معرفی و ثبت نام رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور

رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور

رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور یکی از رشته های گروه مدیریت و فرهنگ و هنر این دانشگاه است . رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کاردانی ارائه شده است . برای تحصیل دررشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور فارغ التحصیلان باید به اموری مانند ایمن سازی محل حوادث ، شناخت انواع حوادث و توانایی آموزش نکات ایمنی در مقابله با حوادث و مثل اینها مسلط باشند . متقاضیان رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور پس اتمام تحصیل مشاغلی مانند : آتشنشانی ، کمک فرمانده تیمهای عملیاتی و مدیریت بحران را خواهند داشت .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


ثبت نام رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور تنها در مقطع کاردانی امکان پذیر است . علاقه مندان به ثبت نام رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور باید بدانند که معمولا چنین رشته هایی با سختی ها و ریسک پذیری بسیار بالایی همراه هستند . برای ثبت نام رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور علاقمندان در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه میتوانند اقدام کنند . مهم است بدانید ثبت نام رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور مهلتی محدود دارد و این کار خارج از مهلت مندرج در سایت دانشگاه علمی کاربردی امکان پذیر نمیباشد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز


شرایط ثبت نام رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور مانند سایر رشته ها دارا بودن مدرک دیپلم است . از مهم ترین شرایط ثبت نام رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور پرداخت شهریه این رشته برای ادامه تحصیل است . در سایت سازمان سنجش و یا سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی جزئیات شرایط ثبت نام رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور توضیح داده شده است . برای اطلاع بیشتر از شرایط ثبت نام رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل نمایید .


بیشتر بخوانید: رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام رشته امداد و نجات علمی کاربردی

شهریه رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور با توجه به واحد های اخذ شده توسط دانشجو در ابتدای ترم متفاوت است . دانشجویان برای پرداخت شهریه رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور از ابتدای ترم تا پایان امتحانات مهلت دارند . برای پرداخت شهریه رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور برای آن دسته از دانشجویان که توان مالی ندارند دانشگاه وام هایی را تدارک دیده است . بطور کل شهریه رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور از شهریه همین رشته در سایر دانشگاه ها کمتر است و تعداد متقاضیان بیشتری را به همین دلیل داراست .

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران


رشته امداد و نجات در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته امداد و نجات در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور است و تنها بر اساس سوابق تحصیلی ممکن است . رشته امداد و نجات در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور تنها در این گرایش و در مقطع کاردانی دانشجو میپذیرد . شرط اول تحصیل در رشته امداد و نجات در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور سلامت کامل و علاقمندی از سوی متقاضیان این رشته است . در رشته امداد و نجات در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور دانشجویان واحد های بسیاری را در ارتباط با امداد و نجات و مدیریت بحران و حوادث پاس میکنند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر


برای اطلاع بیشتر از رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور چیکار کنیم ؟

برای روشن سازی شما نسل جوان در تعیین آینده کشورتان در این متن سعی کردیم به پاره ای از سوالات شما عزیزان در مورد رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور پاسخ دهیم . اگر به اطلاعات بیشتری احتیاج دارید که به آنها بطور کامل پاسخ داده نشده ، میتوانید برای اطلاع بیشتر و راهنمایی های مفید تر در تمامی جزئیات تحصیل در رشته دلخواهتان و همچنین تحصیل در رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور وثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، انتخاب رشته کنکور ، و هرگونه مشاوره تحصیلی و راهنمایی با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بگیرید .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو در رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد


مدارک لازم برای ثبت نام رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته امداد و نجات دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغيير رشته، مرخصي تحصيلي، انتقال و ميهمان شدن برای رشته امداد و نجات علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نيمسال تحصيلي دوم به بعد براساس مجموعه قوانين و مقررات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي قابل بررسي ميباشد.

آیا تحصیل در رشته امداد و نجات دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

معرفی و ثبت نام رشته امداد و نجات علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- یک نظر:

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/3

جمعه

1403/3/4

شنبه

1403/3/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید