آشنایی با سایت نظام وظیفه vazifeh.police.ir و نحوه ورود به آن

آشنایی با سایت نظام وظیفه vazifeh.police.ir و نحوه ورود به آن

خدمت سربازی یکی از مواردی است که قوانین و شرایط خاص به خود دارد و دانستن اطلاعات در مورد آن برای تمامی مشمولان لازم و ضروری است.

از آنجایی که ممکن است قوانین و مقررات خدمت سربازی تغییر کند، مشمولان باید همواره اطلاعات خود را به روز کنند تا در زمان اعزام و در طول خدمت، با مشکل مواجه نشوند.

به همین دلیل سایت نظام وظیفه vazifeh.police.ir به عنوان یک مرجع رسمی برای اطلاع رسانی قوانین و اخبار مربوط به نظام وظیفه، راه اندازی شده است تا مشمولان با مراجعه به آن، از تمامی جزئیات خدمت سربازی مطلع شوند.

همچنین این سایت، امکانات متنوعی را در اختیار مشمولان قرار می دهد و حتی آن ها می توانند از وضعیت سربازی خود نیز مطلع شوند. برای آشنایی بیشتر با سایت نظام وظیفه، توصیه می کنیم که این مقاله را تا انتها بخوانید.

معرفی سایت نظام وظیفه vazifeh.police.ir

سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا، وظیفه دارد تا اطلاعات لازم را در مورد خدمت سربازی به مشمولان داده و آن ها را با قوانین آشنا کند.

البته سایت های مختلفی وجود دارند که مراحل اعزام به خدمت سربازی و قوانین عمومی نظام وظیفه را منتشر می کنند؛ اما سایت سازمان نظام وظیفه به نشانی vazifeh.police.ir سامانه کاملی است که تمامی اطلاعات و امکانات مربوط به این سازمان را در بر می گیرد.

بسیاری از مشمولان نیازمند این هستند که برخی از اخبار را به صورت روزانه پیگیری کنند. همچنین ممکن است که برخی از آن ها منتظر تغییر برخی از قوانین مربوط به نظام وظیفه باشند؛ بنابراین سایت نظام وظیفه به کمک مشمولان می آید تا در یک بستر امن، اطلاعات، شرایط و تغییرات جدید در قوانین نظام وظیفه را به آن ها ارائه دهد.

البته این سایت علاوه بر اطلاع رسانی، امکانات مختلفی دارد که از جمله این امکانات می توان به مشاهده آخرین اخبار، خدمات الکترونیکی، آموزش، راه های ارتباطی و… اشاره کرد.

پس در حالت کلی اگر مشمول بخواهد اطلاعاتی را از سازمان نظام وظیفه بگیرد، باید به سایت نظام وظیفه مراجعه کند. در این سایت بسیاری از قوانین مربوط به نحوه اعزام، معافیت سربازی، کسری سربازی، معافیت های تحصیلی طلاب و… وجود دارد.

نحوه ورود به سایت سازمان نظام وظیفه vazifeh.police.ir

نحوه ورود به سایت سازمان نظام وظیفه vazifeh.police.ir

ورود به سایت نظام وظیفه کار چندان سختی نیست و مشمولان می توانند به راحتی وارد این سایت شوند؛ اما برای آشنایی بیشتر، سعی کرده ایم تا در اینجا نحوه ورود به سایت نظام وظیفه را در راحت ترین حالت ممکن به شما توضیح دهیم.

  • ابتدا در گوگل سایت نظام وظیفه را تایپ کنید و این عبارت را جستجو کنید. اکنون موتور جستجوی گوگل نتایج جستجوی خود را به شما نمایش خواهد داد. در اولین صفحه نتایج، اولین سایت، سایت نظام وظیفه police.ir است. بر روی آن کلیک کنید.
  • پس از ورود به این سایت، امکانات مختلفی را مشاهده خواهید کرد که می توانید از هر کدام از این امکانات استفاده کنید.
  • در پایین سایت، آخرین اخبار مربوط به سازمان نظام وظیفه را مشاهده خواهید کرد. این اخبار شامل مواردی مانند جزئیات مربوط به کسری خدمت، غیبت سربازی و… است. این اخبار بسیار مهم هستند و باید مشمولان این اخبار را هر چند وقت یک بار مشاهده کنند.
  • اگر بخواهید از هر کدام از امکانات مربوط به سایت نظام وظیفه استفاده کنید، باید بر روی آن کلیک کنید تا بتوانید از خدمات آن استفاده کنید.

همچنین مشمولان می توانند آخرین دفترچه سربازی منتشر شده را از این سایت دریافت کنند و از آخرین جزئیات و شرایط ثبت نام و اعزام سربازان مطلع شوند.

امکانات سایت سازمان نظام وظیفه vazifeh.police.ir

همان طور که قبلا نیز به آن اشاره شد، سایت سازمان نظام وظیفه امکانات متنوع دیگری نیز دارد تا افرادی که به سن مشمولیت رسیده اند، به درستی روند اعزام و مراحل مختلف خدمت سربازی را طی کنند.

از جمله این اقدامات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه آشنایی با سایت نظام وظیفه vazifeh.police.ir و نحوه ورود به آن با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

خدمات الکترونیکی نظام وظیفه

یکی از امکانات مهم در سایت نظام وظیفه، درگاه خدمات الکترونیکی آن است. برای ورود به این درگاه که به درگاه سخا معروف است، سرباز باید کد سخا نظام وظیفه خود را وارد کند تا از وضعیت سربازی خود، غیبت ها، زمان ترخیص و… مطلع شود.

مشاوره غیر حضوری

در یکی از بخش های این سایت به سوالات متداول سربازان و مشمولان خدمت پاسخ داده می شود؛ اما اگر برخی از مشمولان نتوانند پاسخ خود را بگیرند، می توانند بر روی گزینه مشاوره غیر حضوری کلیک کرده و سوال خود را مطرح کنند.

پس از ارسال سوال به مشمول یک کد رهگیری داده می شود که مشمول با استفاده از این کد رهگیری می تواند پاسخ سوال خود را پیگیری کند.

دسترسی به تمام سایت های نظام وظیفه استان ها

یکی دیگر از خدمات این سایت این است که مشمول می تواند از طریق آن به سایت های نظام وظیفه در استان های دیگر دسترسی داشته باشد.

قوانین و مقررات

مشاهده آخرین قوانین و مقررات، یکی از مهم ترین امکانات سایت سازمان نظام وظیفه است.

آموزش

در بخش آموزش، برخی از امکانات و خدمات مربوط به سایت نظام وظیفه به صورت یک فیلم آموزش داده می شوند. این بخش بسیار مهم است؛ زیرا ممکن است که برخی از مشمولان اطلاعات کافی در زمینه استفاده از خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک نظام وظیفه نداشته باشند.

از طرفی در این قسمت، آموزش گام به گام خدمت سربازی، اعزام به خدمت، پست کردن دفترچه و… به صورت کاملا دقیق توضیح داده شده است.

امکانات سایت سازمان نظام وظیفه vazifeh.police.ir

سخن آخر

با توجه به اهمیت خدمت سربازی برای مردان بالای ۱۸ سال و خانواده های آنها، استفاده از سایت نظام وظیفه vazifeh.police.ir برای بسیاری از خانواده های ایرانی مفید و لازم است؛ بنابراین باید مشمولان خدمت سربازی حتما با نحوه ورود به این سامانه و استفاده از آن آشنا باشند تا بتوانند تمامی مراحل خدمت سربازی خود را به دقت پیش ببرند.

این سایت با امکانات و خدماتی که ارائه می دهد، بسیاری از فعالیت های حضوری و رفت و آمد به مراکز مختلف را کاهش می دهد و افراد به راحتی می توانند به صورت آنلاین از امکانات مختلفی بهره مند شوند.

برای اطلاع بیشتر در مورد خدمت سربازی و سایت نظام وظیفه vazifeh.police.ir ما در آویژه منتظر تماس شما هستیم تا اطلاعات بیشتری را به شما ارائه دهیم. با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

اطلاعات لازم در مورد اعزام به خدمت را چگونه می توان به دست آورد؟

با مراجعه به سایت نظام وظیفه که در این مقاله توضیح داده ایم، می توانید اطلاعات لازم در مورد اعزام به خدمت را به دست آورد.

برای ورود به سایت نظام وظیفه و مشاهده آخرین وضعیت مشمولین، چه اطلاعاتی لازم است؟

شما می توانید با در دست داشتن کد سخا وارد پورتال سایت نظام وظیفه شوید و وضعیت خودتان را مشاهده کنید.

بخش های مختلف سایت نظام وظیفه کدام ها هستند؟

مشاوره غیر حضوری، دسترسی به سازمان های نظام وظیفه کلیه استان ها و آموزش دریافت انواع معافیت ها و …

آشنایی با سایت نظام وظیفه vazifeh.police.ir و نحوه ورود به آن

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه آشنایی با سایت نظام وظیفه vazifeh.police.ir و نحوه ورود به آن

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- یک نظر:

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1400/8/1

یکشنبه

1400/8/2

دوشنبه

1400/8/3

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید