معرفی و ثبت نام رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور

رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور

رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور از رشته های تولید مبلمان و صنایع چوبی است که برای تربیت افراد متخصص راه اندازی شده . در رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور دانشجویان باید با انواع فعالیت های درودگری ، رنگ کاری ، منبت کاری و رویه کوبی آشنا شوند و آموزش ببینند . رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور میتوانند در آینده پس از فارغ التحصیلی در مشاغلی مثل صنایع چوبی و تولید مبلمان و مثل اینها فعال بکار شوند . رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور با محوریت انجمن علمی مبلمان برای کمک به اقتصاد کشور فراهم آمده .


بیشتر بخوانید: زمان ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


ثبت نام رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور به منظور جذب متقاضیان این رشته هر ساله در دو دوره امکان پذیر است . برای ثبت نام رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور متقاضیان نیازمند مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم و یا سه ساله نظام جدید هستند . ثبت نام رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور است و هیچ آزمونی ندارد . مهلت ثبت نام رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور در دو نیم ترم بهمن ماه و مهرماه در دوره اعلام شده در سایت دانشگاه علمی کاربردی و یا سایت سازمان سنجش امکان پذیر است .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


شرایط ثبت نام رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور برای افرادی که توان شرکت در کنکور را برای ادامه تحصیل خود ندارند بسیار مناسب است . از شرایط ثبت نام رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور پرداخت هرینه تحصیلی بعنوان شهریه است . دارا بودن علاقه نسبت به صنایع چوب و هنرهای در آمیخته با آن از مهمترین شرایط ثبت نام رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور است . این رشته در دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در گرایش تولید مبلمان بصورت تخصصی ارائه و تدریس میشود .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام رشته صنایع چوب علمی کاربردی

شهریه رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور در دفترچه این دانشگاه مندرج شده است . میزان تقریبی شهریه رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور هر ساله به اندازه ده الی پانزده درصد افزایش میابد ولی مهم است بدانید که دانشگاه علمی کاربردی کمترین هزینه تحصیل را در بین دانشگاه های غیر دولتی دارد . شهریه رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور با توجه به دروس اخذ شده هر ترم متفاوت است . برای اطلاع دقیق از جزئیات میزان شهریه رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور بهتر است با گروه متخصص مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل فرمایید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی


رشته صنایع چوب در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته صنایع چوب در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای متقاضیان ارائه میشود . فارغ التحصیلان رشته صنایع چوب در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور میتوانند در تمامی کارگاه ها و کارخانه ها و بطور کل صنایع مربوط به چوب مشغول به تحصیل شوند . رشته صنایع چوب در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور تنها در گرایش تولید مبلمان ارائه میشود . برای اطلاع از جزئیات رشته صنایع چوب در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور میتوانید به صورت آنلاین به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی مراجعه کنید .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی


نکات مهم ارتباط رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور با اقتصاد کشور

از اهداف رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور ، پرورش متخصصان متعهد به کار در چرخه اقتصاد کشور است . مهم است بدانید که کمک به پرورش افراد موفق در این گرایش از رشته های دانشگاه علمی کاربردی باعث تغییرات چشمگیری در رشد صنعت چوب شده است . شما عزیزان میتوانید برای اطلاع بیشتر از جزئیات شرایط ثبت نام رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور و همچنین ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، انتخاب رشته کنکور ، و هرگونه مشاوره تحصیلی و راهنمایی با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بگیرید و از راهنمایی مشاورین ما بهرمند شوید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو در رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور


مدارک لازم برای ثبت نام رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: رشته گریم دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته صنایع چوب دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغيير رشته، مرخصي تحصيلي، انتقال و ميهمان شدن برای رشته صنایع چوب علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نيمسال تحصيلي دوم به بعد براساس مجموعه قوانين و مقررات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي قابل بررسي ميباشد.

آیا تحصیل در رشته صنایع چوب دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

معرفی و ثبت نام رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 21 نظر:
  1. این رشته در دانشگاه های علمی کاربردی تدریس می‌شود برای اطلاع از واحد هایی که این رشته را دارند بامشاوران مرکز آویژه تماس بگیرید

 1. سلام من دیپلم انسانی رو امسال میگیرم میخواستم تو رشته صنایع چوب و مبلمان تو دانشگاه برم لطفا راهنمایی کنید

  1. میتونید این رشته رو بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی بخونید برای مقطع کاردانی به صورت ناپیوسته

 2. سلام
  میخواستم یه دانشگاه صنایع چوب به من معرفی کنید و برای رشته تزئینات چوبی کنکور هست یا نه
  یا کنکور برای من فایده دارد یا نه

  1. در دانشگاه های علمی کاربردی میتوانید برای ثبت نام در این رشته هم با کنکور هم با سوابق تحصیلی اقدام کنید.

 3. سلام میخاستم یه دانشگاه صنایع چوب بهم معرفی کنیدو کمی مشاوره بدین

 4. سلام،من دیپلم فنی حرفه ای ندارم دیپلم نظری دارم،میخام برای درس در دانشگاه کابینت سازی بخونم،آیا همین رشته رو میخاد ثبت نام کنم یا رشته دیگیری؟؟؟

  ممنونم میشم از شما ک جواب بدید🙏🏼

  1. سلام رشته کابینت سازی جز رشته های کار و دانش است و دیپلم مهارتی دارد اما در دانشگاه شما میتوانید رشته صنایع چوب در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور شرکت کنید

 5. سلام وقت بخیر،من لیسانس ادبیات فارسی دارم.
  علاقه به چوب وتحصیل وکاردراین زمینه دارم.
  میخواستم بدونم شرایط تحصیل دراین رشته چگونه هست،واینکه کدام دانشگاه این رشته. رابرای تحصیل بانوان دارد
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام این رشته در دانشکده های فنی صرفا برای آقایان است اما در دانشگاه نظری همچون رشت می توانید تحصیل کنید

 6. سلام
  من میخوام برم شمال ایران برای ادامه تحصیل
  الان دارم رشته صنایع چوب میخونم
  کلاس۱۱ هستم
  میخوام بدونم چه دانشگاهه باید برم برای ادامه تحصیل و چه رشته‌ای انتخاب کنم برای دانشگاه

  1. سلام. بحث انتخاب رشته دانشگاه یک بحث اساسی است و با توجه به اهمیت آن در آینده شغلی نیاز به بررسی همه جانبه دارد برای دریافت اطلاعات کامل در زمینه شغل و بازار کار رشته ها با مشاوران ما در مرکز تماس بگیرید.

 7. سلام تو این دانشگاه همه سازه های چوبی رو یاد میدن یا فقد مبلمان و رویه و منبت؟؟

 8. باسلام من سابقه کار باچوب وام دی اف رو به مدت زمان ۱۵ سال دارم
  چجوری میتونم مدرک فنی حرفه ای بگیرم

  1. سلام دوست عزیز
   با مراجعه به مراکز فنی و حرفه ای استان و گذراندن دوره مربوطه و شرکت در آزمون میتوانید

   1. سلام
    من 30 سال سابقه در کارگاه نجاری دارم و 51 سال سن دارم برای اخذ مدرک دانشگاهی معادل چکار باید بکنم ممنون

    1. با سلام. بنده معلم هستم ودر زمینه مصنوعات ام دی اف هم فعالیت دارم. شدیدا علاقه‌مند به ادامه تحصیل در این حوزه هستم. آیا دانشگاهی در استان فارس وجود دارد که در مقطع کارشناسی بتونم ادامه دهم؟
     ممنونم از پاسختون

     1. میتونید رشته صنایع چوب دانشگاه های علمی کاربردی ثبت نام کنید

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/3

جمعه

1403/3/4

شنبه

1403/3/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید