معرفی و ثبت نام رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور
به اشتراک بگذارید

رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور درواقع با این اسم و بصورت دکتری حرفه ای وجود ندارد . رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور در اسامی و گرایش های دیگری در مقاطع تحصیلی پایینتر ارائه شده است . رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور در این دانشگاه با نام علوم دامی و دامپروری که علوم مربوط به این رشته هستند تدریس میشود . رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور به این دلیل موجود نیست که این رشته یکی از رشته های بسیار پرمتقاضی است و امکان پذیرش بدون کنکور ندارد و در صورت بدون کنکور بودن جامعه شغلی آن در آینده اشباع خواهد شد .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


ثبت نام رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور با این عنوان و در این مقطع تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی امکان پذیر نمیباشد . ثبت نام رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور در واقع موجود نیست و داوطلبین این رشته میتوانند در رشته های بهداشت یاری دامپزشکی و یا علوم آزمایشگاهی دامپزشکی اقدام به ثبت نام کنند . ثبت نام رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور اگرچه در این دانشگاه انجام نمیشود اما مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته با گرایش های متفاوت دارد که برای تحصیل مناسب هستند . ثبت نام رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع دکتری امکان پذیر نمیباشد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور


شرایط ثبت نام رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور البته در مقطع و گرایش های گفته شده تنها دارا بودن مدرک دیپلم و البته مدرک پیش دانشگاهی در شاخه نظری علوم تجربی است . از شرایط ثبت نام رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته پرداخت شهریه در هر نیمترم تحصیلی میباشد . از دیگر شرایط ثبت نام رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور در گرایش علوم دامی ارائه مدارک گفته شده در سایت سازمان سنجش در مهلت مقرر مشخص شده توسط سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی است .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


ثبت نام رشته دامپزشکی علمی کاربردی

شهریه رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور ( البته نه در این گرایش و نه در مقطع دکتری ، زیرا این رشته و گرایش در مقطع دکتری در این دانشگاه ارائه نمیشود . ) با توجه به شهریه ثابت و شهریه متغیر تعیین میشود . شهریه رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور هر سال به میزان ده الی پانزده درصد افزایش میابد . شهریه رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور فرمول محاسبه ای دارد که در سایت این دانشگاه موجود است . برای اطلاع از شهریه رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور همچنین میتوانید با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل نمایید .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


رشته دامپزشکی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته دامپزشکی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در واقع تدریس نمیشود . رشته دامپزشکی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور به دلیل پرمتقاضی بودن موجود نیست اما تدبیر این دانشگاه در راضی نگه داشتن متقاضیان این رشته گرایش های دیگری است که در چرخه دامپروری و علوم دامی بسیار پرکاربرد هستند . رشته دامپزشکی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور اگرچه وجود ندارد اماجای خالی آن با گرایش های فوق الذکر پرشده است . امید آن داریم که بزودی رشته دامپزشکی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور به جمع رشته های این دانشگاه بپیوندد .


بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


مهمترین نکاتی که متقاضیان رشته دامپزشکی بدون کنکور در مورد آن باید بدانند

رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور اگرچه در این دانشگاه موجود نیست اما در دانشگاه آزاد و در مقطع کاردانی بصورت بدون کنکور و در گرایش بهداشت دامپزشکی و بیماری های طیور ارائه میشود . شما عزیزان متقاضی رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور برای اطلاع از جزئیات سایر گرایش های این رشته و شرایط ثبت نام رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور و همچنین اطلاع از انواع مشاوره تحصیلی اعم از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یا انتخاب رشته کنکور با شماره مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل نمایید و به پاسخ سوالات خود در زمینه رشته ها و دانشگاه ها برسید .


بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو در رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو در رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد


مدارک لازم برای ثبت نام رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته دامپزشکی دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته دامپزشکی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.

آیا تحصیل در رشته دامپزشکی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

معرفی و ثبت نام رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته دامپزشکی علمی کاربردی بدون کنکور

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068