خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی آخرین مهلت ثبت نام کتب فنی و حرفه‌ای ، ابتدایی‌ و جهشی ها

آخرین مهلت ثبت نام کتب فنی و حرفه‌ای ، ابتدایی‌ و جهشی ها

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 8:35 ب.ظ
0
133
سفارش کتب درسی
آخرین مهلت ثبت نام کتب فنی و حرفه‌ای ، ابتدایی‌ و جهشی ها
میانگین 5 رای از تعداد 1

مدیرکل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش از تمدید ثبت‌نام کتب درسی تا ۲۲خرداد ماه خبر داد و چگونگی دریافت کتب درسی ویژه دانش‌آموزان جهشی را تشریح کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، لیدا نیک‌روش درباره چگونگی دریافت کتاب توسط دانش آموزانی که به صورت جهشی به پایه بالاتر می‌روند گفت: دانش آموزانی که به صورت جهشی به پایه بالاتر می‌روند و یا تغییر رشته می‌دهند، یا فقط به تعدادی از کتاب‌های درسی نیاز دارند، می‌توانند از تاریخ ۱۸ شهریور ماه سفارش کتاب‌های درسی را از منوی «سفارش تک جلدی کتاب‌های درسی و بسته آموزشی» در سامانه ثبت کنند تا از طریق شرکت پست به آن­ها تحویل شود .

وی افزود: همچنین، معلمان نیز می‌توانند سفارش کتاب‌های درسی و بسته‌های آموزشی مورد نیاز خود، ۱۵ شهریور ماه از منوی «سفارش تک جلدی کتاب‌های درسی و بسته آموزشی» در سامانه ثبت نمایند تا از طریق شرکت پست به آن­ها تحویل شود .

مدیرکل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش یادآور شد: بر اساس زمان پیش بینی شده، مهلت ثبت نام برای کتب درسی پایه دوم تا ششم ابتدایی، پیش دانشگاهی و کتب تکمیلی مدارس دوره اول متوسطه ویژه استعدادهای درخشان (هشتم و نهم) و شاخه فنی و حرفه‌ای تا ۱۵ خرداد بوده است که تا تاریخ ۲۲ خرداد ماه سال ۱۳۹۶ تمدید شده است .

مدیرکل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: زمان سفارش گروهی یا انفرادی کتب درسی پایه اول ابتدایی نیز از ۱۵ تیر الی ۱۷ شهریور ماه است .

نیک روش گفت: سفارش و توزیع کتاب‌های درسی دوره‌های تحصیلی آموزش ابتدایی، پیش دانشگاهی، متوسطه دوم شاخه فنی و حرفه‌ای (پایه دهم و یازدهم) و کتاب‌های درسی تکمیلی مدارس دوره اول متوسطه ویژه استعدادهای درخشان (پایه‌های ۷ و ۸ و۹) از طریق سامانه irtextbook.ir یا irtextbook.com انجام می‌گیرد .

در صورتی که جهت ثبت نام کتب درسی نیاز به راهنمایی و ثبت سفارش از طریق مشاوران ما را دارید می توانید هم اکنون 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…