معرفی و ثبت نام رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور از دیگر رشته های پرطرفدار این دانشگاه است . این رشته شباهت بسیاری به رشته مهندسی کشاورزی در گرایش علوم تغذیه دارد . رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور درخصوص کنترل بهداشت و مواد غذایی و همچنین کنترل سلامت خوراک انسان است . در رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور دانشجویان در خصوص کنترل کیفی ، بسته بندی ، نگهداری و بطور کل تمامی امور مربوط به صنایع غذایی آموزش میبینند . رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته تدریس میشود و چندین گرایش در مقطع ارشد دارد .


بیشتر بخوانید: رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور با ارائه مدارک مندرج در وبسایت این دانشگاه امکان پذیر است . مهم است بدانید که ثبت نام رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور بصورت بدون کنکور و بدون آزمون است . ثبت نام رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور در سه مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد نیز امکان پذیر است . مهلت ثبت نام رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور در دو نیم ترم مهرماه و بهمن ماه برای متقاضیان این رشته امکان پذیر است و خارج از مهلت اعلام شده توسط خود دانشگاه انجام نخواهد شد .


بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


شرایط ثبت نام رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور داشتن مدارک مندرج در سایت دانشگاه علمی کاربردی و همچنین پرداخت مبلغ شهریه در مدت زمان اعلام شده است . از دیگر شرایط ثبت نام رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور دارا بودن مدرک دیپلم مرتبط با رشته صنایع غذایی یا دیپلم رشته های نظری رشته تجربی و ریاضی میباشد . برای اطلاع از دیگر شرایط ثبت نام رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور میتوانید با گروه مشاورین آویژه تماس گرفته و از جزئیات مورد نظرتان مطلع شوید یا به وبسایت دانشگاه مراجعه کنید .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


ثبت نام رشته صنایع غذایی علمی کاربردی

شهریه رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور با توجه به اخذ واحدها در هر ترم و همچنین با احتساب شهریه ثابت متفاوت است . شهریه رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور شامل شهریه ثابت و شهریه متغییر مربوط به واحد های هر ترم است . مهم است بدانید شهریه رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور هر ساله به مقدار 10 الی 15 درصد افزایش میابد . برای اطلاع بیشتر از جزئیات شرایط ثبت نام رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور و شهریه رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور میتوانید با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل کنید .


بیشتر بخوانید: رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی


رشته صنایع غذایی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته صنایع غذایی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور است . رشته صنایع غذایی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در تهران مقصد بسیاری از شاغلین و افرادیست که توانایی ادامه تحصیل با آزمون ورودی و در ساعات روز را ندارند . کلاس های رشته صنایع غذایی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور بصورت غیر حضوری و حضوری برگزار میشود و داوطلبین این رشته میتوانند تنها با ارائه مدرک جهت ثبت نام در رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور در این واحد و یا زیرمجموعه های آن در سراسر کشور بصورت حضوری یا آنلاین اقدام نمایند .


بیشتر بخوانید: زمان ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


برای اطلاع کامل از شرایط تحصیل و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چیکار کنیم ؟

اگر سوال مورد نظرتان در محتوای متن پاسخ داده نشده ، شما عزیزان میتوانید برای اطلاع کامل از انتخاب رشته مورد نظر خود در تمامی مقاطع تحصیلی مورد نظرتان و برای تحصیل در هر دانشگاه و هر گرایشی و برای اطلاع بیشتر از جزئیات ادامه تحصیل در رشته صنایع غذایی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور و بطور کل رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور در سراسر کشور و همچنین ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، انتخاب رشته کنکور ، و هرگونه مشاوره تحصیلی و راهنمایی با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بگیرید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو در رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: رشته گریم دانشگاه علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته صنایع غذایی دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغيير رشته، مرخصي تحصيلي، انتقال و ميهمان شدن برای رشته صنایع غذایی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نيمسال تحصيلي دوم به بعد براساس مجموعه قوانين و مقررات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي قابل بررسي ميباشد.

آیا تحصیل در رشته صنایع غذایی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

معرفی و ثبت نام رشته صنایع غذایی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- یک نظر:

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1402/12/3

جمعه

1402/12/4

شنبه

1402/12/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید