خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی در خصوص دوره زبان انگلیسی USMLE چه می دانید

در خصوص دوره زبان انگلیسی USMLE چه می دانید

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 8:20 ب.ظ
0
55
آزمون زبان انگلیسی
در خصوص دوره زبان انگلیسی USMLE چه می دانید

یکی دیگر از آزمون های زبان انگلیسی که شاید کمتر نام آن را شنیده باشید USMLE است که بیشتر مورد توجه فارغ التحصیلان در حوزه پزشکی کاربرد دارد ، در ادامه بیشتر در مورد این دوره زبان انگلیسی توضیح خواهیم داد .

دوره های USMLE چیست ؟
در ابتدا باید بگوییم که USMLE –  Examination Licensing Medical States United یک آزمون سه مرحله ای جهت دریافت گواهینامه تاییدیه مهارت پزشکی، فارغ التحصیلان پزشکی در ایالت متحده امریکا بوده که مورد تایید و حمایت National Board of Medical و Federation of State Medical Boards Examiners در امریکا می باشد.

به طور کلی آزمون سه مرحله ای USMLE تعیین و ارزیابی توانمندی پزشکان در نحوه بکارگیری اصول دانش پزشکی و مهارت های اساسی درمان بیمار می باشد. کلیه فارغ التحصیالن پزشکی در داخل و خارج از امریکا جهت اشتغال به کار در مراکز درمانی و بیمارستانی امریکا موظف به گذراندن دوره های USMLE می باشند. هر کدام از سه مرحله USMLE کامل کننده مرحله قبل بوده و هیچ کدام از سه مرحله به تنهایی تعیین کننده مهارت درمانی و دانش پزشکی متقاضی نمی باشد.

مرحله یک : USMLE STEP 1 
در مرحله اول آزمون 1 STEP USMLE ارزیابی دانش و مهارت پزشکی متقاضی در خصوص مفهوم مهم آگاهی به علوم پایه علم دارو با تاکید ویژه بر اصول و مکانیسم های زیر بنایی سالمت، بیماری و حالت های درمان است همچنین تضمین تسلط بر اصول علمی مورد نیاز در خصوص یادگیری مادام العمر پزشک جهت نگهداری از دانش پزشکی خود می باشد.
مرحله اول آزمون 1 STEP USMLE یک آزمون معاینه ای یک روزه می باشد که شامل ۲۳۳ مورد چند گزینه ای می باشد که هر ۶۴ گزینه به ۷ بلوک تقسیم می شود و مدت زمان ۴۶ دقیقه برای تکمیل هر بلوک در نظر گرفته می شود.

مرحله دو : USMLE STEP 2 
در مرحله دوم آزمون 2 STEP USMLE ارزیابی دانش و مهارت پزشکی یک پزشک در درک اصول علوم بالینی برای ارائه خدمات مراقبت و درمان بیمار بوده با تاکید بر ارتقاء سالمت و پیشگیری بیماری می باشد. این آزمون تضمین کننده دانش پزشک معالج به اصول علوم بالینی و مهارت های اولیه مراقبت و درمان بیمار در یک مرکز درمانی می باشد. مرحله دوم آزمون 2 STEP USMLE نیز یک معاینه یک روزه می باشد.

مرحله سه : USMLE STEP 3
در مرحله سه آزمون 3 STEP USMLE ارزیابی دانش پزشکی و درک کاربرد علوم بالینی با تاکید بر مدیریت بیمار در مراقبت های سرپایی بدون استفاده از دارو می باشد. تاکید آزمون سه USMLE بر ارزیابی توانایی علمی و مهارت پزشکی، پزشکان عمومی در خصوص برعهده گرفتن مسئولیت ارائه مراقبت های مورد نیاز پزشکی و درمانی به بیمار ، تشخیص و ارزیابی مشکالت بیمار ، مدیریت زمان در ارائه خدمات پزشکی و نحوه برخورد با بیماران سرپایی و بی صبر جهت درمان می باشد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره زبان انگلیسی یا سایر دوره ها نظیر تافل ، آیلتس و… می توانید 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های تخصصی

بررسی کنید

منابع آزمون نظام مهندسی – اردیبهشت 97

منابع آزمون نظام مهندسی – اردیبهشت 97 اگر از داوطلبان آزمون نظام مهندسی می باشید ؛ د…