خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی در خصوص دوره زبان انگلیسی USMLE چه می دانید

در خصوص دوره زبان انگلیسی USMLE چه می دانید

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 8:20 ب.ظ
0
73
آزمون زبان انگلیسی
در خصوص دوره زبان انگلیسی USMLE چه می دانید
میانگین 5 رای از تعداد 1

یکی دیگر از آزمون های زبان انگلیسی که شاید کمتر نام آن را شنیده باشید USMLE است که بیشتر مورد توجه فارغ التحصیلان در حوزه پزشکی کاربرد دارد ، در ادامه بیشتر در مورد این دوره زبان انگلیسی توضیح خواهیم داد .

دوره های USMLE چیست ؟
در ابتدا باید بگوییم که USMLE –  Examination Licensing Medical States United یک آزمون سه مرحله ای جهت دریافت گواهینامه تاییدیه مهارت پزشکی، فارغ التحصیلان پزشکی در ایالت متحده امریکا بوده که مورد تایید و حمایت National Board of Medical و Federation of State Medical Boards Examiners در امریکا می باشد.

به طور کلی آزمون سه مرحله ای USMLE تعیین و ارزیابی توانمندی پزشکان در نحوه بکارگیری اصول دانش پزشکی و مهارت های اساسی درمان بیمار می باشد. کلیه فارغ التحصیالن پزشکی در داخل و خارج از امریکا جهت اشتغال به کار در مراکز درمانی و بیمارستانی امریکا موظف به گذراندن دوره های USMLE می باشند. هر کدام از سه مرحله USMLE کامل کننده مرحله قبل بوده و هیچ کدام از سه مرحله به تنهایی تعیین کننده مهارت درمانی و دانش پزشکی متقاضی نمی باشد.

مرحله یک : USMLE STEP 1 
در مرحله اول آزمون 1 STEP USMLE ارزیابی دانش و مهارت پزشکی متقاضی در خصوص مفهوم مهم آگاهی به علوم پایه علم دارو با تاکید ویژه بر اصول و مکانیسم های زیر بنایی سالمت، بیماری و حالت های درمان است همچنین تضمین تسلط بر اصول علمی مورد نیاز در خصوص یادگیری مادام العمر پزشک جهت نگهداری از دانش پزشکی خود می باشد.
مرحله اول آزمون 1 STEP USMLE یک آزمون معاینه ای یک روزه می باشد که شامل ۲۳۳ مورد چند گزینه ای می باشد که هر ۶۴ گزینه به ۷ بلوک تقسیم می شود و مدت زمان ۴۶ دقیقه برای تکمیل هر بلوک در نظر گرفته می شود.

مرحله دو : USMLE STEP 2 
در مرحله دوم آزمون 2 STEP USMLE ارزیابی دانش و مهارت پزشکی یک پزشک در درک اصول علوم بالینی برای ارائه خدمات مراقبت و درمان بیمار بوده با تاکید بر ارتقاء سالمت و پیشگیری بیماری می باشد. این آزمون تضمین کننده دانش پزشک معالج به اصول علوم بالینی و مهارت های اولیه مراقبت و درمان بیمار در یک مرکز درمانی می باشد. مرحله دوم آزمون 2 STEP USMLE نیز یک معاینه یک روزه می باشد.

مرحله سه : USMLE STEP 3
در مرحله سه آزمون 3 STEP USMLE ارزیابی دانش پزشکی و درک کاربرد علوم بالینی با تاکید بر مدیریت بیمار در مراقبت های سرپایی بدون استفاده از دارو می باشد. تاکید آزمون سه USMLE بر ارزیابی توانایی علمی و مهارت پزشکی، پزشکان عمومی در خصوص برعهده گرفتن مسئولیت ارائه مراقبت های مورد نیاز پزشکی و درمانی به بیمار ، تشخیص و ارزیابی مشکالت بیمار ، مدیریت زمان در ارائه خدمات پزشکی و نحوه برخورد با بیماران سرپایی و بی صبر جهت درمان می باشد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره زبان انگلیسی یا سایر دوره ها نظیر تافل ، آیلتس و… می توانید 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های تخصصی

بررسی کنید

انتخاب رشته پایه هفتم مدارس تیزهوشان

انتخاب رشته پایه هفتم مدارس تیزهوشانمیانگین 5 رای از تعداد 1 مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش…