معرفی و ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی

ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی

رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی از رشته های گروه صنعت میباشد و یکی از رشته های کاربردی است که اگر به امور فنی علاقه دارید میتوانید در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آن را انتخاب کنید . این رشته به طور کل برای افرادی که در انتخاب رشته کنکور خود موفق عمل نکرده اند یا به صورت تجربی مشغول به فعالیت در این زمینه هستند یک فرصت ایده آل اسا تا بتوانند بدانش آکادمیک لازم را در این زمینه است . برای اطلاع از کلیات این رشته و مسائلی مانند زمان ثبت ، آینده شغلی این رشته و . . . میتوانید از مشاوره تحصیلی بهره مند شوید . مرکز مشاوره تحصیلی آویژه با کادر مجرب خود به صورت تمام وقت میتواند راهنمای شما باشد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران


ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی

ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی همانند سایر رشته های این مرکز آموزشی در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی ناپیوسته صورت میگیرد . داوطلبان رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی میتوانند در دو نیمه مهر ماه و بهمن با مراجعه به سایت سازمان سنجس مراحل اولیه ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند . از آن جایی که زمان ثبت نام ممکن است هر ساله در زمان مشخصی صورت نگیرد بهتر است از طریق مشاوره تحصیلی از زمان دقیق ثبت نام در این رشته آگاهی پیدا کنید .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور برای عموم داوطلبان و در کلیه واحدهای این مرکز آموزشی یکسان می باشد و تنها بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب است . البته در مورد برخی از رشته ها شرایط ثانویه ای مانند تایید سلامت جسمی لازم از طرف دانشگاه مد نظر ، یا در اولویت بودن ثبت نام برای کسانی که به صورت تجربی در حال فعالیت در خصوص یک رشته هستند وجود دارد . اما به طور کل پذیرش در رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی بر اساس داشتن مدرک دیپلم و شرایط عمومی و خصوصی تحصیل می باشد از این رو کلیه افرادی که مدرک دیپلم نظام قدیم یا جدید را دارند میتوانند ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی را انجام دهند .


بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


شهریه رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی

شهریه رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی طبق روال معمول این مرکز آموزشی شامل شهریه ثابت و شهریه متغیر می باشد به همین دلیل نمی‌توان هزینه مشخصی را برای شهریه هر ترم در رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی تعیین کرد . در نهایت شهریه ثابت و هزینه واحدهای عمومی و تخصصی و عملی و نظری است که شهریه هر ترم را مشخص میکند . با توجه به اینکه این رشته واحدهای عملی خاص خود را دارد انتظار می رود که شهریه رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی قابل توجه تر از برخی رشته‌ های دیگر باشد . شهریه ، آینده شغلی ، محتوای رشته و شرایط ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور مواردی هستند که شما پیش از انتخاب این رشته باید به آگاهی در مورد آن ها دست پیدا کنید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور


رشته آسانسور و پله برقی در در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته آسانسور و پله برقی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور از رشته های گروه صنعت میباشد . هدف از تدوین این رشته تربیت نیروی متخصصی است که در زمینه ساخت ، نصب ، راه اندازی ، تعمیر و نگهداری انواع آسانسور ، پله برقی ، بالابرهای صنعتی ، پیاده روهای متحرک و . . . دانش لازم را داشته باشند . دانشجویان رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور با مسائلی مانند زبان فنی آسانسور و پله برقی ، شناخت آسانسورهای هیدرولیک ، شناخت آسانسورهای الکتریکی ، ایمنی و مقاومت مصالح کاربردی و . . . آشنا میشوند . فارغ التحصیلان این رشته میتوانند به عنوان نصاب و تعمیرکار در شرکت های مربوطه یا در کارخانه های تولید کننده مشغول به فعالیت شوند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور


روش پذیرش دانشجو در رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته آسانسور و پله برقی دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغيير رشته، مرخصي تحصيلي، انتقال و ميهمان شدن برای رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نيمسال تحصيلي دوم به بعد براساس مجموعه قوانين و مقررات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي قابل بررسي ميباشد.

آیا تحصیل در رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

معرفی و ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 34 نظر:
 1. با دیپلم فنی رشته تاسیسات مکانیکی میشه کاردانی آسانسور خوند یا نه

 2. سلام رشته اساسنور در خارج از ایران چطوریه واگر کارشناسی اساسنور بگیری میتونی مهاجرت کنی یانه؟

  1. سلام خدمت شما.برای کشورهای مختلف تفاوت دارد. ولی در حالت کل برای رشته های مهندسی کشورهای آلمان،کانادا،استرالیا ،اتریش،فرانسه و سوئد مهاجرپذیر ترند.

 3. رشته آسانسور برای رفتن به دانشگاه دولتی کنکور دارد یا بدون کنکور ؟

 4. سلام من امسال کنکور دادم و درشته خودم که کامپیوتر بود قبول شدم آیا میتوانم تغییر رشته بدم واین رشته رو تو دانشگاه بخونم ؟

  1. با سلام برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید

 5. پسرم میخواد رشته آسانسور بزند آیا خوب برای آیندش کلاس دهم

 6. سلام من کارشناسی عمران اجرایی دارم .میتونم کارشناسی اسانسور شرکت کنم

  1. سلام بله میتونین اقدام کنید ولی اگر پسر هستین یا دختر برای دولتی روزانه قبول شدید یکبار دیگه شبانه میتونین

 7. با سلام ایا با مدرک کارشناسی اسانسور میتوانیم در ازمون کارشناسی قوه قضائیه شرکت کنیم

 8. سلام ببخشید اگه در دانشگاه رشته اسانسور و پله برقی مقطع کاردانی روزانه قبول بشیم بعد برا کارشناسی برق قدرت یا الکتروتکنیک باید کنکور بدهیم یا نه ممنون

  1. بله کاردانی به کارشناسی باید در ورود به دانشگاه روزانه کنکور بدهد

 9. سلام وقت بخیر ببخشید
  الان رشته اسانسور و پله برقی مقطع کاردانی و کارشناسی فقط دارد ایا
  و اینکه مقاطع کارشناسی در کدوم شهر ها هست ما بتونیم شرکت کنیم
  بعد از رشته کاردانی اسانسور به کارشناسی اسانسور اگه باشد کنکور دارد
  بازم ممنون

  1. اکثرشهرها این رشته رو ارائه میدهند ولی باز باید منتظر دفترچه منتشرشده برای کنکور کاردانی بع کارشناسی باشیم

 10. سلام با مدرک دیپلم علوم تجربی میشود شرکت کرد و البته بدون معافیت تحصیلی

  1. سلام وقت بخیر
   اگه غیبت داشته باشید نمیتونید شرکت کنید

  1. سلام دوست عزیز اگه غیبت داشته باشید نمیتونید شرکت کنید

 11. سلام برای رشته تعمیر و نصب آسانسور ازکار دانش بخواییم دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنیم مقطع کارشناسی میریم یا کاردانی ؟حدودا چقد شهریه میوفته.؟

 12. با مدک فوق دیپلم برق میشه دانشگاه علمی کاربردی رشته اسانسور ثبت نام کرد؟
  یعنی واسه مدرک لیسانس رشته اسانسورو انتخاب کنم؟

  1. سلام چه دانشکده ای مدنظر شماست؟ به صورت کلی در دانشگاه هایی که مصاحبه صورت میپذیرد بله

  1. سلام دوست عزیز
   باتوجه به تعداد واحد های شما متغیر است.از دفترچه مبلغ رشته خود را بررسی کنید

  1. سلام
   این دانشگاه معمولا برای پذیرش دانشجو شرط معدل قرار نداده و شما میتوانید با ارائه مدرک دیپلم خود در این دانشگاه ثبت نام کنید.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/3

جمعه

1403/3/4

شنبه

1403/3/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید