خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری

ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری

بروزرسانی شده نوامبر 1, 2017 3:17 ب.ظ
0
140
سهمیه ایثارگری در کنکور
ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری
میانگین 5 رای از تعداد 4

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه سراسری آغاز شد! جهت ثبت نام و مشاوره تلفنی در خصوص تکمیل ظرفیت دکتری ، کارشناسی ارشد و کارشناسی دانشگاه آزاد و سراسری با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه سراسری

حسین توکلی ساعاتی پیش گفت: اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص ظرفیت های جدید برخی از کد رشته محل های تحصیلی آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۶ امروز چهارشنبه ۱۲ مهرماه بر روی سایت سنجش قرار داده می شود.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: در این مرحله یک هزار و ۸۱۶ نفر در ۸۷۵ کدرشته محل پذیرفته می‌شوند.

وی افزود: کلیه داوطلبانی که در جلسه آزمون حاضر بوده اند می توانند با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز سال ۹۶ و مندرجات اطلاعیه مذکور نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

مهلت ثبت نام برای تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه سراسری نیمه متمرکز سال ۹۶ از ۱۶ مهرماه آغاز می شود و داوطلبان تا روز شنبه ۲۲ مهرماه فرصت دارند نسبت به انتخاب ۱۰ کدرشته محل در مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون اقدام کنند.

در صورت تمایل برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین تکمیل ظرفیت کارشناسی این مطلب را دنبال فرمایید . چنانچه نیاز به ثبت نام تلفنی تکمیل ظرفیت در تمام مقطع تحصیلی نظیر کارشناسی ، ارشد و دکتری در دانشگاه سراسری و آزاد اسلامی را داشتید و یا در خصوص انتخاب رشته آن سوالات و ابهاماتی داشتید ، می توانید از ساعت 8 صبح الی 12 شب از تلفن ثابت و بدون پیش شماره و کد با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید . کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما مشترکان و بازدیدکنندگان می باشند .

كليه داوطلبانی که در آزمون مذكور ثبت‌نام و شركت نموده‌‌اند و با توجه به كارنامه آزمون داراي نمره كل مثبت مي باشند، مي توانند ، براساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه راهنماي شركت در آزمون (شماره يك) و دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره 2) آزمون مذكور از تاریخ 96/07/16 لغايت 96/07/22 به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه و با توجه به جداول پيوست اين اطلاعيه برحسب مورد نسبت به انتخاب كدرشته ‌محل‌هاي تحصيلي (حداکثر 15 کدرشته محل) مطابق با رشته امتحاني خود اقدام نمايند.


تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت از تاریخ 96/7/26 شروع شد! موارد قابل‌ توجه :

1‌- گزينش‌ نهايي‌ در هر يك‌ از كدرشته‌‌هاي تحصيلي‌ اعلام شده در اين اطلاعيه، مطابق‌ شرايط و ضوابط مندرج‌ در دفترچه هاي راهنماي شركت در آزمون و انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره 1و 2) و اطلاعیه‌های قبلی آزمون‌ مذكور انجام‌ خواهد شد.

2‌-‌ آن‌دسته‌ از داوطلباني‌ كه‌ قبلاً در رديف پذيرفته شدگان نهايي آزمون دكتري «Ph.D» سال 1396 قرار گرفته و به عنوان پذيرفته شده اعلام شده اند مجاز به شركت در مرحله تكميل ظرفيت مي‌باشند، لذا چنانچه اين دسته از داوطلبان در اين مرحله از پذيرش، متقاضي رشته‌هاي تحصيلي مرحله تكميل ظرفيت شوند و در رديف پذيرفته شدگان نهايي اين مرحله نيز قرار بگيرند، قبولي قبلي آنان «كان‌لم‌يكن» تلقي گرديده و مطابق ضوابط مي‌بايست در كدرشته قبولي جديد ثبت‌نام و ادامه تحصيل نمايند و هيچگونه تقاضايي بعد از اعلام نتايج پذيرفته نخواهد شد.

3- كليه متقاضيان مي‌بايست حداكثر تا تاريخ 96/11/30 موفق به اخذ مدرك كارشناسي ارشد گردند.

4‌- نيمسال پذيرش دانشجو در هريك از كدرشته محل‌هاي مندرج در اين اطلاعيه متناسب با امكانات و نظر دانشگاه يا مؤسسه محل قبولي، در اولین ترم تحصیلی ممکن خواهد بود.

5- نتايج معرفي شدگان چند برابر ظرفيت هر يك از كدرشته محل‌‌هاي مندرج در اين اطلاعيه در  تاريخ دوشنبه 96/08/15 از طريق سايت اينترنتي اين سازمان براي انجام مراحل مصاحبه دانشگاه‌ها اعلام خواهد شد.

 

برای دریافت فایل کدرشته محلهای پذیرش در مرحله تکمیل ظرفیت  برخي از رشته‌هاي آزمون‌ ورودي‌ دوره دکتری «Ph.D» روی لینک زیر کلیک فرمایید :

دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری


پذیرش بیش از 1700 نفر در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه سراسری

حدود 700 نفر در دوره های روزانه و بیش از 1000 نفر در دوره های شهریه پرداز در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 96 پذیرش خواهند شد. انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه سراسری سال 96 دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور از روز یکشنبه 16 مهر آغاز می شود و متقاضیان می توانند تا روز شنبه 22 مهر، بر اساس شرایط و ضوابط و علاقه مندی خود، حداکثر 15 کد رشته انتخابی را از کد رشته محل های ارائه شده انتخاب کنند.

طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، نتایج مرحله تکمیل ظرفیت تا 15 آبان از طریق سامانه اطلاع رسانی این سازمان اعلام می شود. اما نگاهی به ظرفیت های پذیرش در این مرحله نشان می رهد که در مرحله تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه سراسری سال 96 در مجموع 1759 نفر جذب می شوند که شامل 703 نفر در دوره های روزانه و 1056 نفر در دوره های نوبت دوم، دانشگاه های پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس های خودگردان است.

داوطلبانی که در دانشگاه های پیام نور، مراکز غیرانتفاعی، نوبت دوم دانشگاه های دولتی و پردیس های خود‌گردان پذیرفته می شوند ملزم به پرداخت شهریه مشخص شده از سوی دانشگاه هستند. بیشترین ظرفیت پذیرش در دوره روزانه متعلق به گروه فنی و مهندسی با 268 نفر و کمترین ظرفیت پذیرش روزانه نیز متعلق به گروه هنر با 4 نفر است. همچنین بیشترین ظرفیت پذیرش در دوره شبانه از گروه فنی و مهندسی با 246 نفر و کمترین ظرفیت نیز متعلق به گروه هنر با 1 نفر است.

 

جهت ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه سراسری روی تصویر زیر کلیک کنید

تکمیل ظرفیت دکتری سراسری

 


مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه سراسری سال ۹۶ تا سه شنبه ۲۵ مهرماه تمدید شد


 

اطلاعیه جدید سازمان سنجش – اصلاحیه سوم دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری 

بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ داوطلبان‌ شرکت کننده در آزمون ورودي‌ دوره دکتری «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال 1396 مي‌رساند، با توجه به وصول اصلاحات و همچنين اعلام رشته محل‌هاي جديد، علاوه بر رشته‌هاي تحصيلي مندرج در اطلاعيه‌هاي فوق از سوي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي (به شرح جدول ذيل) و به منظور مساعدت براي انتخاب رشته در اين مرحله، مقرر گرديد به داوطلبان ذيربط اجازه داده شود تا پايان روز سه‌شنبه مورخ 96/07/25 نسبت به انتخاب رشته اقدام نمايند.

لذا متقاضيان لازم است براساس مندرجات اين اطلاعيه و همچنين اطلاعيه‌هاي مورخ 96/07/12 و 96/07/17، نسبت به انتخاب كدرشته محل‌هاي مورد علاقه خود حداكثر تا پايان روز سه‌شنبه مورخ 96/07/25 منحصراً از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان اقدام نمايند.

ضمناً داوطلباني كه قبلاً انتخاب رشته نموده‌اند نيز، در صورت تمايل و با توجه به مندرجات اين اطلاعيه، مي‌توانند نسبت به اصلاح و ويرايش اولويت‌هاي انتخابي خود تا تاريخ فوق‌الذكر اقدام نمايند.

دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری

آمار نهایی تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶

اکنون فرصت داوطلبان برای انتخاب رشته پایان یافته است و با توجه به آمار نهایی ثبت نام، تعداد ۳۵ هزار و ۶۵۳ نفر در این مرحله انتخاب رشته کردند.

توکلی با اشاره به ظرفیت پذیرش در این مرحله اظهار داشت: در این مرحله بیش از یک هزار و ۸۰۰ نفر پذیرفته می‌ شوند. نتایج معرفی شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از کدرشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه در تاریخ دوشنبه ۱۵ آبان ۹۶ از طریق سایت اینترنتی این سازمان برای انجام مراحل مصاحبه دانشگاه‌ها اعلام خواهد شد

 

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری

تكميل ظرفيت جدید برخي از كدرشته محل‌هاي آزمون‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته سال‌ 1396

موارد قابل‌ توجه‌ : 

1‌- گـزينش‌ نهـايي‌ در هر يك‌ از كدرشته‌‌ محل‌هاي تحصيلي‌ اعلام شده در اين اطلاعيه، مطابق‌ شرايط و ضوابط مندرج‌ در دفترچه‌هاي‌ راهنماي شماره‌ 1 و 2 آزمون‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ سال‌ 1396 انجام‌ خواهد شد.

2‌-‌ آن‌ دسته‌ از داوطلباني‌ كه‌ اسامي‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذيرفته‌ شده‌ نهايي‌ در يكي‌ از كدرشته‌ محل‌هاي‌ تحصيلي‌ بورسيه‌ و يا داراي‌ شرايط خاص‌ اعلام‌ شده ‌است، حق‌ انتخاب كدرشته محل‌هاي مندرج در اين اطلاعيه را ندارند.

