ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد

نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد
به اشتراک بگذارید

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد از امروز ۲۵ آذرماه آغاز شد و تا ۲۰ دی ماه ادامه دارد . نتایج نهایی نقل و انتقال و میهمانی نیمسال دوم سال تحصیلی این دانشگاه در تاریخ ۷ بهمن‌ماه خواهد بود . جزییات را در ادامه بخوانید .

آغاز ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

دکتر صامت مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام برای نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان این دانشگاه برای نیمسال دوم براساس تقویم دانشگاهی، تا تاریخ ۷ بهمن‌ماه است، گفت: با برنامه ریزی‌های صورت‌گرفته، تدبیری اندیشیده شده تا نتیجه درخواست‌های نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان، بدون وقفه و در همان تاریخ اعلام شود.

 

نحوه ثبت نام نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان

دانشجویان می توانند برای پیگیری نتیجه درخواست‌های خود درخصوص نقل و انتقال و میهمانی به سامانه منادا مراجعه کنند ٬ همچنین دانشجویان گرامی می توانند همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایند ٬ کارشناسان و مشاوران آویژه دانش آماده پاسخ دهی و ثبت درخواست شما عزیزان می باشند .

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در پایان تاکید کرد: تمامی مراحل فرآیند رسیدگی به درخواست های نقل و انتقال و میهمانی، از طریق سامانه “منادا” قابل پیگیری است. ثبت نام برای نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان این دانشگاه برای نیمسال دوم تحصیلی ۹۶-۹۷ از ۲۵ آذرماه آغاز شده است .

دانشجویان گرامی می توانند جهت اطلاع از شرایط نقل و انتقال و میمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ٬ این مطلب را دنبال فرمایند .

 

مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد اسلامی

در صورتی که قصد ثبت نام در سامانه منادا و نقل و انتقالات دانشگاه آزاد را دارید و یا در خصوص بهره مندی از تسهیلات دانشگاهی نظیر وام ها ٬ خوابگاه و … نیاز به مشاوره تلفنی و راهنمایی دارید ٬ همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب میتوانید از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068