نتایج رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری ۹۸ اعلام شد

انتخاب رشته‌ کنکور سراسری
به اشتراک بگذارید

نتایج رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری سال ۹۸ اعلام شد . جهت مشاهده نتایج و اطلاع از رشته های نیمه متمرکز و دانشگاه های مربوط در ادامه مطلب با آویژه دانش همراه باشید .

رشته های نیمه متمرکز چیست؟

روش گزینش نیمه متمرکز، روشی است که اسامی پذیرفته شدگان نهایی به صورت قطعی و در یک مرحله اعلام نمی شود. برای رشته هایی که نیاز به اقدامات دیگری نظیر مصاحبه، معاینه، آزمون عملی و یا علمی جداگانه دارد، بعد از اعلام نتایج نهایی رشته های متمرکز و از بین آن دسته از داوطلبانی که کد اینگونه رشته ها را انتخاب کرده و در اولویت انتخابی قبل از این کدها در رشته متمرکز پذیرفته نشده اند، به صورت چند برابر ظرفیت گزینش صورت می گیرد. اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت برای انجام مراحل مصاحبه، معاینه، آزمون علمی و یا عملی اعلام می شود. در گزینش نهایی هر یک از رشته های نیمه متمرکز علاوه بر نمرات آزمون، نتایج مراحل فوق مربوط به هر رشته نیز ملاک قرار داده می شود و اسامی پذیرفته شدگان نهایی اعلام می گردد.

پس از انتشار فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های متمرکز، فهرست اسامی معرفی شدگان هر یک از کدرشته های نیمه متمرکز تا چند برابر ظرفیت هر رشته با توجه به نمره کل از بین داوطلبانی که کدرشته یا کدرشته های مذکور را انتخاب نموده اند استخراج و اعلام خواهد شد.

گزینش نهایی در هر رشته بر اساس نمره کل اکتسابی مربوط و با توجه به نتایج مصاحبه ، معاینه ، آزمون عملی و یا علمی و نتیجه بررسی صلاحیت های عمومی داوطلبان توسط ارگان ذیربط، انجام و فهرست اسامی قبول شدگان نهایی استخراج و اعلام خواهد شد.

پذیرفته شدن داوطلب پس از موفقیت در مصاحبه و معاینه و یا آزمون عملی و گزینش نهایی در هر یک  از رشته های تحصیلی نیمه متمرکز دوره های روزانه، به عنوان یک نوبت از حداکثر دو نوبت قبولی برای وی محسوب می گردد.

 

 اسامی دانشگاه های دارای رشته های نیمه متمرکز به شرح زیر می باشد :

 • دانشگاه های شهید مطهری
 • مذاهب اسلامی
 • شاهد
 • علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری
 • صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران
 • علوم‌ پزشکی بقیه‌الله
 • دکتری بیوتکنولوژی دانشگاه تهران
 • مدیریت بیمه اکو
 • موسسه آموزش عالی بیمه اکو در دانشگاه علامه‌ طباطبائی
 • دانشکده غیرانتفاعی رفاه
 • دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا (ع) مشهد
 • کلیه کدرشته‌های تحصیلی‌ متمرکز دانشگاه فرهنگیان در پردیس‌های آموزشی و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی تهران
 • و…

 

اعلام نتایج رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری سال ۹۶ 

هرسال زمان اعلام نتایج دانشگاه های نیمه متمرکز هفته آخر مهر ماه یا این که نیمه اول آبان ماه می باشد ، امسال نیز از این قاعده مستثنی نبود و در روز ۲۴مهرماه ؛ نتایج معرفی شدگان رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری سال ۱۳۹۶ منتشر شد . جهت مشاهده نتایج روی تصویر زیر کلیک نمایید :

رشته های نیمه متمرکز

 

مشاوره تلفنی

در صورت نیاز به مشاوره تلفنی در خصوص مشاهده نتایج رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری ۹۸ و یا دانشگاه های نامبرده و شرایط تحصیل در این دانشگاه ها ، از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب (همه روزه – حتی ایام تعطیل) می توانید بدون کد و از تلفن ثابت با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

نتایج رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری ۹۸ اعلام شد

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه نتایج رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری ۹۸ اعلام شد

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068