خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی مقاطع تحصیلی ثبت نام آزمون اعزام به مدارس خارج از کشور – مشاوره تلفنی

ثبت نام آزمون اعزام به مدارس خارج از کشور – مشاوره تلفنی

بروزرسانی شده آوریل 22, 2018 9:06 ب.ظ
0
37
مدارس خارج
ثبت نام آزمون اعزام به مدارس خارج از کشور – مشاوره تلفنی
میانگین 5 رای از تعداد 1

چنانچه قصد ثبت نام در آزمون مدارس خارج از کشور را دارید ٬ می بایست درخواست خود را در سامانه ثبت نمایید . در این خصوص می توانید با مرکز مشاوره آویژه دانش و شماره زیر تماس حاصل فرمایید .

ثبت نام آزمون مدارس خارج از کشور

سامانه ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون  اعزام نیروی انسانی به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور مربوط به سال تحصیلی۹۸- ۱۳۹۷ روز شنبه (اول اردیبهشت ماه سال جاری) فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد.

بر اساس این گزارش، متقاضیان شرکت در آزمون  اعزام نیروی انسانی به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور تنها می توانند از طریق مراجعه به سامانه اینترنتی و با استفاده از نام کاربری و گذرواژه سامانه همگام و یا فیش حقوقی خود نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

بر این اساس،  همکاران داوطلب شرکت در آزمون  اعزام نیروی انسانی به مدارس خارج از کشور پس از مطالعه دقیق شیوه نامه و ضوابط ثبت نام، انتخاب و اعزام نیروی انسانی به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور که به شماره ۲۱۰۶ ، ۱۵ فروردین ۹۷ دفتر وزارتی  به کلیه ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ شده است و پس از اطمینان از احراز شرایط مندرج در شیوه نامه مذکور نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

 

مشاوره تلفنی و ثبت نام

چنانچه در این خصوص نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید و یا قصد ثبت درخواست در سامانه را دارید همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب می توانید از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

 منبع خبر : sorayya

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در مقاطع تحصیلی

بررسی کنید

زمان آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی و استعدادهای درخشان سال ۹۷

زمان آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی و استعدادهای درخشان سال ۹۷میانگین 5 رای از تعد…