3‌- چنانچه‌ هر يك ‌از داوطلبان كه ‌فهرست‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذيرفته‌ شده‌ نهايي‌ از طريق پايگاه اينترنتي اين سازمان اعلام ‌گرديده‌ (به‌ غير از كدرشته محل‌هاي‌ بورسيه‌ وكدرشته‌ محل‌هاي‌ داراي‌ شرايط خاص‌ كه‌ مطابق‌ بند 2 فوق‌ حق‌ شركت‌ ندارند)در رديف‌ پذيرفته‌شدگان‌ هر يك ‌از كدرشته‌ محل‌هاي اين اطلاعيه قرار گيرند، قبولي‌ قبلي ‌آنان‌ (قبولي‌ اعلام‌ شده‌ قبلی) «كان‌ لم‌ يكن»‌ تلقي‌ مي‌گردد و بايد براي‌ ادامه ‌تحصيل‌ به‌ محل‌ قبولي‌ جديد مراجعه‌ نمايند. لذا به‌ پذيرفته‌شدگان‌ تأكيد مي‌شود در انتخاب كدرشته محل‌هاي مندرج در اين اطلاعيه دقت‌ كافي‌ مبذول‌ دارند، در غير اينصورت‌ هيچگونه‌ اعتراضي‌ قابل‌ قبول‌ نخواهد بود.

4- نيمسال پذيرش دانشجو در هر يك از كدرشته محل‌هاي مندرج در اين اطلاعيه بسته به امكانات و نظر دانشگاه يا مؤسسه محل قبولي، در اولين نيمسال تحصيلي ممكن خواهد بود.

5- در آن‌ دسته‌ از كدرشته‌هاي‌ امتحاني‌ كه‌ ظرفيت‌ اعلام‌ شده‌ جديد بيش‌ از يك‌ محل‌ تحصيل‌ باشد، داوطلبان‌ در صورت‌ تمايل ‌مي‌‌توانند با توجه به مندرجات كارنامه، كليه‌ كدرشته‌ محل‌هاي‌ مورد علاقه‌ خود را (حداكثر تا 20 كدرشته محل) به ترتيب‌ اولويت، انتخاب‌ نمايند.

6- هر داوطلب‌ منحصراً مجاز به‌ انتخاب‌ كدرشته‌ تحصيلي‌ خواهد بود كه‌ در آزمون كدرشته‌ امتحاني‌ مربوط شركت‌ كرده‌ باشد. 

7- ضمناً اضافه مي‌نمايد كه واحد اطلاعات و پاسخگويي به سؤالات در رابطه با اين اطلاعيه از اين تاريخ لغايت 96/07/27 همه روزه به غير از ايام تعطيل و در وقت اداری آماده پاسخگويــي به سؤالات مي‌باشد، لذا داوطلبان گرامي مي‌توانند در صورت نياز فقط بـا شماره تلفن‌: 42163-021 تماس حاصل و از مراجعه حضوري در اين خصوص جداً خودداري فرمايند.

 

ظرفیت های جدید تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد – تمدید مهلت انتخاب رشته :

 

بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ داوطلبان‌ شرکت کننده در آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1396 مي‌رساند، با توجه به وصول اصلاحات و همچنين اعلام رشته محل‌هاي جديد، علاوه بر رشته‌هاي تحصيلي مندرج در اطلاعيه‌ فوق از سوي دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي (به شرح جداول ذيل) و به منظور مساعدت براي انتخاب رشته در اين مرحله، مقرر گرديد به داوطلبان ذيربط اجازه داده شود تا پايان روز يكشنبه مورخ 96/07/30 نسبت به انتخاب رشته اقدام نمايند.

لذا متقاضيان لازم است براساس مندرجات اين اطلاعيه و همچنين اطلاعيه مورخ 96/07/22، نسبت به انتخاب كدرشته محل‌هاي مورد علاقه خود حداكثر تا پايان روز يكشنبه مورخ 96/07/30 منحصراً از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان اقدام نمايند.

ضمناً داوطلباني كه قبلاً انتخاب رشته نموده‌اند نيز، در صورت تمايل و با توجه به مندرجات اين اطلاعيه، مي‌توانند نسبت به اصلاح و ويرايش اولويت‌هاي انتخابي خود تا تاريخ فوق‌الذكر اقدام نمايند.

دفترچه تكميل ظرفيت آزمون‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته سال‌ 96

دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد

 

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد :

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلباني كه با توجه به مندرجات اطلاعيه‌هاي مذكور نسبت به تكميل فرم انتخاب رشته اينترنتي در موعد مقرر اقدام نموده‌اند، مي‌رساند نتايج پذيرفته‌شدگان نهايي در رشته‌هاي متمركز و نيز معرفي‌شدگان چندبرابر ظرفيت كد رشته محلهاي مصاحبه دار و داراي شرايط خاص در روز چهارشنبه مورخ 96/08/10  از طريق پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان اعلام خواهد شد.

 

لطفا توجه فرمایید :  تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد گروه پزشکی و اسامی دانشگاه های پذیرنده و ظرفیت های پذیرش در تاریخ 96/07/26 اعلام خواهد شد

منبع خبر : sanjesh
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…