ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که در راستاي نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال در دوره های مهر و بهمن و در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف اين دانشگاه فراهم نمودن موجبات مشاركت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرايي دولتی و غيردولتي در امر تربيت نيروی انساني كارآفرين، ماهر و متخصص مورد نياز كشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را در زمان کم فراگرفته و از این مهارت در کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی توسط موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهید قدوسی زیر مجموعه قوه قضاییه به درخواست دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان خراسان رضوی تاسیس شده و در در مشهد – بلوار وکیل آباد – وکیل آباد 63 – بعد از آزادگان 4 – ساختمان دوم وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی شامل آموزشهايی است كه با هدف ارتقا و انتقال دانش كار و فناوری، به هنگام كردن مهارتهای شغلی و افزايش مستمر و فزاينده بهره وری در تمامی سطوح تحصيلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تكميلی بين سطوح تحصيلی طراحی و اجرا ميشود و با استفاده از فناوريهای آموزشی روز و ظرفيتهای آموزشی محيط كار، افراد را براساس استانداردها و صلاحيتهای شغلی و با تاكيد بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و كسب و كار تا سطح مطلوب تربيت مي نمايد. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلبان توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را با دقت مطالعه نمایند.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی میتوانند به اشتغال در همان سازمان یا شرکت مربوط به مرکز جامع علمی کاربردی امیدوار باشند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


شرایط ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به بازار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای بالا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد تائید وزارت علوم میباشد. از این رو در صورتی که تمایل به تحصیلی در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی را دارید میتوانید با مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فردوس


بدون کنکور دادگستری کل استان خراسان رضوی

لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس ميزان علاقمندی به رشته های تحصيلي منحصرا ميتواند در يكي از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، كشاورزی، مديريت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شركت نمايد.

توجه داشته باشید که ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی به صورت همزمان انجام میشود، بنابراین انجام این کار حساسیت بالایی که در پاسخ به این نیاز ما مرکز مشاوره تحصیلی آویژه امکان مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را فراهم کرده ایم.

افرادی که در مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور باید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را در سایت هم اواوارد کنند. داوطلبان لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مدرک دیپلم خود را اسکن کرده و در سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه در سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی میبایست از گروه و كد زيرگروه آموزشی، رشته های تحصيلی و ديپلم های مرتبط دارای اولويت پذيرش، ظرفيت پذيرش اعم از آزاد و شاغل، و نيز جنسيت پذيرش ( مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته باشید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعريف شاغل و شرايط اختصاصی، كد اشتغال و امكانات رفاهی، لیست رشته ها و كد اشتغال علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی با ما همراه باشید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای حقوق – دستیاری قضایی
 • کاردانی حرفه ای حقوق – خدمات قضایی
 • کاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی
 • کاردانی حرفه ای حقوق – ارشاد و معاضدت قضایی

بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد مشهد ورودی مهر ماه


لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی ورودی بهمن ماه

 • ندارد

بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی


لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای حقوق – دستیاری قضایی در امور مدنی
 • کارشناسی حرفه ای حقوق – دستیاری قضایی در امور کیفری
 • کارشناسی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی
 • کارشناسی حرفه ای حقوق – ارشاد در امور مدنی
 • کارشناسی حرفه ای حقوق – ارشاد در امور کیفری

بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کاشمر ورودی مهر ماه


لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی ورودی بهمن ماه

 • ندارد

بیشتر بخوانید: رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی


کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلبان شاغل در مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. در مرکز جامع علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های تابعه آن در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی نیز 119 است.


بیشتر بخوانید: کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا (خراسان رضوی)


شماره تلفن تماس و آدرس مرکز جامع علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

دانشگاه علمی کاربری دادگستری کل استان خراسان رضوی در استان خراسان رضوی و در مشهد – بلوار وکیل آباد – وکیل آباد 63 – بعد از آزادگان 4 – ساختمان دوم واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه 051-38823651 میباشد.


بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

پذیرش در این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : ندارد
 • خوابگاه : ندارد

بیشتر بخوانید: شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آستان قدس رضوی


زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی هر سال در اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلبان پس از پذیرش در این دانشگاه می توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی مراجعه نمایند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران


شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و يا يكی از اديان تصريح شده در قانون اساسي جمهوری اسلامی ايران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ايران. تبصره: در صورتی كه داوطلب قبلا با نظام جمهوري اسلامي عناد داشته، بايد تغيير نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضويت در ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتكاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصيلی در طول تحصيل يا زمان اشتغال (در صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانايی جسمی متناسب با رشته تحصیلی و عدم اعتياد به مواد مخدر.
 7. داشتن ديپلم سه ساله نظام جديد (فني و حرفه ای، كار دانش و نظری) و يا ديپلم نظام قديم آموزش متوسطه (چهارساله يا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن ساير شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر يک از مراكز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمي كاربردی مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرايط مربوط به وظيفه عمومی براي داوطلبان مرد، مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور برای تماس با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه جهت مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره تهران 9099071985 و سایراستانها 9099071985 از سایر استانها تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم براي ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

كليه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی باید اصل مدارک زير را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی در زمان ثبت نام به دادگستری کل استان خراسان رضوی ارايه نمايند.

 • فرم تكميل شده استفاده از سهميه مشاغل برای داوطلبانی كه شاغل بوده و از سهميه مشاغل در رشته متناسب استفاده مينمايند.
 • آخرين فيش حقوقی براي متقاضيان استفاده از سهميه مشاغل.
 • گواهينامه پايان تحصيلات متوسطه و يا مدرک معتبر ديپلم.
 • گواهی معدل دار براي افرادی كه گواهينامه پايان تحصيلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل ميباشد.
 • فرم تاييد معدل براي فارغ التحصيلانی كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه دفترچه انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 89 نظر:
 1. سلام وقت بخیر
  سوال اولم اینکه ثبتنام ورودی بهمن ماه 1402چه زمانی شروع میشه؟
  سوال دوم اینکه در دانشگاه علمی کاربردی لزوما و اجبارا باید ابتدائا مدرک کاردانی اخذ شود و بعد کارشناسی؟ یعنی این دانشگاه کارشناسی پیوسته دارد یا خیر؟
  ممنونم از پاسخگوییتون

  1. با سلام خانم ناصری هستم برای اطلاع از تایم دقیق باید سازمان سنجش چک شود ولی در دی ماه ثبت نام آغاز می‌شود بله ابتدا باید کاردانی گرفته شود وبعد کارشناسی برای بررسی تخصصی با مشاورین مرکز آویژه تماس بگیرید

 2. سلام من رشتم طراحی وب سایت میخوام حقوق بخونم بدون کنکور شرایط پذیرشش چطوریه؟
  کی باید ثبت نام کنم؟آزمون خاصی داره؟
  بعد واسه ی کار کردنم مشکل پیش نمیاد؟یعنی مدرکش معتبره؟

  1. بدون کنکور در صورت ارائه رشته ی مد نظر خود در دانشگاه مدنظر براحتی در این رشته ادامه تحصیل دهید بدون نیاز به مطالعه ی قبلی

  2. رشته ی خوبی هست و هم با کنکور و هم بدون کنکور هم ارائه میشود در صورت ارائه بدون کنکور جهت ادامه تحصیل اقدام کنید

 3. سلام. ببخشید امسال(1401)رفتم به آدرس دانشگاه دادگستری همچین مرکز علمی کاربردی توی اون آدرس نیست. با شماره ای که گذاشتین هم تماس گرفتم کسی جواب نمیده
  میشه راهنمایی کنید آیا انتقال پیدا کرده؟

 4. سلام خسته نباشید ایا رشته علوم قضایی هم هست (برای خانمها)؟اخه من خیلی گشتم و مشهد هستم هیچ دانشگاهی پیدا نکردم که بدون کنکور ورودی داشته باشه . حالا اگر با ازمون هم بود مشکلی نداشتم اما مشکلم اینه فقط هیچ دانشگاهی نیست شما نمیدونید؟

 5. سلام من دیپلم علوم انسانی دارم معدل کل من ۱۳/۳۳هست می‌خوام برای مهر ۱۴۰۱شرکت کنم در رشته حقوق ثبتی دانشگاه قبول می‌کنه مشکلی ندارم .لطفا جواب بدید.

  1. سلام. خیر میتوانید در دانشگاه علمی کاربردی در رشته حقوق ثبتی تحصیل کنید.

 6. سلام معدل کل دیپلم من ۱۳/۳۳هست مشکلی ندارم برای ثبت نام در رشته حقوق ثبتی رشته من علوم انسانی هست لطفا پاسخ بدیدممنون

  1. سلام. خیر میتوانید در دانشگاه علمی کاربردی در رشته حقوق ثبتی تحصیل کنید.

 7. سلام برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیازه سال چهارم نظام ترمی واحدی قدیم و بخونیم
  یا با معدل سال سوم قبول میکنین

 8. پوشیدن چادر برای خانم ها جز قوانین داخل دانشگاس یا بیرون از دانشگاهم باید رعایت بشه

  1. سلام. قوانین عنوان شده مربوط به پذیرش دانشجو در رابطه با نوع پوشش مربوط به مدت زمان حضور در دانشگاه است .

 9. سلام من به دانشگاه مراجعه کردم و ثبت نام شدم اما در فرم هایی که انجا پر کردم معدلم رو به جای 16/82 زدم 16/88 میخاسم بدونم مشکلی پیش میاد؟!
  اما میدونم که ثبت نامم انجام شده

  1. سلام در صورت تطبیق نداشتن معدل ممکن است ثبت نام ناقص شود ، هرچه زودتر برای ویرایش اطلاعات خود اقدام کنید.

 10. سلام با معدل دیپلم 16/88 برای کاردانی رشته حقوق ثبتی امکان قبولی هست؟!

 11. سلام دانشجویان این دانشگاه هیچ محدودیتی برای داشتن اینستاگرام و انتشار عکس ندارند؟!

 12. شهریه ثابت و متغییر کارشناسی حقوق دانشگاه دادگستری چقدر هست ؟؟؟؟

 13. چگونه بعد از ثبت نام در سایت متوجه بشیم که در دانشگاه دادگستری قبول شدیم ؟!

  1. سلام . بله طبق آمار پذیرفته شدگان در یکی از دانشگاههای علمی کاربردی پذیرفته خواهید شد.

 14. چندوقت بعد از ثبت نام تو سایت تماس میگیرن برای ثبت نام حضوری؟!

 15. من تو سایت ثبت نام کردم حداکثر چقدر طول میکشه که از دانشگاه تماس بگیرن که قبول شدم یان ؟!

 16. من از طریق سایت ثبت نام کردم .. کی برای ثبت نام حضوری باید برم؟!

 17. سلام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دادگستری مقطع کاردانی مهرماه شروع شده، یا نه ؟

  1. سلام . دانشگاه علمی کاربردی هر ساله برای ورودی مهر ماه در مرداد ماه فراخوان ثبت علاقه مند ی به شرکت در دوره های مهر را منتشر میکند شما میتوانید در این بازده برای ثبت نام اقدام کنید.

 18. سلام.ثبت نام مهرماه مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی دادگستری شروع شده یانه؟

 19. سلام من رشتم کامپیوتره کارنامه قبولی سه سال هنرستانو بهم دادن اما نمره کارورزیم و اصل مدرک دیپلم در شهریور صادر میشه .. میتونم الان در دانشگاه دادگستری ثبت نام کنم؟!

 20. سلام. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دادگستری برای کاردانی شروع شده، یا نه

  1. سلام . ثبت نام دانشگاه شروع شده برای کسب اطلاعات به پرتال دانشگاه یا سامانه هم‌آوا مراجعه کنید.

 21. سلام. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دادگستری برای کاردانی شروع شده، یا نه وتاکی ادامه داره

  1. سلام . ثبت نام دانشگاه شروع شده برای کسب اطلاعات به پرتال دانشگاه یا سامانه هم‌آوا مراجعه کنید.

  1. سلام ثبت نام به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش است.

 22. سلام، رنج سنی برای استخدام دادگاهاودادگستریهابامدرک کارشناسی حرفه ای حقوق دستیاری قضایی چنده ،لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

 23. سلام‌‌‌‌، رنج سنی برای استخدام دردادگاهاودادسراهابامدرک کارشناسی چنده لطفا راهنمایی کنید ممنون

 24. سلام در مقطع کاردانی رشته دستیار قضایی ریاضی هم جزء دروس هست؟!

 25. سلام رنج سنی برای استخدام دردادگاها با مدرک کارشناسی رشته حقوق چنده؟

 26. سلام با مدرک دیپلم و معدل کتبی ۱۱/۲۵ومعدل کل ۱۴/۳۵میتونم دانشگاه دادگستری ثبت نام کنم

   1. سلام رنج سنی برای استخدام دردادگاهاودادسراهابامدرک کارشناسی چنده؟

  1. سلام دفترچه علمی کاربردی در مرداد منتشر می شود

 27. سلام با مدرک دیپلم و معدل کتبی ۱۱/۲۵میتونم ثبت نام کنم

   1. با معدل کل ۱۴/۳۵میتوان دانشگاه دادگستری ثبت نام کرد

     1. سلام رنج سنی برای استخدام دردادگاها با مدرک کارشناسی رشته حقوق چنده؟

     2. سلام وقت بخیر حدودا 28 سال

  1. با سلام سوال گنگ است .
   اما به صورت کلی برای مدرک کاردانی دیپلم و برای مدرک کارشناسی ناپیوسته کاردانی لازم است .

 28. برای انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه دادگستری باید به دانشگاه مراجعه کنم یا سایت به خصوصی دارد؟!

  1. سلام باید به دانشگاه مراجعه کنید مقطع مدنظر را ذکرنکردید
   برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

   1. برای ترم اول میخوام ثبت نام کنم
    مستقیم برم دانشگاه و تموم کارای ثبت نام اونجا صورت میگیره؟! و اینکه چه تاریخی باید برای ثبت نام اقدام کنم؟!

    1. با سلام در دو ورودی میتوانید ثبت نام کنید بهمن و مهر .ثبت نام بهمن در دی ماه و ثبت نام مهرماه در مرداد ماه صورت میگیرد.

     1. الا در سایت نوشته ورودی بهمن ندارد میخاستم بدونم موقته یا کلا ندارین و اینکه تکمیل ظرفیت کی هست وقتش

 29. سلام در دانشگاه دادگستری کارشناسی پیوسته هستند یا ناپیوسته؟!

  1. با سلام صورت کل در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی اقدام به جذب مینماید

 30. من شنیدم در دانشگاه دادگستری مشهد باید دانشجوهای خانم چادر بپوشن و الزامی هست .. درسته؟!

  1. سلام دوست عزیز
   شرایط داخلی دانشگاه را از سایت دانشگاه مربوطه و یا مدیریت آموزش پیگیری کنید

    1. سلام دوست عزیز
     سرچ در اینترنت و یا دفترچه انتخاب رشته مربوطه داشگاه

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/24

جمعه

1403/3/25

شنبه

1403/3/26

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید