ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته صورت می گیرد .همین طور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دو نیمه مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود . ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در مهر ماه را داوطلبان می توانند از اواسط مرداد ماه شروع کنند همینطور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای نیمه دوم یا بهمن‌ ماه را متقاضیان می‌توانند از دی ماه اقدام کنند .

زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را می توانید از طریق مراجعه به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی و یا از طریق مشاوره تحصیلی از مراکزی مانند مرکز مشاوره آویژه مطلع شوید . ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را می توانید در چهار گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی ، صنعت و فرهنگ و هنر انجام دهید هر کدام از این شاخه ها شامل تعداد زیادی رشته های مختلف می باشد . کمتر رشته ای را می توان یافت که در دانشگاه جامع علمی کاربردی تدریس نشود .

همچنین در بعضی از این شاخه ها رشته هایی وجود دارد که در دانشگاه دولتی تدریس نمی شود پس تقریبا تمامی افراد با هر سلیقه و هدفی و با هر استعدادی می‌توانند رشته متناسب با شخصیت و موقعیت خود را در لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی پیدا کنند و با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در رشته مورد علاقه خود مشغول به تحصیل شوند .

دانشگاه جامع علمی کاربردی برای ثبت‌نام خود حداقل شرایط را در نظر گرفته است تا عموم افراد بتوانند به تحصیلات دانشگاهی دست پیدا کنند و خود این امر موجب ارتقای سطح سواد اجتماعی می‌شود همچنین مدرک اعطا شده از طرف دانشگاه جامع علمی کاربردی کاملا معتبر میباشد و می توان برای ارتقا وضعیت شغلی همچنین ایجاد اشتغال و کسب درآمد از آن بهره برد .

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور در مقایسه با سایر دانشگاه ها و همینطور کنکور سراسری و دانشگاه های دولتی قابل قیاس نمیباشد و به وضوح بسیار راحت تر است . این دانشگاه حداقل شرایط را برای پذیرش دانشجو در نظر گرفته است و هدف از این کار ایجاد امکان ادامه تحصیل برای تمامی افراد علاقمند به تحصیل است . که از این طریق به ارتقای سطح کمی و کیفی دانش و سواد جامع کمک کرده است . شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور چون برای عموم و در تمامی واحدهای آموزشی یکسان است باعث شده است که هر ساله تعداد بسیار زیادی به ثبت‌ نام در این مرکز آموزشی و ادامه تحصیل در آن رغبت پیدا کنند و در این میان تنوع و کارآمدی رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز قطعا موثر است .

چه بسا بسیاری از افرادی که توانسته اند با ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در رشته مرتبط با شغل و کار خود ادامه تحصیل دهند و در حرفه خود به یک متخصص تبدیل شوند . . . از جمله این رشته ها میتوان به رشته جوشکاری و یا رشته ی آرایشگری و پیرایشگری اشاره کرد شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور همانطور که از اسم آن پیداست از دغدغه ها و دشواری های کنکور به دور است و تنها بر اساس سوابق تحصیلی متقاضی انجام می‌شود که این یکی از مزیت های دانشگاه علمی کاربردی می باشد .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


برای اطلاع دقیق از ثبت نام علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • لیست رشته های علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • سازمان سنجش سراسری
 • ثبت نام آزمون سراسری سال
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • ثبت نام کنکور
 • خرید سریال ثبت نام کنکور

از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور می توان به داشتن مدرک دیپلم اشاره کرد و حتی نیازی به داشتن مدرک پیش دانشگاهی براب ثبت نام در این مرکز آموزشی نمیباشد . همچنین افراد باید حداقل معدل ۱۰ را در دیپلم خود داشته باشند و دارا بودن شرایط عمومی و خصوصی تحصیل و داشتن کارت پایان خدمت و یا گواهی معافیت برای آقایان از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور می باشد .


بیشتر بخوانید:ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران نیز مانند تمامی واحد های آموزشی دیگر در دو نیمه مهر ماه و بهمن ماه و در مقاطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می پذیرد . نکته ای که در مورد دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران وجود دارد این است که تعداد واحدهای آموزشی دانشگاه علمی کاربردی در شهر تهران زیاد است از این رو هر کدام از این واحد آموزشی تحت نظارت یک ارگان خاص هدایت میشود و رشته‌ هایی که در این واحد آموزشی ارائه می‌شوند مرتبط با نیاز و تقاضای آن ارگان مربوطه می باشد .

پس لازم است پیش از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران از طریق مشاوره تحصیلی از لیست رشته های ارائه شده و محتوای آن ها مطلع شوید و ببینید که اهداف شما نیز با رشته های ارائه شده در آن واحد آموزشی هماهنگ می باشد یا خیر ، شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران نیز از قوانین کلی این مرکز آموزشی پیروی می کند .

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران میتواند به نیاز قشر وسیع جوانان در این شهر به تحصیل آکادمیک با توجه به تنوع رشته های خود پاسخ دهد . چرا که دانشگاه جامع علمی کاربردی دارای طیف وسیعی از رشته های متنوع و کاربردی می باشد و هر فردی می تواند به راحتی رشته ایده آل خود را پیدا کند . بهتر است پیش از اقدام به ثبت نام از طریق مشاوره تحصیلی از رشته های ارائه شده در هر واحد علمی کاربردی شهر تهران کسب اطلاعات کنید .


بیشتر بخوانید: کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی


ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مشهد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مشهد نیز مانند تمامی واحدهای آموزشی این دانشگاه در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در نیمه های مهر ماه و بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش صورت میگیرد . داوطلبان می توانند مدارک مورد نیاز خود را از طریق سایت سازمان سنجش آپلود کنند و پس از تایید به واحد آموزشی مورد نظر خود مراجعه کنند و ادامه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مشهد را انجام دهند .

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد نیز بر اساس سوابق تحصیلی می باشد و داشتن مدرک دیپلم با حداقل معدل ۱۰ کفایت می کند و نیازی به داشتن مدرک پیش دانشگاهی نمی باشد . همچنین در مورد برخی از رشته‌ ها داشتن توانایی جسمی لازم باید از طرف واحد آموزشی مراجعه شده تایید شود چرا که نیاز به فعالیت هایی دارد که سلامت جسمی خاص خود را می‌طلبد . داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مشهد می‌توانند رشته مورد نظر خود را از میان چهار گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ،صنعت ، کشاورزی و فرهنگ و هنر انتخاب کنند .

برای اطلاع دقیق از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد میتوانید از طریق مشاوره تحصیلی اقدام کنید یا با مراجعه به سایت دانشگاه علمی کاربردی و دریافت دفترچه انتخاب رشته تمامی رشته های موجود در واحد آموزشی مورد نظر خود را چک کنید . برای دریافت مشاوره تحصیلی در این زمینه می‌تواند به مرکز مشاوره آویژه مراجعه کنید .


بیشتر بخوانید:کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


سایر موارد مربوط به تاریخ ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور

 • آزمون سنجش
 • نتایج کنکور سراسری
 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران

 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • آدرس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • ثبت نام علمی کاربردی
 • دانشگاه علمي كاربردي كيش
 • ثبت نام دانشگاه پیام نور

بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تبریز

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تبریز این امکان را ایجاد کرده است افرادی که در کنکور سراسری موفق به پذیرش نشده اند در دانشگاه جامع علمی کاربردی تبریز مانند تمامی واحد های دیگر این مرکز آموزشی در رشته های متنوع گروه های مختلف کشاورزی ، صنعت ، خدمات و مدیریت اجتماعی و فرهنگ و هنر مشغول به تحصیل شوند . ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تبریز را میتوانید از طریق سایت سازمان سنجش و در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام دهید . همچنین برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام و جزئیات شرایط ثبت نام میتوانید مشاوره تحصیلی خود را از مرکز مشاوره آویژه دریافت کنید .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینهمشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/5/5

شنبه

1403/5/6

یکشنبه

1403/5/7

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید