معرفی و ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور در دسته رشته های فرهنگ و هنر قرار میگیرد . رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور از گرایش های رشته سینما می باشد . رشته فیلم سازی دانشگاه علمی کاربردی جزء رشته هایی است که می توان بدون آزمون و تنها به ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی در آن مشغول به تحصیل شد . دانشجویان در رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور با دروسی از قبیل مبانی تصویر برداری ، انیمیشن ، شناخت عوامل تولید ، طراحی صحنه و لباس ، نورپردازی ، جلوه های ویژه و . . آشنا می شوند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو


ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور فرصت ویژه ای است برای افراد علاقه مند به رشته های مرتبط با سینما و تلویزیون و مشاغل فنی و هنری . ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور طی دو مرحله مهر ماه و بهمن ماه و برای دو مقطع کاردانی حرفه ای و کارشناسی حرفه ای صورت می گیرد .

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


شرایط ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور برای تمامی متقاضیان بدون آزمون و بر حسب سوابق تحصیلی می باشد اما برای ادامه تحصیل در این رشته اولویت با افراد شاغل در این زمینه است‌ . با توجه به آینده شغلی رشته فیلمسازی و نیاز به مهارت های فیزیکی و کارهای فنی از دیگر شرایط ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور داشتن شرایط جسمانی مناسب با این رشته می باشد ‌‌. علاوه بر این رشته فیلسمازی جزء رشته هایی است که شرایط ویژه ای را برای داوطلبان خود نیازمند است که لازم است هر شخصی برای خود این شرایط را مد نظر بگیرد ، برای مثال رشته فیلسمازی نیازمند نیروی با استعداد ، خلاق و به روز در کارهای هنری و تولیدی ، باهوش و جستجوگر ، روحیه قوی و پشتکار بالا ، و از همه مهمتر توانایی جسمانی برای انجام فعالیت های مختلف این رشته می باشد . بهتر است پیش از هر انتخابی با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس گرفته و با دریافت یک مشاوره تحصیلی جامع و دقیق بهترین رشته را انتخاب کنید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران


ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی

شهریه رشته فیلسمازی دانشگاه علمی کاربردی

شهریه رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور مانند سایر رشته های فنی هنری ممکن است نسبت به سایر رشته ها میزان بیشتری باشد . علاوه بر این رشته فیلمسازی هزینه های جانبی نیز به همراه دارد . شهریه رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور به دو صورت ثابت و متغییر می باشد ، شهریه ثابت طبق سال ورود به دانشگاه تعیین می شود و سالانه ۱۰ الی ۱۵ درصد افزایش می یابد . اما شهریه متغییر در هر ترم با توجه به تعداد واحد های اخذ شده و نیز نوع واحد ها از لحاظ دروس عمومی و اختصاصی و یا دروس تئوری و عملی مقدار متفاوتی است ‌.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز


رشته فیلمسازی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته فیلمسازی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در پی آموزش مهارت های لازمه جهت تامین نیروی متخصص و کاردان برای تهیه و تولید برنامه های سینما و تلویزون می باشد ‌ . فارغ التحصیلان رشته فیلمسازی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در طول تحصیل خود آموزش های کافی را در زمینه تولید فیلم و فیلمسازی ، کسب مهارت های ایمنی در فیلمسازی ، شناخت تکنیک های فیلمبردای و شناخت انواع دوربین ها ، اصول کار با رایانه در صنعت فیلمسازی ، تشخیص و تولید جلوه های ویژه ، شناخت و توانایی تولید فیلم های مستند را کسب می کنند . یک متخصص فیلمساز می تواند در عرصه تولید فیلم های سینمایی بلند و کوتاه ، تهیه فیلم های مستند و داستانی ، صدا گذرای و تدوین ، ساخت انواع کارهای تبلیغانی ، تهیه و تولید انواع برنامه های سینما و تلویزیون مشغول به کار شوند . اگر به رشته فیلمسازی علاقه مند هستید و در انتخاب رشته کنکور سراسری موفق به پذیرش نشده اید می توانید به راحتی در دانشگاه علمی کاربردی مشغول به تحصیل شوید .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


روش پذیرش دانشجو در رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر


مدارک لازم برای ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر


راهنمای انتخاب رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته فیلمسازی دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغيير رشته، مرخصي تحصيلي، انتقال و ميهمان شدن برای رشته فیلمسازی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نيمسال تحصيلي دوم به بعد براساس مجموعه قوانين و مقررات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي قابل بررسي ميباشد.

آیا تحصیل در رشته فیلمسازی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

معرفی و ثبت نام رشته فیلمسازی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1402/12/10

جمعه

1402/12/11

شنبه

1402/12/12

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید