ثبت نام بدون کنکور رشته انسانی

رشته های انسانی یک از پر طرفدار ترین رشته هایی هستند که خوشبختانه امروزه داوطبین زیادی به دنبال آن هستند اما ثبت نام بدون کنکور انسانی یکی از مزایایی است که امروزه برای این دسته از داوطلبین قائل شده اند.

اما باید بدانید نحوه ثبت نام بدون کنکور انسانی به همین راحتی ها هم نیست و یک سری شرایط ثبت نام بدون کنکور انسانی وجود دارد.

مرکز مشاوره تحصیلی آویژه برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور انسانی همیشه در کنار شماست.

شرایط ثبت نام بدون کنکور انسانی

شرایط ثبت نام بدون کنکور انسانی از موضوعات دارای اهمیت برای هر یک از داوطلبان رشته انسانی می باشد.

چرا که داوطلب باید پیش از انجام مراحل ثبت نام بدون کنکور رشته انسانی کلیه این شرایط را که شامل شرایط عمومی و شرایط اختصاصی می باشد را مطالعه کرده و با اشراف کامل بر شرایط نسبت به ثبت نام اقدام کند.

در ابتدا شرایط اختصاصی و سپس شرایط عمومی را بررسی می کنیم.

 

ثبت نام بدون کنکور انسانی

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور رشته انسانی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط اختصاصی :

داوطلب باید مدرک دیپلم نظام ۴ ساله یا دیپلم و پیش دانشگاهی یا مدرک نظام جدید ۱۲ ساله  را دارا باشد.

داوطلبانی که در حال حاضر دانشجو هستند باید تا تاریخ ۲۰ اسفند ماه سال ۹۸ انصراف قطعی خود از دانشگاه را اعلام کنند.

اگر مدرک دیپلم فرد با گروه آزمایشی که خواهان آن می باشد متغایر باشد در صد تاثیر معدل کتبی در نتایج متفاوت است و این مقدار تفاوت در دفترچه راهنمای بدون کنکور قابل مشاهده است.

از بین چندین دانشگاهی که پذیرش می کنند در نهایت بایستی در یکی از رشته محل هایی که مورد موافقت قرار گرفته است مراحل ثبت نام خود را پیگیری کند.

حال به شرایط عمومی می پردازیم:

داوطلب باید به نطام جمهوری اسلامی اعتقاد داشته باشد.

با نظام جمهوری اسلامی ایران عنادی نداشته باشد.

از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت کند.

قوانین و مقررات دانشگاه را رعایت کند.

سایت آویژه به عنوان یکی از مطرح ترین مشاوره ثبت نام بدون کنکور انسانی این نکته را به شما داوطلب عزیز خاطر نشان میکند که پیش از انجام مراحل ثبت نام مشورت کردن با افراد متخصص امری بسیار یاری کننده می باشد.

برای مشاوره با مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه با شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ با ما در ارتباط باشید. مشاورین ما همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب در کنار شما هستند.

 


بیشتر بدانید: ثبت نام بدون کنکور رشته ریاضی به چه صورتی انجام می پذیرد؟


رشته های ثبت نام بدون کنکور انسانی

هر داوطلب رشته انسانی بایستی قبل از ثبت نام بدون کنکور رشته انسانی دفترچه مربوط به رشته انسانی را از سایت سازمان سنجش که مربوط به ثبت نام بدون کنکور انسانی می باشد را دانلود کرده .

سپس با صبر و حوصله کامل به مطالعه دفترچه پرداخته و بسته به شرایط خود که شامل رشته تحصیلی در دانشگاه ، شرایط جذب دانشگاه مربوطه ، محل دانشگاه و سایر گزینه های حیاتی را مورد  رسیدگی قرار دهد.

تا بهترین گزینه های ممکن را پیدا کرده و سپس اقدام به ثبت نام بدون کنکور انسانی کند.

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور انسانی

 

در دفترچه مربوطه ، فصل دوم به بررسی رشته های مورد نظر دانشجو پرداخته که لیست کامل این رشته ها شامل حقوق ، روانشناسی ، علوم ورزشی ، علوم تربیتی ، گردشگری ، باستان شناسی ، فقه و حقوق اسلامی ، زبان و ادبیات ،  تاریخ تمدن ملل اسلامی ، جغرافیا ،  مدیریت بازرگانی ، مدیریت مالی ، مدیریت بیمه ، مدیریت دولتی ،مدیریت صنعتی و رشته پر طرفدار حسابداری  قابل رویت است که داوطلب بایستی به طور کامل آن را مورد بررسی قرار بدهد.

نکته ای بسیار مهم ! داوطلبان عزیز استحضار داشته باشند در صورتی که رشته ای مناسب با شرایط خود را در دفترچه بدون کنکور انسانی سازمان سنجش پیدا نکرده اند.

تعدادی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ظرفیت های اصلاح شده و جدید را پس از منتشر شدن دفترچه راهنمای ثبت نام سازمان سنجش به سازمان سنجش اعلام و سازمان سنجش اطلاعیه مربوط به این موضوع را در تاریخ ۳۰/۰۲/۱۳۹۸ در پایگاه اطلاع رسانی سایت به اطلاع داوطلبان خواهد رساند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور انسانی

برای سهولت شما عزیزان  در نحوه ثبت نام بدون کنکور انسانی، به عنوان مرکز مشاوره کنکور ، ما کلیه مراحل ثبت نام بدون کنکور انسانی را در قالب تصویر به شما عزیزان نشان داده ایم.

الف) ابتدا بایستی به سایت رسمی سازمان سنجش مراجعه کنید.

ب) در صفحه سایت سازمان سنجش در قسمت سمت راست ،گزینه های رنگین برای شما قابل رویت بوده و صفحه گزینه “”سراسری”” را انتخاب کنید.

ج) حال با باز شدن بخش مربوط به گزینه “”سراسری”” شما داوطلب عزیز باید گزینه “سامانه پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری مهر ماه سال ۱۳۹۸” را انتخاب کنید تا صفحه مربوطه برای ثبت نام بدون کنکور باز گردد.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور انسانی

 

د) حال در این بخش، سامانه ثبت نام بدون کنکور برای شما داوطلب عزیز قابل مشاهده است. الان  باید شما داوطلب عزیز برای ثبت نام گزینه “”ثبت نام جدید”” را انتخاب کنید.

ث) حال در صفحه جدید که با سر تیتر میز کار برای شما قابل رویت است ، سه گزینه “ثبت نام جدید” ، “ویرایش ثبت نام” و “اطلاعات ثبت نامی” برای شما وجود دارد که دو گزینه “ویرایش ثبت نام” و “اطلاعات ثبت نامی” در حال حاضر فعال نمی باشد و هنگامی که شما مراحل ثبت نام را طی کردید این دو گزینه برای شما فعال می گردند.

شما داوطلب عزیز بایستی گزینه “ثبت نام جدید” را انتخاب کرده تا وارد مرحله بارگذاری عکس شوید و عکس را بارگذاری کنید.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور انسانی

ادامه مراحل ثبت نام بدون کنکور انسانی:

خ) در این مرحله پس از تایید عکس شما داوطلب عزیز وارد صفحه ای می شوید که در این صفحه شما باید به طور کامل به سوالات و فیلد های خالی جواب بدهید. این سوالات شامل اطلاعات فردی و شناسنامه ای ، سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی ، سهمیه ، وضعیت سلامت جسمی داوطلبان ، اتباع غیر ایرانی و وضعیت اشتغال (تحصیلی ، فارغ التحصیل ، کارمند) است.

ظ) پس از پاسخگویی به سوالات مربوطه در بخش قبل شما داوطلب عزیز باید به انتخاب رشته هایی که آن رشته ها را از قبل در دفترچه ثبت نام بدون کنکور مورد بررسی و مطالعه قرار داده اید با استفاده از گزینه “جستجوی کد رشته محل” به انتخاب آن ها بپردازید.طبق اطلاعیه سازمان سنجش هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر ۱۰۰ رشته محل می باشد.شما داوطلب عزیز بایستی بعد از انتخاب کردن کلیه رشته های مد نظر گزینه”تایید” را کلیک کرده تا مراحل ثبت نام شما با موفقیت به اتمام برسد.

 

ط) پس از انجام مراحل بالا شما کلیه مراحل ثبت نام را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و در واقع شما نحوه ثبت نام بدون کنکور انسانی را درست انجام داده اید. سایت سازمان به شما فرمی می دهد که در بالای فرم مربوطه شماره پرونده و کد رهگیری قابل مشاهده است. از آن جایی که این فرم خیلی مهم است حتما باید آن را ذخیره کنید و تا روز اعلام نتایج در کنار خود نگه دارید.

 


بیشتر بدانید: ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به چه صورتی است؟


زمان ثبت نام بدون کنکور انسانی

به اطلاع شما داوطلبان عزیز می رسانیم ثبت‌نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته‌های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) می باشد.

منحصراً به صورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۲۰/۱۲/۱۳۹۷ آغاز و در روز چهارشنبه مورخ  ۰۶/۰۶/۱۳۹۸ پایان می‌پذیرد.

سایت آویژه به عنوان مشاوره ثبت نام بدون کنکور انسانی قابل اعتماد برای شما داوطلبان عزیز به شما توصیه می کند زمان را از دست ندهید و همین الان نسبت به ثبت نام اقدام کنید.

 

مشاوره ثبت نام بدون کنکور انسانی

ثبت نام بدون کنکور رشته انسانی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور رشته انسانی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

چهارشنبه

1400/1/25

پنجشنبه

1400/1/26

جمعه

1400/1/27

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید