خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی چگونگی برگزاری و آخرین مهلت ثبت نام آزمون آیلتس

چگونگی برگزاری و آخرین مهلت ثبت نام آزمون آیلتس

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 8:34 ب.ظ
0
129
ثبت نام آزمون آیلتس
چگونگی برگزاری و آخرین مهلت ثبت نام آزمون آیلتس
میانگین 5 رای از تعداد 1

چگونگی مراحل برگزاری آیلتس

۱. بعد از تکمیل فرم ثبت نام شما تائیدیه مربوط به آن را در یافت می کنید که در آن تاریخ امتحان مشخص شده است. به شما قبض مربوطه ارسال می شود.

٢. محل برگزاری آزمون را از قبل شناسایی کنید.

٣. راس ساعت 8 صبح در محل برگزاری آزمون حضور یابید. ثبت نام داوطلبان در روز امتحان ساعت   8:45 پایان می یابد و تاخیر کنندگان به جلسه امتحان راه داده نمی شوند.

٤. گذرنامه ای را که کپی آن را هنگام ثبت نام با درخواست خود فرستاده اید به همراه داشته باشید. این تنها سند شناسایی شما است مه در روز امتحان می بایست به همراه داشته باشید و باید در روز امتحان معتبر باشد.  بدون ارایه گذرنامه به جلسه امتحان راه داده نمی شوید و اگر گذرنامه خود را تعویض نموده اید یا در داده های ان تغییری داده اید جهت جلوگیری از بروز مشکلات حد اکثر تا 3 روز قبل از برگزاری امتحان می بایست  این مرکز را مطلع سازید.

٥.  به همراه داشتن تلفن همراه، پیجر، تجهیزات الترونیکی و یا لوازم دیگر از این قبیل در جلسه امتحان ممنوع می باشد و ناظر از شما این مهم را طلب می نماید. مکان خاصی برای تحویل این لوازم از قبل در نظر گرفته شده است. مطمئن شوید که کیف شما شبیه کیف دیگران نیست.

٦.  اگر هر یکی از قوانین و دستورات فوق الذکر از طرف شما رعایت نشود، نتایج امتحان شما باطل می گردد.  این موضوع شامل تلاش برای رساندن و یا در یافت جواب از دیگران و انواع دیگر تقلب نیز میگردد.

٧. نتایج آزمون 13 روز بعد از امتحان اعلام خواهد شد.

۸.  داوطلبین از نتایج امتحان فقط به صورت حضوری در دفتر شرکت  GRBSمی توانند مطالع شوند.  برای این مهم ارایه اصل سند شناسایی (گذرنامه) و امضاء داوطلب مبنی بر در یافت کارنامه الزامی است. همچنین می توانید از نتایج آزمون به صورت آنلاین  مطلع گردید.

۹. در صورتی که داوطلب در موعد مقرر حضور نیابد نتایج آزمون ظرف 3 هفته بعد از تاریخ امتحان به آدرس اشاره شده در فرم ثبت نام ارسال خواهد شد.

آخرین مهلت ثبت نام آیلتس

آخرین مهلت ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی 3 تیر یا 8 جولای 2017 می باشد . کلیه داوطلبان جهت راهنمایی ثبت نام ، هزینه آزمون و همچنین شرایط زمان و مکان برگزاری آزمون ، انتخاب انواع دیگر آزمون های زبان انگلیسی و… هم اکنون می توانید بدون پیش شماره از خط ثابت با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های تخصصی

بررسی کنید

انتخاب رشته پایه هفتم مدارس تیزهوشان

انتخاب رشته پایه هفتم مدارس تیزهوشانمیانگین 5 رای از تعداد 1 مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش…