خانه خدمات مشاوره ای نظام وظیفه امریه دانشگاه اراک جهت تامین نیرو امریه خدمت سربازی پذیرش می کند

دانشگاه اراک جهت تامین نیرو امریه خدمت سربازی پذیرش می کند

بروزرسانی شده آگوست 22, 2017 6:35 ب.ظ
0
269
امریه خدمت سربازی
دانشگاه اراک جهت تامین نیرو امریه خدمت سربازی پذیرش می کند

دانشگاه اراک امریه خدمت سربازی پذیرش می کند! اگر از امریه خدمت سربازی اطلاعاتی ندارید٬ در ادامه با آویژه دانش همراه باشید .

دبیرخانه جذب اعضای هیات علمی دانشگاه اراک از میان فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد امریه سربازی پذیرش می کند.

متقاضیانی که فرم درخواست خود را زودتر ارسال کنند در اولویت پذیرش خواهند بود و ارسال مدارک هیچ گونه حقی برای پذیرش ایجاد نمی کند و نتایج ظرف مدت یک هفته به اطلاع داوطلبان می‌رسد. متقاضیان باید یا معاف از رزم یا متاهل یا تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی و یا دارای گواهی عضویت فعال در بسیج به مدت ۶ ماه و یا عضویت بنیاد نخبگان و یا حافظ کل قرآن کریم باشند

رشته‌های مهندسی کامپیوتر تمامی گرایش‌ها، مهندسی صنایع گرایش تحلیل سیستم‌ها، مدیریت، حقوق، آمار و ارتباطات در اولویت پذیرش هستند(مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد) و سایر رشته‌ها جز نیازهای قطعی تلقی نمی‌ شود.

متقاضیان نباید دارای کسر خدمت بوده و مدت سربازی امریه به صورت کامل است ٬ همچنین متقاضیان باید تا تاریخ اعزام حداقل ۶۰ روز فرصت داشته باشند.

آیا شما مدت زیادی است که در فکر اعزام به خدمت سربازی هستید اما با شرایط آن کنار نمی آیید؟ نمیتوانید 21 ماه لباس فرم سربازی به تن کرده و بصورت تصادفی در یکی از شهر های ایران مشغول به خدمت شوید؟ اینجا کلیک کنید تا با امریه خدمت سربازی بیشتر آشنا شوید .

 منبع خبر : خبرگزاری مهر

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در امریه

بررسی کنید

آخرین جزییات اجرای طرح معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگر

آخرین جزییات اجرای طرح معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگر آخرین وضعیت کسری خدمت فرزندان ای…