخذ پروانه (که حداقل 6 ماه با زمان ثبت نام آزمون فاصله دارد) حتما باید 3 سال از اخذ مدرک کارشناسی گذشته باشد تا بتوان در این آزمون شرکت کرد.

شایان ذکر است پروانه ی اشتغال به کار مهندسی در 4 درجه به ترتیب با عناوین : پایه 3 ، پایه 2 ، پایه 1 و ارشد صادر میگردد و آزمون نظام مهندسی جهت دریافت پایه 3 است . جهت ارتقا به پایه های بالاتر شرایطی از جمله : سنوات ، سوابق کاری و شرکت در دوره های مربوطه برقرار است . نحوه ی سوالات این آزمون به صورت چهار گزینه ای و جزوه باز (open book) میباشد. شرط قبولی در آزمون اینست که مخاطب حداقل به 30 سوال از 60 سوال آزمون (50درصد) پاسخ درست دهد و برای جلوگیری از پاسخهای شانسی و تصادفی هر پاسخ اشتباه یک سوم نمره منفی دارد.

در صورتی که شما نیز مخاطب این آزمون برای دوره بعدی که در مورخ 21 و 22 مهر ماه 96 برگزار میگردد (و یا دوره های بعدی) هستید ، نمونه سوالات ادوار گذشته را در ادامه دانلود نموده و با استفاده از آنها شانس قبولی خود را بیشتر کنید!


برای دریافت کارت آزمون نظام مهندسی کلیک کنید


دانلود نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی به تفکیک سال :

 

دانلود نمونه سوالات ( + کلید ) – سال 1391
آزمون نظام مهندسی

دانلود نمونه سوالات ( + کلید ) – سال 1392
آزمون نظام مهندسی

دانلود نمونه سوالات ( + کلید ) – سال 1393
آزمون نظام مهندسی

دانلود نمونه سوالات ( + کلید ) – سال 1394
آزمون نظام مهندسی

دانلود نمونه سوالات ( + کلید ) – سال 1395
آزمون نظام مهندسی

در صورتی که نیاز به مشاوره در خصوص آزمون نظام مهندسی دارید ؛ مواردی نظیر : ثبت نام در آزمون ، منابع آزمون ، زمان و محل برگزاری و …. می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب بدون گرفتن کد و از تلفن ثابت با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید . کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند . 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های تخصصی

بررسی کنید

شرایط و نحوه عضویت در سازمان نظام روانشناسی و اخذ پروانه اشتغال

شرایط و نحوه عضویت در سازمان نظام روانشناسی و اخذ پروانه اشتغالمیانگین 5 رای از تعداد 2 اگ…