معرفی و ثبت نام رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور از رشته های نوپا ، جدید ، کاربردی و جذاب در زمینه کشاورزی است . رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور در واقع علوم تخصصی شناسایی عوامل آفات و بیماری زایی در گیاهان ، مزارع ، مراتع و جنگلها را مورد بررسی قرار میدهد . رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور با توجه به اهمیت کشاورزی در چرخه اقتصادی کشور طراحی شده است . در خصوص رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور باید گفت که یکی از راه های افزایش محصولات سالم کشاورزی و جلوگیری از ضرر و زیان به اقتصاد کشور است .


بیشتر بخوانید: رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور به طبع نیازمند ارائه مدارک مندرج در سایت دانشگاه علمی کاربردی است . مهم است بدانیدکه ثبت نام رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور و آزمون است . برای ثبت نام رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور داوطلبین تنها نیازمند مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم و یا دیپلم سه ساله نظام جدید هستند . در هرسال تحصیلی ثبت نام رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور دوبار و در ابتدای هر نیمترم تحصیلی انجام میشود . رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور از پرطرفدارترین رشته های این دانشگاه محسوب میشود .


بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور دارا بودن مدارک گفته شده در متن فوق است . از شرایط ثبت نام رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور که دو بخش عمومی و اختصاصی دارد که مهمتر از همه دارا بودن مدرک دیپلم است . شرایط ثبت نام رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور تنها پرداخت هزینه تحصیل درهر نیمترم است . برای اطلاع از شرایط ثبت نام رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور میتوانید با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل نموده واز راهنمایی متخصصین این امر بهرمند شوید .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی

شهریه رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور با توجه به تغییرات تورم در هر سال میزان کمی افزایش دارد اما مهم است بدانید که به نسبت سایر دانشگاه های ارائه دهنده این رشته شهریه رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور از همه کمتر است . شهریه رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور در هر نیمترم با توجه به واحد های اخذ شده توسط دانشجویان متفاوت است . برای اطلاع از شهریه رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور میتوانید به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی مراجعه کرده یا با دانشگاه علمی کاربردی نزدیک به محل زندگی خود ارتباط برقرار نمایید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی


رشته گیاه پزشکی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته گیاه پزشکی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور میباشد . برای ثبت نام در رشته گیاه پزشکی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور کافیست که با مدارک فوق الذکر به نزدیکترین دانشگاه به محل زندگی خود مراجعه کنید البته رشته گیاه پزشکی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور مهلت ثبت نام مشخصی دارد و ثبت نام آن خارج از این زمان امکان پذیر نمیباشد . مهلت رشته گیاه پزشکی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در مهرماه و همچنین در بهمن ماه است که روز دقیق آن در سایت سازمان سنجش اعلام میشود .


بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


نکات مهم و حیاتی در مورد رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور

رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور برای آن دسته از افرادی که توانایی شرکت در کنکور را ندارند و از استطاعت مالی برخوردارند و همچنین در نهاد های مربوط به کشاورزی مشغول به کار هستند و قصد ادامه تحصیل در این رشته را دارند یک انتخاب بسیار عالی میباشد . شما میتوانید برای اطلاع از هر گونه مشاوره تحصیلی اعم از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یا انتخاب رشته کنکور و اطلاع از جزئیات رشته گیاه پزشکی با شماره مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی مشاورین ما بهرمند شوید .


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور


روش پذیرش دانشجو در رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته گیاه پزشکی دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.

آیا تحصیل در رشته گیاه پزشکی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

معرفی و ثبت نام رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته گیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- یک نظر:
 1. سلام، من دیپلم رشته انسانی دارم، ایا میتونم رشته کیاه پزشکی علمی کاربردی بدون کنکور وارد بشم، واینکه استان فارس دانشگاه علمی کاربردی چه شهر هایی این رشته رو ارائه میدن

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1402/1/11

شنبه

1402/1/12

یکشنبه

1402/1/13

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید