خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی ارشد حقوق بدون کنکور – کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

ارشد حقوق بدون کنکور – کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

بروزرسانی شده اکتبر 14, 2017 11:45 ق.ظ
0
670
ارشد حقوق بدون کنکور
ارشد حقوق بدون کنکور – کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور
میانگین 5 رای از تعداد 1

در صورتی که تمایل دارید از گروه انسانی در رشته ارشد حقوق بدون کنکور فراگیر پیام نور مشغول به تحصیل شوید ، در ادامه با ما باشید . جهت مشاوره در خصوص این رشته یا این دانشگاه با شماره 9099072068 تماس بگیرید .

رشته ارشد حقوق بدون کنکور – فراگیر پیام نور

رشته حقوق یکی از پر مخاطب ترین و پرطرفدارترین رشته های گروه علوم انسانی است. از دلایلی که می توان برای این امر برشمرد: یکی ماهیت جذاب این رشته است به خصوص برای کسانی که به استدلال و منطق و درک قوانین و مقررات علاقه دارند و نیز درآمدزایی بالای این رشته است.

یکی از رشته های پر طرفداری که بسیار متقاضی در دانشگاه های سراسری وآزاد دارد مجموعه حقوق می باشد، که باید ازطریق کنکور سراسری وارد شوند، قطعا ظرفیت محدود و نیز کتاب های بسیار شانس ورود به این رشته را در این دانشگاه کم می کند ، افرادی که خواستار ادامه تحصیل در رشته مجموعه حقوق در مقطع ارشد می باشند یکی از راه های ورود ان دانشگاه فراگیر پیام نور می باشد، مجموعه حقوق با گرایش های زیر را دانشگاه پیام نور را دارد

  • حقوق خصوصي که به بررسي روابط خصوصي ميان افراد مانند معاملات مي پردازد
  • حقوق جزا که به بررسي جرايم و مجازات ها مي پردازد
  • حقوق بين الملل که به مطالعه روابط ميان نهادهاي بين المللي در جامعه ي بين المللي مي پردازد، يک سري گرايش هاي جديدهم در سال هاي اخيرمجال مطالعه ي تخصصي تر را براي دانشجويان درمقاطع بالاترفراهم نموده است
  • حقوق دادرسی اداری : شاخه ای از علم حقوق است که به بررسی و تحلیل دعاوی اداری می پردازد. دعاوی اداری دعاویی است كه حداقل یك طرف آن اداره یا نهاد‌ دولتی است. همچنانکه در رأس دادگاه های عمومی كه به دعاوی عادی رسیدگی می كنند دیوان عالی كشور قرار دارد، در رأس دادگاه های اداری نیز دیوانی به نام دیوان عدالت اداری قرار دارد كه وظیفۀ نظارت بر دادگاه های اداری و ایجاد وحدت رویه قضایی را بر عهده دارد.

فردی که داوطلب این گرایش ها می باشد ، باید چهار درس را مطالعه کند و سپس در یک آزمون شرکت کنند، حداقل نمره قبولی این ازمون برای هر درس 12 و نیز معدل فرد باد بالای 14 باشد تا بتواند شرط لازم برای قبولی در این گرایش ها پیدا کند، بر خلاف دانشگاه سراسری یا آزاد که بعد از آزمون فرد انتخاب شهر و گرایش می کند در این آزمون فرد قبل امتحان گرایش و شهر خود را انتخاب می کند.


جهت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور کلیک نماییدشرايط ثبت نام و پذيرش
 ارشد حقوق بدون کنکور :

علاقمندان به تحصيل در دوره هاي فراگير در صورت داشتن شرايط زير، ميتوانند به عنوان داوطلب مقطع كارشناسي ارشد در يك كـد رشـته امتحـاني ثبت نام و حداكثر در 20  كدرشته محل از دوره هاي كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور متقاضي ادامه تحصيل شوند.

الف) شرايط عمومي ارشد حقوق بدون کنکور :

1- اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان تصريح شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.

2- نداشتن عناد با نظام جمهوري اسلامي ايران.

توضيح: مصاديق عناد شامل:

  • مبارزه مسلحانه با نظام جمهوري اسلامي ايران.
  • داشتن وابستگي تشكيلاتي به گروهكهاي محارب.
  • پرداخت كمك مالي به گروهكهاي محارب، هواداري تشكيلاتي و يا عضويت در گروهكهاي مزبور آنها.
  • تبليغ ماترياليسم و اديان ساختگي.

3- عدم احراز فساد اخلاقي.

  • توضيح: مصاديق فساد اخلاقي شامل: اعتياد به مواد مخدر و اشتهار به فحشا ميباشد. تذكر: احراز شرايط عمومي داوطلبان درصورت نياز با استعلام از مراجع ذيصلاح قانوني است.

4- برخورداري از توانايي جسمي متناسب با رشته انتخابي

 

ب) مدارك تحصيلي مورد پذيرش براي ثبت نام در آزمون ارشد حقوق بدون کنکور

دارندگان مدارك كارشناسي پيوسته و يا ناپيوسته رسمي و بالاتر مورد تأييد وزارت و يا دانشجويان سال آخر دوره كارشناسي (به شرط فارغ التحصـيلي تا تاريخ 1396/11/30) مي توانند بدون توجه به نوع رشته تحصيلي كارشناسي خويش در يك رشته گرايش از رشته هـاي امتحـاني ثبت نام نمايند.

اگر مایل به تحصیل در رشته حقوق بدون کنکور در مقطع کاردانی یا کارشناسی می باشید ، این مطلب را دنبال کنید .

 

در صورتی که نیاز به مشاوره در خصوص رشته های دانشگاهی و یا شرایط دانشگاه های فراگیر پیام نور و … می توانید از ساعت 8 صبح الی 12 شب بدون پیش شماره و کد از تلفن ثابت با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…