ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که در راستاي نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال در دوره های مهر و بهمن و در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف اين دانشگاه فراهم نمودن موجبات مشاركت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرايي دولتی و غيردولتي در امر تربيت نيروی انساني كارآفرين، ماهر و متخصص مورد نياز كشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را در زمان کم در یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و با آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت در کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی توسط موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهید قدوسی زیر مجموعه قوه قضاییه به درخواست دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان خراسان رضوی تاسیس شده و در در مشهد – بلوار وکیل آباد – وکیل آباد ۶۳ – بعد از آزادگان ۴ – ساختمان دوم وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی شامل آموزشهایی است که با هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری در تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و با استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس استانداردها و صلاحیتهای شغلی و با تاکید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار تا سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلبان توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را با دقت مطالعه نمایند.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی میتوانند به اشتغال در همان سازمان یا شرکت مربوط به مرکز جامع علمی کاربردی امیدوار باشند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


شرایط ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به بازار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای بالا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد تائید وزارت علوم میباشد. از این رو در صورتی که تمایل به تحصیلی در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی را دارید میتوانید با مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فردوس


بدون کنکور دادگستری کل استان خراسان رضوی

لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.

توجه داشته باشید که ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی به صورت همزمان انجام میشود، بنابراین انجام این کار حساسیت بالایی که در پاسخ به این نیاز ما مرکز مشاوره تحصیلی آویژه امکان مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را فراهم کرده ایم.

افرادی که در مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور باید قبل از ورود به دانشگاه ثبت نام خود را در سایت هم اوا که مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی است انجام دهند. داوطلبان لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مدرک دیپلم خود را اسکن کرده و در سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه در سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی میبایست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته باشید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی با ما همراه باشید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای حقوق – دستیاری قضایی
 • کاردانی حرفه ای حقوق – خدمات قضایی
 • کاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی
 • کاردانی حرفه ای حقوق – ارشاد و معاضدت قضایی

بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد مشهد ورودی مهر ماه


لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی ورودی بهمن ماه

 • ندارد

بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی


لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای حقوق – دستیاری قضایی در امور مدنی
 • کارشناسی حرفه ای حقوق – دستیاری قضایی در امور کیفری
 • کارشناسی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی
 • کارشناسی حرفه ای حقوق – ارشاد در امور مدنی
 • کارشناسی حرفه ای حقوق – ارشاد در امور کیفری

بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کاشمر ورودی مهر ماه


لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی ورودی بهمن ماه

 • ندارد

بیشتر بخوانید: رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی


کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلبان شاغل در مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. در مرکز جامع علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های تابعه آن در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی نیز ۱۱۹ است.


بیشتر بخوانید: کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا (خراسان رضوی)


شماره تلفن تماس و آدرس مرکز جامع علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

دانشگاه علمی کاربری دادگستری کل استان خراسان رضوی در استان خراسان رضوی و در مشهد – بلوار وکیل آباد – وکیل آباد ۶۳ – بعد از آزادگان ۴ – ساختمان دوم واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۵۱-۳۸۸۲۳۶۵۱ میباشد.


بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

پذیرش در این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : ندارد
 • خوابگاه : ندارد

بیشتر بخوانید: شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آستان قدس رضوی


زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی هر سال در اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلبان پس از پذیرش در این دانشگاه می توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی مراجعه نمایند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران


شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: در صورتی که داوطلب قبلا با نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، باید تغییر نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضویت در ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول تحصیل یا زمان اشتغال (در صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
 7. داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد، مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور برای تماس با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه جهت مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ از سایر استانها تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی باید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی در زمان ثبت نام به دادگستری کل استان خراسان رضوی ارایه نمایند.

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه دفترچه انتخاب رشته انسانی دانشگاه آزاد به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی دادگستری کل استان خراسان رضوی

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
در این مقاله بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 83 نظر:
 1. سلام. ببخشید امسال(۱۴۰۱)رفتم به آدرس دانشگاه دادگستری همچین مرکز علمی کاربردی توی اون آدرس نیست. با شماره ای که گذاشتین هم تماس گرفتم کسی جواب نمیده
  میشه راهنمایی کنید آیا انتقال پیدا کرده؟

 2. سلام خسته نباشید ایا رشته علوم قضایی هم هست (برای خانمها)؟اخه من خیلی گشتم و مشهد هستم هیچ دانشگاهی پیدا نکردم که بدون کنکور ورودی داشته باشه . حالا اگر با ازمون هم بود مشکلی نداشتم اما مشکلم اینه فقط هیچ دانشگاهی نیست شما نمیدونید؟

 3. سلام من دیپلم علوم انسانی دارم معدل کل من ۱۳/۳۳هست می‌خوام برای مهر ۱۴۰۱شرکت کنم در رشته حقوق ثبتی دانشگاه قبول می‌کنه مشکلی ندارم .لطفا جواب بدید.

 4. سلام معدل کل دیپلم من ۱۳/۳۳هست مشکلی ندارم برای ثبت نام در رشته حقوق ثبتی رشته من علوم انسانی هست لطفا پاسخ بدیدممنون

 5. سلام برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیازه سال چهارم نظام ترمی واحدی قدیم و بخونیم
  یا با معدل سال سوم قبول میکنین

 6. پوشیدن چادر برای خانم ها جز قوانین داخل دانشگاس یا بیرون از دانشگاهم باید رعایت بشه

  1. سلام. قوانین عنوان شده مربوط به پذیرش دانشجو در رابطه با نوع پوشش مربوط به مدت زمان حضور در دانشگاه است .

 7. سلام من به دانشگاه مراجعه کردم و ثبت نام شدم اما در فرم هایی که انجا پر کردم معدلم رو به جای ۱۶/۸۲ زدم ۱۶/۸۸ میخاسم بدونم مشکلی پیش میاد؟!
  اما میدونم که ثبت نامم انجام شده

  1. سلام در صورت تطبیق نداشتن معدل ممکن است ثبت نام ناقص شود ، هرچه زودتر برای ویرایش اطلاعات خود اقدام کنید.

 8. سلام دانشجویان این دانشگاه هیچ محدودیتی برای داشتن اینستاگرام و انتشار عکس ندارند؟!

  1. سلام . بله طبق آمار پذیرفته شدگان در یکی از دانشگاههای علمی کاربردی پذیرفته خواهید شد.

 9. من تو سایت ثبت نام کردم حداکثر چقدر طول میکشه که از دانشگاه تماس بگیرن که قبول شدم یان ؟!

 10. سلام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دادگستری مقطع کاردانی مهرماه شروع شده، یا نه ؟

  1. سلام . دانشگاه علمی کاربردی هر ساله برای ورودی مهر ماه در مرداد ماه فراخوان ثبت علاقه مند ی به شرکت در دوره های مهر را منتشر میکند شما میتوانید در این بازده برای ثبت نام اقدام کنید.

 11. سلام.ثبت نام مهرماه مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی دادگستری شروع شده یانه؟

 12. سلام من رشتم کامپیوتره کارنامه قبولی سه سال هنرستانو بهم دادن اما نمره کارورزیم و اصل مدرک دیپلم در شهریور صادر میشه .. میتونم الان در دانشگاه دادگستری ثبت نام کنم؟!

  1. سلام . ثبت نام دانشگاه شروع شده برای کسب اطلاعات به پرتال دانشگاه یا سامانه هم‌آوا مراجعه کنید.

 13. سلام. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دادگستری برای کاردانی شروع شده، یا نه وتاکی ادامه داره

  1. سلام . ثبت نام دانشگاه شروع شده برای کسب اطلاعات به پرتال دانشگاه یا سامانه هم‌آوا مراجعه کنید.

 14. سلام، رنج سنی برای استخدام دادگاهاودادگستریهابامدرک کارشناسی حرفه ای حقوق دستیاری قضایی چنده ،لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

 15. سلام‌‌‌‌، رنج سنی برای استخدام دردادگاهاودادسراهابامدرک کارشناسی چنده لطفا راهنمایی کنید ممنون

 16. سلام با مدرک دیپلم و معدل کتبی ۱۱/۲۵ومعدل کل ۱۴/۳۵میتونم دانشگاه دادگستری ثبت نام کنم

     1. سلام رنج سنی برای استخدام دردادگاها با مدرک کارشناسی رشته حقوق چنده؟

  1. با سلام سوال گنگ است .
   اما به صورت کلی برای مدرک کاردانی دیپلم و برای مدرک کارشناسی ناپیوسته کاردانی لازم است .

 17. برای انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه دادگستری باید به دانشگاه مراجعه کنم یا سایت به خصوصی دارد؟!

  1. سلام باید به دانشگاه مراجعه کنید مقطع مدنظر را ذکرنکردید
   برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

   1. برای ترم اول میخوام ثبت نام کنم
    مستقیم برم دانشگاه و تموم کارای ثبت نام اونجا صورت میگیره؟! و اینکه چه تاریخی باید برای ثبت نام اقدام کنم؟!

    1. با سلام در دو ورودی میتوانید ثبت نام کنید بهمن و مهر .ثبت نام بهمن در دی ماه و ثبت نام مهرماه در مرداد ماه صورت میگیرد.

     1. الا در سایت نوشته ورودی بهمن ندارد میخاستم بدونم موقته یا کلا ندارین و اینکه تکمیل ظرفیت کی هست وقتش

  1. با سلام صورت کل در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی اقدام به جذب مینماید

 18. من شنیدم در دانشگاه دادگستری مشهد باید دانشجوهای خانم چادر بپوشن و الزامی هست .. درسته؟!

  1. سلام دوست عزیز
   شرایط داخلی دانشگاه را از سایت دانشگاه مربوطه و یا مدیریت آموزش پیگیری کنید

    1. سلام دوست عزیز
     سرچ در اینترنت و یا دفترچه انتخاب رشته مربوطه داشگاه

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1402/1/3

جمعه

1402/1/4

شنبه

1402/1/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید