ثبت نام بدون کنکور رشته ریاضی

اگر شما هم دیپلم رشته ریاضی را گرفته اید و در فکر شرکت در کنکور هستید. باید این مژده را به شما بدهم که ثبت نام بدون کنکور رشته ریاضی یکی از مزایایی است که به تازگی برای رفاه حال شما قرار داده شده است. اما چند سوال نحوه ثبت نام بدون کنکور ریاضی به چه صورتی است؟ و یا شرایط ثبت نام بدون کنکور ریاضی به چه صورتی است؟

مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه بر آن شده است تا با پاسخ به سوالات شما در رابطه با مراحل ثبت نام بدون کنکور ریاضی با بیانی ساده و سلیس پاسخ سوالات شما را بدهد.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور ریاضی

شرایط ثبت نام بدون کنکور ریاضی برای کلیه داوطلبان کنکور جمله ریاضی یکی از دغدغه های اصلی به حساب می آید چرا که داوطلب با مطالعه شرایط می تواند به این موضوع که آیا اجازه ثبت نام بدون کنکور را دارد یا خیر؛ پس لذا یکی از مهم ترین کار ها مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام بدون کنکور ریاضی قبل از شروع ثبت نام است.

در مورد شرایط عمومی بایستی به مواردی مانند اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ، نداشتن عناد با نظام جمهوری اسلامی ، تبعیت از قوانین و نداشتن فساد اخلاقی و رعایت قوانین و مقررات دانشگاهی که دانشجو قصد تحصیل در آن را دارد اشاره کرد. در خصوص شرایط اختصاصی بایستی به این موارد اشاره کنیم که داوطلب و متقاضی در رشته بدون کنکور بایستی مدرک دیپلم نظام چهارساله ، دیپلم و پیش دانشگاهی ، دیپلم سال دوازدهم یا مدرک فوق دیپلم را دارا باشد ، دانشجویان دوره روزانه باید تا ۲۰ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ باید از تحصیل در دانشگاه انصراف قطعی بدهند.

اگر نوع دیپلم با گروه آزمایشی که خواستار آن هستید متفاوت باشد درصد اعمال معدل کتبی متفاوت می باشد و بسته به میزان تاثیر در دفترچه راهنما اعلام می شود.

داوطلب برای  پذیرش در چند دانشگاه که سازمان سنجش اطلاعیه آن را کرده می تواند درخواست بدهد اما در نهایت بایستی فقط در یکی از رشته محل ها که مورد قبول قرار گرفته است مراحل ثبت نام خود را به اتمام رساند

شما حتما نیاز به یک همراه همیشگی دارید. ما در مرکز مشاوره آویژه به عنوان مشاوره ثبت نام بدون کنکور ریاضی همراه شما هستیم.برای مشاوره تحصیلی با شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ با ما در ارتباط باشید. مشاورین ما همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب در کنار شما هستند.

 

ثبت نام بدون کنکور ریاضی

 


بیشتر بدانید: رشته های بدون کنکور تجربی کدام است؟


رشته های ثبت نام بدون کنکور ریاضی

هر داوطلب رشته ریاضی حتما پیش خود رشته های تحصیلی را مد نظر دارد که در آینده در دانشگاه به تحصیل در آن رشته بپردازد. سازمان سنجش رشته های تحصیلی بدون کنکور و دانشگاه های آن رشته ها  را به تفکیک محل تحصیل در دفترچه مربوطه بر روی سایت رسمی سازمان قرار داده است تا کلیه داوطلبان پیش از ثبت نام اقدام به دریافت آن کرده و به بررسی کامل پرداخته تا مطمین شوند رشته مورد علاقه آن ها و شهری که متناسب با شرایط آن ها می باشد در لیست رشته های بدون کنکور ریاضی می باشد.

در این دفترچه که با عنوان دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی شناخته می شود برای شما در فصل دوم رشته های موجود به تفکیک استان و نام دانشگاه قابل مشاهده است.
ما تعدادی از کد رشته های قابل ثبت نام را برای شما آورده ایم که می توان به رشته های آمار ، ریاضیات و کاربرد ها ، علوم کامپیوتر ، مهندسی کامپیوتر ، فیزیک ، مهندسی برق ، کاردانی برق ، مهندسی عمران ، کاردانی عمران و … اشاره کرد که شما عزیزان باید بسته به شرایط خود به انتخاب نهایی این رشته ها بپردازید.

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور ریاضی

 

  قابل توجه شما داوطلبان محترم ! اگر شما عزیزان در دفترچه منتشر شده توسط سازمان سنجش رشته ای که مد نظر داشته اید را نتواسته اید پیدا کنید یا محل تحصیل رشته مورد نظر شما با شرایط شما سازگاری ندارد ، سازمان سنجش اعلام کرد.

پس از انتشار دفترچه راهنما برخی از دانشگاه ها و موسسات عالی اقدام به اصلاح ظرفیت ها و انتشار ظرفیت های اصلاحی و جدید کرده که این موضوع در تاریخ  ۳۰/۰۲/۱۳۹۸ در سایت سازمان سنجش در قسمت پایگاه اطلاع رسانی قابل مشاهده خواهد بود.

 

ثبت دانشگاه آزاد بدون کنکور,دانشگاه آزاد بدون کنکور

نحوه ثبت نام بدون کنکور ریاضی

جهت راحتی انجام مراحل ثبت نام بدون کنکور ریاضی و به سرعت و سهولت انجام شدن آن ، نحوه ثبت نام بدون کنکور ریاضی را به صورت زیر آورده ایم:

الف) ابتدا در مرورگر سایت سازمان سنجش را تایپ کرده و وارد آن شوید.

ب) در صفحه باز شده سایت در سمت راست شما گزینه های رنگین را می بینید و در بین این گزینه ها اولین گزینه ، گزینه “”سراسری”” را انتخاب بنمایید.

پ) در صفحه باز شده مرتبط با قسمت””سراسری”” باید در بین گزینه های قابل مشاهده گزینه “سامانه پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری مهر ماه سال ۱۳۹۸” را انتخاب بنمایید تا صفحه ای که برای ثبت نام بدون کنکور می باشد برای شما باز بشود.

ج) در صفحه جدیدی که برای شما باز شده است ، لینک های مربوط به سامانه ثبت نام بدون کنکور قابل رویت است . برای شروع مراحل ثبت نام شما باید گزینه “”ثبت نام جدید”” را انتخاب کنید.

د) در این مرحله شما میز کار خود را می بینید. این عنوانی است که به صفحه باز شده می دهند.در میز کار داوطلب گزینه “ثبت نام جدید” که تنهای گزینه فعال و دو گزینه”ویرایش ثبت نام” و “اطلاعات ثبت نامی” که غیر فعال بوده را می بینند.دو گزینه غیر فعال پس از تکمیل فرایند ثبت نام برای شما داوطلب عزیز فعال می گردند.

ظ) پس از انتخاب گزینه “ثبت نام جدید” شما در صفحه جدید باز شده که با عنوان بارگزاری عکس شناخته می شود عکس دواطلبی خود را بارگزاری و ارسال کنید.ما جهت اسانی کار شما ترتیب مراحل را آورده ایم:

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور ریاضی

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور رشته ریاضی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

نکات سازمان سنجش در رابطه با عکس

سازمان سنجش نکات و موارد مهمی را برای عکس داوطلبی شما مد نظر قرار داده است که داوطلبان بایستی این نکات را رعایت کنند:

۱) عکس ارسالی باید با زمینه روشن انتخاب گردد.

۲) عکس ارسالی باید اکیدا جدید و امسال تهیه شده باشد.

۳) عکس ارسالی باید حتما تمام رخ باشد

۴) فایل عکس ارسالی با فرمت JPEG و پسوند jpg باشد

۵) اکیدا توصیه می شود از عکس اسکن شده کارت ملی استفاده نگردد.

 

ک) بعد از تایید و ارسال شدن عکس داوطلب توسط سامانه ، داوطلب در مرحله جدید وارد صفحه ای می شود که فیلد های خالی بسیار زیادی را مشاهده کرده و بایستی با دقت و حوصله تمامی سوالات و فیلد های خالی را جواب بدهد.این سوالات در مورد اطلاعات فردی و شناسنامه ای ، سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی ، سهمیه ، وضعیت سلامت جسمی داوطلبان ، اتباع غیر ایرانی و وضعیت اشتغال (تحصیلی ، فارغ التحصیل ، کارمند) می باشد.

خ) پس از پر کردن فیلد های خالی و جواب دادن به تمامی فیلد ها و سوالات شما داوطلب محترم باید به انتخاب رشته بپردازید به این صورت که همان طور که در ابتدا اشاره کردیم شما بایستی دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور را مطالعه و رشته های مورد نظر خود را بررسی کنید و پس از بررسی در این مرحله شما بایستی آن رشته محل ها را انتخاب کنید.شما باید با استفاده از گزینه”جستجوی کد رشته محل” رشته ها را انتخاب کرده و سپس گزینه”تایید” را زده تا اطلاعات شما با موفقیت ثبت شوند.خاطر نشان میکنیم هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر ۱۰۰ کد رشته محل طبق تبصره سازمان سنجش می باشد.

 دقت کنید که نحوه ثبت نام بدون کنکور ریاضی برای تمامی داوطلبین یکسان خواهد بود.

ث) پس از پشت سر گذاشتن موفقیت آمیز کلیه مراحل بالا سایت سازمان سنجش به شما فرم منحصر به فرد ثبت نام را خواهد داد که شامل کد رهگیری و شماره پرونده و اطلاعات ثبت نامی شما می باشد.کد رهگیری و شماره پرونده در قسمت بالای فرم قابل مشاهده می باشد و به دلیل حیاتی بودن این اطلاعات بایستی این فرم را ذخیره و نزد خود تا مراحل باقی نگه دارید.

 


بیشتر بدانید: ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به چه صورتی است؟


زمان ثبت نام بدون کنکور ریاضی

خاطر نشان می کنیم ثبت‌نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته‌های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می‌پذیرد منحصراً به صورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۲۰/۱۲/۱۳۹۷ آغاز و در روز چهارشنبه مورخ  ۰۶/۰۶/۱۳۹۸ پایان می‌پذیرد.

ما به عنوان افراد متخصص در حوزه هدایت و مشاوره ثبت نام بدون کنکور ریاضی به شما داوطلبان عزیز توصیه و پیشنهاد می کنیم بدون از دست دادن زمان نسبت به ثبت نام اقدام بنمایید.

 

ثبت دانشگاه آزاد بدون کنکور,دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور رشته ریاضی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور رشته ریاضی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1399/12/9

یکشنبه

1399/12/10

دوشنبه

1399/12/11

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید